Ana Sayfa 900 bin Türkiye Fotoğrafı
Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi [AVM]
123 ... 151617   sonraki »
Ana Sayfa -> KAYSERİ
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
Burhanettin Akbaş

8 yıl önce - Cmt 20 May 2006, 00:50
Kayseri İpeksaray Alışveriş Merkezi [AVM]

İpeksaray açıldı

Yapımı tamamlanan İpeksaray Alışveriş Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışta bir konser veren ünlü sanatcı Seda Sayan, hayaranlarına unutulmaz bir gün yaşattı.

Alpaslan Mahallesi'nde yapımı tamamlanan İpeksaray Alışveriş Merkezi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açışıta konuşan RV Perakendecilik Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şükrü Aslanyürek, ''İpek Mobilya A.Ş. tarafından Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden 29 yıllığına alınan arsa karşılığı, yap-işlet-devret modeliyle inşa edilen İpeksaray Alışveriş Merkezi'ni şirketimiz işletecek. 18 bin metrekare kapalı alanı bulunan alışveriş merkezinde 75 mağaza, çocuk eğlence merkezi, 8 salonlu sinema, banka, terzi, lostra salonu, kuaför, yabancı dil, dans ve tiyatro eğitim merkezleri bulunuyor. İpeksaray'da 4 alışveriş katının yanısıra her biri 400 metrekarelik sekizer katlı 3 ofis kulesi bulunuyor" ifadelerini kullandı.
İpeksaray Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Arslan ise, Kayseri'nin büyük bir ihtiyacını karşılamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş da, Kayseri'nin bölge konumunda olan bir şehir olduğunu belirterek, ilin, çevre illerin de potansiyelini karşılayacak cazibe merkezi haline geldiğini kaydetti.
Türkiye'nin birçok alanda hızla geliştiğini ifade eden Vali Osman Güneş ise, Kayseri'nin de bu hızlı değişime ayak uydurmaya çalıştığını belirtti. Kayseri'nin bu hızlı gelişime en iyi şekilde ayak uydurduğuna dikkat çeken Vali Güneş, "Bunu tüm vatandaşlarımızla beraber gerçekleştiriyoruz. Hizmete açılan İpeksaray Alışveriş Merkezi, sıradan bir alışveriş merkezi değil. Burası ekonomik hayata büyük bir canlılık getirecek'' dedi.
Yapılan konuşmaların ardından açılış törenine geçildi. Daha sonra Vali Güneş ve açılışa katılan Garnizon Komutanı Tümgeneral Akın Öztürk, AK Parti Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Emniyet Müdürü Orhan Özdemir, Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Mustafa Yalçın, Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, Ticaret Odası Başkanı Hasan Ali Kilci, Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven ve protokol üyeleri, alışveriş merkezini gezdi.
Açılış töreninin ardından sanatçı Seda Sayan, alışveriş merkezi önünde kurulan platformda konser verdi. Ünlü sanatçı söylediği parçalarla hayranlarını coşturdu.

Kayseri Gündem

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

metin yur
8 yıl önce - Cmt 27 May 2006, 16:07

İpeksaray'ın, inşaat başlamadan önceki fotoğrafları ve bitince tam olarak neye benzeyeceğine dair görüntü. (kaynak: http://www.retailvision.com.tr)

metin yur
8 yıl önce - Çrş 05 Tem 2006, 12:54

3 Temmuz tarihli İpeksaray fotoğrafı. Bu iki kare 3. kata ait. Burada yakında açılacak olan 7 salonlu Tüze on İpeksaray Sinemaları da yer alıyor. Kayserili sinemaseverlerin buranın açılmasını dört gözle beklediğinden eminim. Böylelikle bu merkez biraz daha canlanır sanıyorum.

(+)

metin yur
8 yıl önce - Cum 07 Tem 2006, 16:24

Demek sizi de Hayriye Hanım'ın odasına buyur ettiler Burhanettin Abi  

Ben de 3 temmuz günü fotoğraf çekerken "izin isteme" kuralını ihlal ederek suçüstü yakalandım. Sonuçta fotoğrafları burada yayınlama sözünü vererek serbest bırakıldım. Doğrusu ne diyeceğimi bilemiyorum. Çooooooooooook enteresan bir kural.
Neyse ben çektiğim fotoğrafları gönderiyorum.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

metin yur
8 yıl önce - Cum 07 Tem 2006, 16:32

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)