Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Kayseri Atatürk Stadyumu
« önceki   123 ... 414243   sonraki »

ANA SAYFA -> KAYSERİ
cevap yaz
sayfa 2
Burhanettin Akbaş

13 yıl önce - Sal 08 Ağu 2006, 23:32

(+)

Yunus18
13 yıl önce - Çrş 09 Ağu 2006, 01:47

Yeni Stad Yapildiktan sonra burasi yikilip yerine modern bir Alisveris Merkezi insaa edilecegini duydum. Kayseri Büyük Sehir Belediyesini yürekten kutluyorum gercekten bunu samimi söylüyorum. Kayseri anadolunun parlaan Yildizi. Bir cok Kentimiz Borc , Kentlesme , Yapilasma ve Ilerlemekle savasirken Kayseri coktan Savasi kazanip yoluna Dev Projelerle devam ediyor.. HELAL OLSUN SIZE  

İsmail Adil Şahin
12 yıl önce - Sal 10 Ekm 2006, 22:49
Atatürk Stadyumu

Stadın yapılış yıllarından başlayarak tarihini bilen biri olarak, yakında mazi olacak bir mekandan geleceğe izler bırakacak bu fotoğrafları armağan eden Burhanettin Bey'i kutlamakistiyorum. O stadda ne 19 mayıslar gördük, ne hatıralar bıraktık.
  Stadın batı tarafından bir de çay akardı 40 yıl öncelerde ve adına deli çay derlerdi.Şimdi yok.Yarın bu stadyum da olmayacak ama bu fotoğraflar yaşayacak.

Atila
12 yıl önce - Çrş 11 Ekm 2006, 01:55

Aslinda son derece güzel bir stadyum. Maraton tribünü de büyütülür ise, cimler biraz indirilip Inönü gibi yapilirsa, hic de kötü bir stadyum olmaz.

KeNaN KöR
12 yıl önce - Çrş 18 Ekm 2006, 17:36

Multi Türk Mall, Kayseri'de stadyum aldı, alışveriş merkezi yapacak  

Kayseri'de, mülkiyeti Büyükşehir belediyesine ait Atatürk Stadyumu ihale ile satıldı.
Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonunda düzenlenen ihaleye 3 firma katıldı. Multi Türk Mall firması, mevcut stadyumun yıkılarak yerine alışveriş merkezi kurulması işini, kapalı teklifle 100 milyon 520 bin YTL teklif vererek kazanmış oldu.

İhaleye katılan AAU Mimarlık Mühendislik firması 92 milyon YTL ve Nata İnşaat firması ise 80 milyon 100 bin YTL teklif verdi.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, ihale sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, "Stadyumun yerini 100 milyon 520 bin YTL'ye sattık. Bu para ile hem yeni stadyumu hem de diğer spor tesislerini yaptıracağız. Burada dev bir kompleks inşa edilecek. Kayseri Kayserinin sülüetini bozmayacak ve çirkinlik arzetmeyecek. Burası etrafımızdaki şehirlerden insanların da gelip gittiği çok yönlü bir merkez haline gelecek" dedi.

http://www.dunyagazetesi.com.tr/news_display.asp? ..._id=283463

Hayırlı olsun...

sayfa 2
« önceki   123 ... 414243   sonraki »
ANA SAYFA -> KAYSERİ