Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Süha
14 yıl önce - Sal 13 Hzr 2006, 02:16

Artık versinler gazetelere valla evimizin bir köşesine koyalım. Bari tahta maketini bulamıyor bunla idare edelim. Buna da Şükür.

Süha
14 yıl önce - Cmt 24 Hzr 2006, 13:56

25 Haziran pazar günü bedava veriyor sabah gazetesinde gördüm.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Cmt 24 Hzr 2006, 18:27

Bugün itibarıyla İDO'nun "Vapur Anketi" oylaması sona erdi. Demek ki bu tarihin bitimini bekliyorlardı. Yarın da, Pazar günü olması hasebiyle (insanların en çok gazete aldıkları gün ) maketin dağıtımı yapılacak...

Akın KURTOĞLU

Murat Caner
14 yıl önce - Cmt 24 Hzr 2006, 21:23

Biz alamayacağımız için hiç kasmıyorum.

Murat Erol 4
14 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 12:00

Maketin en güzel gözüken yeri bacası,çapayıda unutmamışlar, en uyduruk yeri tentesi

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pzr 25 Hzr 2006, 22:11

Çocuklar için ideal bir maket... Bizlere pek hitabetmiyor ama, çocuğu olanlar için Pazar gününü keyifle geçirtecek bir hediye... Bunlardan 2 adet alıp da karşılıklı olarak bu maketi yapmak, pek güzel oldu.    

Ara ara bu tarz vapur maketlerinden verirlerse, hoş olacak gibi görünüyor...  

Akın KURTOĞLU

sabahattin kayış

14 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 00:35

Alıntı:
Ara ara bu tarz vapur maketlerinden verirlerse, hoş olacak gibi görünüyor...  

Maalesef iyi duyurulamadı ve pek de pratik değil, çocukça bir maket olduğuna katılıyorum, büyük bir hevesle gazete bayiine gittim, bayi poşetle bir sürü maket çıkardı, rağbet görmedi herhalde, bulduğuma çok şaşırmıştım.. Bir sonraki baskıda daha büyük ve gerçekçi bir maket hazırlamalarını öneriyorum.. Bu pek olmamış..
Yarın fırsat bulabilirsem eğer fotoğrafını çeker gönderirim..

sabahattin kayış

14 yıl önce - Sal 27 Hzr 2006, 13:23

Arkadaşlar başlığın öne çıkması için hoşgörünüzle yeni bir mesaj kutusuyla giriyorum,

Maketin gerçekçi görünmesi için Sude Hanım legolarından bir iskele yaptı, halı da mavi olunca balkonda yeni bir iskele kurduk...  

(+)

Bu arada vapur iskeleden uzaklaşmış..

(+)

Küçük bir tiyo, bayrak direkleri kürdandan..

simon

14 yıl önce - Prş 13 Tem 2006, 18:33

Biraz geç kaldım. Ama bende maketi yapanlar kervanına katılanlardanım.  

İşte tezgâhımdan çıkan vapur maketi.

sabahattin kayış

14 yıl önce - Cum 14 Tem 2006, 01:57

Arkadaşlar elimde 4-5 adet gazetenin verdiği gemi maketlerinden var, MERAKLISINA DUYURULUR..

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM