Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 01:35

Adıgeçen Vapur maketinden henüz bir haber yok 10 gün geçti aradan... Vaz mı geçtiler aceba? Ya da biz mi kaçırdık reklâmlarını? O kadar çok kanal var ki, nerede, ne zaman, hangi reklâmın çıkacağı belli olmuyor...

Akın KURTOĞLU

sabahattin kayış

14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 01:48

Alıntı:
Adıgeçen Vapur maketinden henüz bir haber yok  10 gün geçti aradan... Vaz mı geçtiler aceba? Ya da biz mi kaçırdık reklâmlarını? O kadar çok kanal var ki, nerede, ne zaman, hangi reklâmın çıkacağı belli olmuyor...  

Galiba bu adamlar bizim siteyi izliyor sırf beni yalancı çıkartmak için vazgeçmiş olabilirler.

İnanın ben de sabırsızlıkla bekliyorum, eminim çıktığı gün bir çok arkadaş maketini yapıp burada paylaşır, galiba o gün gazete bulmakta zorlanacağız, ben üç - beş  tane almayı düşünüyorum, ailece ismimizi her bir vapurun üzerine yazacağım,

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 02:12

Aslında, her hafta bir şehirhattı vapurunun modelini verseler, onlar bitince 20 denizotobüsü ile 6 denizjetinin, sonra da 15 araba vapurunun ve 8 motorbotun...

Böylece 81 haftayı garantiye alırlar

Akın KURTOĞLU

sabahattin kayış

14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 11:22

Bu ara matbaaya gizli kulak sokarak,    Maket basımının bitmiş olduğu haberini aldım, maketlerin poşetlenmeye başladığını duydum, el altından 2-3 adet siparişini bile verdim belki hepinizden önce maketin fotoğrafını çekip gönderme şansım olabilir ve de Milliyet değil, Sabah Gazetesi verecekmiş yanlış gazete almazsınız umarım.. Ben ayrıca gazeteyi de alacağım tabii ki.. herhalde bir hafta, on gün gibi bir sürede yayına sunarlar..

Kutlu Singil

14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 15:25

Gazetenin sadece istanbul baskisinda mi olacak bu maket?

yoksa ben burada ankara baskisinda da bulabilecek miyim?

Süha
14 yıl önce - Pts 29 May 2006, 15:54

Valla sabah gazetesi böyle bir şey yaparsa bölge falan düşünmeden tüm Türkiye’ye dağıtsın valla. Bazı bakkallar vermiyor böyle şeyler oldu mu anca ana bayiden almak lazım.

Akın Kurtoğlu

14 yıl önce - Çrş 07 Hzr 2006, 03:51

Maket projesi anlaşılan iptal oldu Ses-seda yok hâlâ...

Akın KURTOĞLU

ozcan alemdar
14 yıl önce - Cmt 10 Hzr 2006, 01:40

aslında bu işi ido kendi yapsa çok iyi olur.terminallerde her vapurun feribotun maketini satsalar çok iyi olur yada bilet yanında hediye olsa

sabahattin kayış

14 yıl önce - Cmt 10 Hzr 2006, 01:49

Alıntı:
Maket projesi anlaşılan iptal oldu  Ses-seda yok hâlâ...

Sevgili Akın, matbaayı aradım konuştum, paketlemişler bile herhalde startı İDO verecek, gazete bekliyor olmalı,  

yılmazz

14 yıl önce - Cmt 10 Hzr 2006, 14:36

sabahattin abinin dediği gibi maketler paketlenip hazırlanmışsa,bence vapur seçiminin sonuçlanmasını bekliyorlardır
4 gözle maketi bekliyorum

sayfa 2
ANA SAYFA -> ULAŞIM