Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 7
mete-m
12 yıl önce - Prş 10 Ağu 2006, 22:44
Kayıhan Camii

(+)

m_emin
12 yıl önce - Prş 10 Ağu 2006, 22:50

Bu başlığı açan ve fotoğraf yükleyen arkadaşlara özellikle teşekkür ediyorum.
Arkadaşlar, 1. sayfadaki bir camiye daha sonraki tarihlerde başka fotoğraflar veya bilgi  ekleneceği zaman bu bölüm karışık hale gelecek. Benim nacizane önerim: Her cami için ayrı başlık açılması. Ne dersiniz?

Hakan Aydın

12 yıl önce - Prş 10 Ağu 2006, 22:53

Bursa'da bu camilerden çok var. Bu tarz küçük tarihî cami ve türbeler için başlık açmak Bursa bölümünü çok karıştıracaktır. Tek başlık altında daha düzenli durduğunu düşünüyoruz.

Ebru K.Türk
12 yıl önce - Cum 11 Ağu 2006, 01:11

Aslında bir de şöyle bir durum var. Eğer var olan cami konularından birine ek yaparken veya yeni bir cami hakkında fotoğraf yüklerken paylaşacakları fotoğrafları, her cami için ayrı bir mesaj olarak yüklemeye özen göstermelerini tercih ederim.

Böylece ileride diğerleri içinden sıyrılıp da ayrı bir başlık olarak bölmeyi mecbur edecek bir camimiz olursa ilgili mesajı o başlığa atmak kolay oluyor. Aksi halde, yani bir mesaj içinde farklı pek çok camiye ait fotoğraflar varsa o mesajı bölmek imkansız. Bunu da bu sayede paylaşmak istedim.

enderakay
12 yıl önce - Cum 11 Ağu 2006, 22:25

Veda ederken Bursa'mızdaki bu şirin eserler serisini tamamlama planım vardı ama nasip değilmiş. işte sonuncularını gönderiyorum. Daha bu camiilerden çok var Bursa'da gayretli bir wowcunun tamamlaması dileğiyle.

ALTIPARMAK CAMİİ

(+)

(+)

ŞEHABETTİN PAŞA CAMİİ (Altıparmak)

(+)

sayfa 7
ANA SAYFA -> BURSA