Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Orhangazi
123 ... 131415   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
sayfa 1
Kamil Büke
13 yıl önce - Prş 11 May 2006, 15:56
Bursa - Orhangazi

Bursa , Orhangazi birçoğunuz için sadece içinden transit geçtiğiniz bir ilçe olsa gerek. Orhangazi , sanayi kuruluşları , tarımı , İznik Gölüne ortaklığı , mutlaka tatmanızı önereceğim lezzetleri ile mola verdiğinize pişman olmayacağız bir yer. Bursa başlığı altında tarandığında Orhangazi ile ilgili bir başlık bulamadığım için başlığı ben açtım. İlk gönderdiğim resimler , Orhangazi'de 30 seneyi aşkın faaliyet gösteren bir sanayi kuruluşu ve çevresinden sizlerinde ilgi duyacağınız bir kaç kare. Çevreden tanıtıcı daha fazla resim göndermek umudu ile......................

(+)

(+)

(+)

Kamil Büke
13 yıl önce - Prş 11 May 2006, 16:08

Bahçe'de ürünlerden yapılmış bir heykel çalışması.............

(+)

serhan malyemez
13 yıl önce - Prş 11 May 2006, 20:59

Arkadaşlar bence Orhangazi hakkında daha fazla bilgi yayınlanmalı. Bursa'nın Gemlik'ten sonraki en önemli ilçesi ve sanayisi de oldukça gelişmiş. Bu arada gazetede okudum KAV fabrikası Çin'in ucuz ve kalitesiz mallarına yenik düşerek maalesef kapatılmış. Gerçekten çok üzücü...

Kamil Büke
13 yıl önce - Pzr 14 May 2006, 11:54

Bugün Orhangazi'nin YEŞİL çevresinden birkaç fotoğrafı sizlerle paylaşıyorum.
Dördüncü fotoğraf'taki yapı Orhangazi Açık Hava Tiyatrosudur.

Saygılarımla

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

hilalturkeli
13 yıl önce - Cum 16 Hzr 2006, 00:32

Bende bir Orhangazili olarak birkaç resim eklemek istedim. Gerçekten gün geçtikçe dışarıdan göç alan ve gelişen bir yer burası. Yolunuz düşerse İznik Gölü kenarında, zeytin ağaçları arasında ki köyleri gezmenizi öneririm.

sayfa 1
123 ... 131415   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA