Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1814
Ertuğrul MERTEL

4 gün önce - Sal 24 Mar 2020, 16:28

Kaan Ye'ye mesajımı göstereyim de belki görmez .

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7640563#7640563
2021 'den Çok Umutluyum Kaan .
Özellikle Senin Haberdar olmanı istiyorum .

Allah ÖMÜR verirse bu iş 2023 -2024'te düzelir ve FELAHA Çıkar Müminler .
Hakkı ile bilen ALLAH'tır .

mustafa1981
3 gün önce - Sal 24 Mar 2020, 23:34

Şimdi Korona ile ilgili bir çok teori var. Hepsini bir araya toplayayım dedim. Bu konuda herkesin başka bir görüşü var
Ancak işin doğrusu herhalde bir tanedir. Ancak hangisi? İddialar aşağıda. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

İddia 1: Globalcilerin , Ulus devletler üstü, dünya için bir deney bu corona virüsü..21.yy dijital topluma geçmek için şuan herkesi eve kapatıp 4.sanayi dönemini test ediyorlar..elektronik paraya geçebilmek
için "şuanki paralarda virüs var" algısı oluşturuldu şuan tüm dünyada.

İddia 2:ABD, Çin in yükselişini sona erdirebilmek için bu virüsü Çin de yaydı. İran ve İtalya da cezalandırılan ülkelerden di. Çünkü bu ülkeler Çin in ipek yolu projesine katılmıştı.

İddia 3: Bu virüs Ulus devletler tarafından dünyayı Globalcilerin elinden kurtarmak için çıkarıldı. Dünya bu virüs yüzünden içe kapanacak Ulus devletler ulus özelliklerini pekiştirecek kanunlar çıkaracak yani bir nevi artık ülkeler global değil içe kapanık olacak?

İddia 4:
Bu virüs insanlara Allah ın bir uyarısı ve cezası?

İddia 5: Bu virüs söylendiği gibi doğal olarak Çin de ortaya çıktı ve bütün dünya ya yayıldı. Bunun devletlerin veya globalcilerin çatışması ile alakası yok. İlahi bir ceza da değil?

Madde eklemek isteyen veya görüş bildirmek isteyen yazabilir.

KaanYE
3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 00:06

Ertuğrul Abi zemin hazır olursa böyle bir çıkışın olması an meselesi. Ancak zemin henüz oturmadı gibime geliyor. Birde bu bir ekip işi. Ekip seçilecek mi yoksa nasıl olacak bilemiyorum. Bu hamur çok su götürür. Ben ne demek istediğini anladım zannediyorum. Allah sonumuzu hayr etsin. Çok ümitliyim inşallah.

Ertuğrul MERTEL

3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 00:07

Alıntı:
İddia 1: Globalcilerin , Ulus devletler üstü, dünya için bir deney bu corona virüsü..21.yy dijital topluma geçmek
için şuan herkesi eve kapatıp 4.sanayi dönemini test ediyorlar..elektronik paraya geçebilmek
için "şuanki paralarda virüs var" algısı oluşturuldu şuan tüm dünyada.

İddia 2:ABD, Çin in yükselişini sona erdirebilmek için bu virüsü Çin de yaydı. İran ve İtalya da cezalandırılan ülkelerden di. Çünkü bu ülkeler Çin in ipek yolu projesine katılmıştı.

İddia 3: Bu virüs Ulus devletler tarafından dünyayı Globalcilerin elinden kurtarmak için çıkarıldı. Dünya bu virüs yüzünden içe kapanacak Ulus devletler ulus özelliklerini pekiştirecek kanunlar çıkaracak yani bir nevi artık ülkeler global değil içe kapanık olacak?

İddia 4: Bu virüs insanlara Allah ın bir uyarısı ve cezası?

İddia 5: Bu virüs söylendiği gibi doğal olarak Çin de ortaya çıktı ve bütün dünya ya yayıldı. Bunun devletlerin veya globalcilerin çatışması ile alakası yok. İlahi bir ceza da değil?

1.iddia ile sürecin bir yerlerinde dijita paraya geçişin olacağını düşünenlerdenim . Yapay ZEKA'yı bizimkiler farklı algılıyor . Kuranı Kerimde bahsedilen ADN Cenneti Teknolojisi bu .
Birilerinin korku ve vehimlerinin de gereksiz olduğunu FED'de yapılacak değişiklik ile (Başkan ve Ekibi değişecek benim anladığım) dünyaya deklare edilecek .
Eğer bu olursa SÜREÇ BENİ İSRAİL KÖKENLİ BİR İSA A.S Bağlısı kişiye Başkan olarak Trump tarafından teslim edilirse ...
Ve ekibi de Evangeliklerden oluşturulacaktır diye anlıyorum . (aralarında bu sürece itiraz etmeyen Musevilerde olabilecektir) FED'te bu operasyon olduğunda süreci doğru anlayıp anlamadığım anlaşılır .

2- Bu virüsün İnsan / Beşer eli ile yayıldığı konusunda henüz şüphedeyim . Sürecin etkilemediği ülke yok bizzat Abd dahil . Onun için Bazı şeyler aklımızın erebildiği kadar bunlardır herhalde şeklinde sıralandığından illa BEŞER eli ile bir olan bakışını redddediyorum .
Bu bir İlahi plan sürecidir kesinlikle ve İlahi - Kutsal kitaplarda bahsi vardır .
BEŞER kullanıldı mı konusu muğlak benim için .
NET olarak EHLİNCE delilleri ile ispat edilene kadar hayır tercihindeyim .

3- Bu işin globalizmi mlobalizmi yok . Bu bir İnsanın BEŞERİYETE geçip ADEMLEŞMESİNİN BEN YERYÜZÜNDE BİR BEŞER YARATACAĞIM Vaadinin sürecidir ve Kim bu süreçte İyilik ederse kendine kim sunulan imaknlarla kötülük ederse kendinedir . Artık gloabilizm mlobalizm meselesi dünyada bitmiştir .

4- Bu virüs ilerleyen zamanlarda NET olrak kim oldukları ortaya çıkacak olan Yecüc ve Mecüc kavminin Ön habercisidir bana göre . Bu virüs ile Onlar yok edileceklerdir ...

5- Süreç Tamamen Allahın Kontrolünde ve Kutsal Kitaplarda yazdığı gibi gitmektedir . Sadece NET açıklayabilecek bir ELÇİ bunu ilan edebilir .
Kesinlikle ve Kesinlikle İslam Literatüründeki MEHDİ A.S 2021'de bu sürecin sonunda Ortaya çıkacaktır .

En son Ertuğrul MERTEL tarafından Çrş 25 Mar 2020, 00:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ertuğrul MERTEL

3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 00:13

Allah C.C 'nun olduğu yerde Gam ve Kasavet olmaz .
İşleri takır takır Meleklerle dahil sürüyorlar yerdeki müminlerle .
Ehli Kitap meselesindeki sorunlarımızı ortadan kaldırmamız lazım

Süreç sonunda TÜM dünya Müslümanlığa doğru geçiş yapacak zaten İseviler dahil .
Fakat ne nedendir vs. meselesini çözecek Kapasiteyi ve İLMİ ALLAH'tan dualarınızda isteyin .
Umuyorum ki ALLAH'ın direkt Kendisine edilen hiç bir DUA reddedilmeyecek .

Enbiya suresi spn ayet .
RABBİM HAK OLAN İLE HÜKMET .
Ey Rahman ve Kendisinden Yardım umulan YÜCELER YÜCESİ YÜCE YARADAN .
SIĞINILACAK OLAN YALNIZ SENSİN .

ccahit
3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 00:27

Tahminimce dünyada kutup ülkelerin değişim sancısı yaşanıyor dünyada paraya ve güce sahip olanlar önümüzdeki asrı şekillendirmeye çalışıyorlar bizi dehşet ve acımasızlık içeren günler bekliyor olabilir bu işin sonunda kutuplar ya tek bir ülkeyi işaret edecek yada bir boşluk olacak ve kutuplar dağılıp sayıca artacak yahudi baronları iyi takip etmek lazım.

Ancak ben gelecekte Türkiyeyi güçlü görüyorum zamanının ve bölgesinin(asya+afrika+balkanlar) güçlü unsurlarından olacak gelecekte islam(Türkiye ve sancağı altındakiler) ve yahudi+hristiyan bozma dini unsur devletleri ile çekişme olacağı ve güç hakimiyet savaşlarını önce müslümaların galebe çalıp ardında işin amik ovasında taçlanacağını düşünüyorum..

ve güç savaşındaki müslümanların ilk galebesi barış pınarıdır(erdoğan-pence görüşmesinde pencin yüzü ilk yenilgiyi tarif ediyor) ... savaş çoktan başladı vaziyet alın..!

KaanYE
3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 05:32

1-ÇİN'DE NE OLDU?..

Çin, Wuhan'da ortaya çıkan Virüse karşı, Psikolojik savaşı kazandı...

Wuhan'da, Kovit olmayan kimse kalmadı...

Milyonlarca Tanı Kiti kullandı ve test edebildiği kadar insanı kontrolden geçirdi...

Tedavi edebildiklerini etti, etmediklerini gömdü...

2-Sürecin 2'nci ayında, bu virüsun yayılmasına karşı hiç bir şey yapamayacağını anladı ve strateji değiştirdi...

Eğer hergün, Dünya Kamuoyuna kovitli olanların ve ölenlerin sayısını servis ederse, ülke 6 aya varmaz çökecek ve dünyadaki mevcut tüm üstünlüklerini kaybedecekti...

3-Bunun, kendisini bitiren büyük bir hata olduğunu farketti...

Yeni stratejisi şuydu;
"Bizde virüs kalmadı, salgın bitti, ölüm yok..."

Bu sonuca gelmesi, 2 ay boyunca yaptığı milyonlarca test ve oluşurduğu olağanüstü istatistiksel veriler nedeniyle oldu...

4-Şunu öğrendi;
"Virüsün bizi bitirmesi imkansız; ama, verdiği panik - endişe ve korkunun bitireceği kesin..."

Peki ne oldu?..
Çin'de virüs yok mu oldu aniden?
Virüs salgını, ne oldu da bıçak gibi kesildi?

5-Hayır yok olmadı ve böyle birşey söz konusu dahi olamaz; salgın tüm hızıyla devam ediyor...

Wuhan az çok Kurtarılmış Bölge olsa da Çin'in diğer bölğelerinde kaldığı yerden yürümeye devam ediyor ve 65/70 yaş üstü nüfusu etkiliyor...

6-Ancak Çin, her gün, "Virus şu kadar daha kişiye bulaştı ve şu kadar daha yaşlı öldü" diye haber servis etmiyor...

Sadece Dünyaya değil, öncelikle kendi halkına servis etmiyor...

7-Bu süreç içinde sağlık sistemini de reforme etti.
Tedavi edecek bir ilaç bulamadı ama, yoğun bakım süresini 11 günden 3-4 güne kadar indirecek ilaçlar da üreterek ve ölümü kaçınılmaz olanların fişini çekerek hastane yükünü olağanüstü azalttı...

8-Oluşturduğu psikolojik strateji ile şimdi Dünyaya şöyle diyor;
"Virüs bizde değil sizde var ve vitüsü şu an bize siz bulaştırıyorsunuz! Size yardım etmeye hazırız ve tek çareniz de biziz!.."

9-HongKong'ta medya,Çin'in Dünyayı nasıl kandırdığını ve psikolojik üstünlüğü nasıl ele geçirdiğini ortaya koymak için,bir elektrik dağıtım şirketinin son aylarda 14milyon abonenin hizmet alımının kapandığını ve bu ani abone kapanışı nedeniyle 14milyon kişiye ne olduğunu soruyor.

10-Çin Devleti için bu haberlerin bir önemi yok.
Çünki Dünya, kendisinin yaptığı Resmi beyanı kaale almak zorunda.

Çin 14milyon kişi öldü demedikçe,kim ne derse desin hikaye.

Bu stratejiyi İng. ve ardından Hollanda çözdü ve aynı stretejiyi uygulamak istediler; ama, yapamadılar.

11-Yapamazdılar;
Çünki AB, kendi halklarına karşı Demokrat olmak zorunda ve kendisini kapatamazdı.

Kapatabilmesi için, Çin kadar despot bir dikta rejime sahip olmalıydılar.

Yani, kendi halklarının ciyaklaması karşısında geri adım attılar;Çin'de ise,kimsenin ciyaklama hakkı yok.

12-Peki şu an ne oluyor?..

Olan şu;
Çin, son 3 ay içinde kaybettiği tüm ekonomik üstünlüğünü geri alıyor...

Çin, kendisini vuran virüsü fırsata cevirdi;
Dünyaya ilaç - kit - uzmanlık - danışma hizmeti ve bilgi satıyor...

Hem de nasıl satıyor.

13-Öyle bir satıyor ki;
3 ayda kaybettiği parayı, önümüzdeki aylar içinde fazlasıyla geri alabilir ve dahası üretime ara veren veya
duraksayan tüm fabrikalar tam kapasite çalışmaya başladı; nede olsa yaşadıkları doğal bir afet veya yıkım değildi...

14-Virüs yapacağını yine yapıyor, yoğun bakımlarda hastalar yine var, yaşlılar yine ölüyor ve fakat Çin'de şu an, hiç kimseye "şu kadar virüs tanısı kondu ve şu kadar ihtiyar öldü" haberi verilmiyor...

15-Dolayısıyla hayat, kaldığı yerden hızla akmaya devam ediyor...

Çin'de virüs değil ama virüs maskesi takmış çok pis bir Psikolojik Korku Salgını vardı ve bu korku psikolojisinin ülkeyi bitireceğini çok net anladılar...

Şimdi Avrupa'ya, "Virüsün Merkezi sizsiniz!" diyorlar...

16-İtalya'da Corona'dan ölenlerin yaş ortalaması ne biliyor musunuz?..
79.5

Ama, İtalya için çok ilginç bir veri daha var;
Ortalama Yaşam Süresi Verisi.
Erkekler 81
Kadınlar 85

Yani Corona'dan bu sene ölmeseler idi onümüzdeki senelerde bir çoğunun cenaze merasimleri olacaktı...

17-Dünya Toplumlarında ve Piyasalarında, Corona maskesi takmış çok pis bir "Psikolojik Korku Salgını" var.

Virüs üretim mi - değil mi? bilemem; ama, şu an virüs maskesi takılmış bir korku üretiliyor.

Öyle ki;
bu korkuya kendi devletimiz de kapıldı ve bize de bulaştırdı..

18-Rahatsızlığından dolayı hastaneye giden bir Ablamıza şüphe üzerine Kovit Testi yapılmış ve fakat ablamız, sonuç beklenirken kaçıp - bir tahtanın arkasına saklanmış...

Hastaneye kendisi gittiği halde, kimbilir ne kadar büyük bir endişe ve kaygı hissetti...

19-Korku Kültürü oluşturulmasına sebeb oluyoruz...

Sıradan zamanlarda sanki ülkede yoğun bakımda hiç ölüm olmuyormuş da, şimdi tüm yoğun bakımda ölümler bu virüs yüzünden oluyormuş gibi bir algı oluşturuluyor...

20-Eğer bir yetkili, günde ortalama 500 cenaze çıkan Hastanelerdeki ölüm sayılarını her gece halka beyan etseydi, Türkiyedeki Yürüyüş Yollarının üstünde sağlıklı insanlarımız değil, korkudan Mezarlık Faresine dönmüş Zombiler gezerdi...

21-Koronayak yapılıyoruz...

Her gece, Sağlık Bakanının ölüm bilgilerini beyan etmesini bekliyoruz...

Topluma bu hususta rehberlik yapacak birileri de yok; Haber Ajanslarının pislik vicdanlarına teslim oluyoruz...

22-Bir tuhaflık var mücadelede;
bir yanı ile ciddi görünürken, diğer yanı ile lakayt.

Kovit gelip - geçer de;
Koronaya delip - geçecek bizi...

Korkuya teslim olmak yok;
korkuya teslim olmak, Corona'dan ölmekten yüzbin kez daha korkunç bir ölümdür...

Via:efesaid

Ömer Faruk Horasan, Twitter, @ofhorasan.

Not : Benim Twitter adresi patladı, giremiyorum. Özelden bazı arkadaşlara mesaj da yazamadım özel mesajlaşma hakları yok. Özür dilerim.

Kenanwow
3 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 14:07

Pagan Roma sistemi var, Garibaldiyan bu sistemin en bilinen unsurlarından, Osmanlı'ya neler yaptıklarını araştırın.

İtalya sadece İtalyan hükümetinden ibaret değil..

KaanYE
2 gün önce - Çrş 25 Mar 2020, 23:50

Windsor Ailesi

Anglikan Klisesine bağlı

Tudorlar

Anglikan Klisesine bağlı

Stuartlar

Katolik Kilisesine bağlı

Habsburg ve diğer bazı Alman Hanedanları

Katolik Kilisesine bağlı

Frankfurt'tan Hanedanlar

Evanjelist

Amerikan Binyılcıları

Satanist

(Alıntı)

Binyılcılık : Yapay kıyamet senaryoları ve sözde dini kehanetleri kullanarak Ortadoğuda Büyük Savaş sonrası Tek Dünya Devleti kurma ilkesi.

Yüzyılcılık : Çift kutuplu dünya sistemi ve Alman ile İngiliz üstünlüğü üzerine gerçekte ise Sefarad Yahudisi ile Aşkenaz Yahudisi arasında kurulan Dünya egemenliği ilkesi.

1- Binyılcılar = Hür Mason yani İskoç Riti Locası = Sefarad Yahudileri = Rockefeller Ailesi = Derin Devlet Amerika ve Pentagon = Derin Rusya Devleti ve Wagner Milisleri = Bavyera Almanyası = Amerikan Demokrat Parti = Türkiye'deki FETÖ ve Vesayetçi Yapı Sabetayist Grup

2- Yüzyılcılar = York Riti Mason Locası = Aşkenaz Yahudileri = Rotschild Ailesi = Britanya Kraliçesi Elizabeth ve Başbakan Boris Johnson = Saksonya Almanyası = Amerikan Cumhuriyetçi Parti ve Başkan Donald Trump

1- Rusya 1613 yılından beri Ruslara asla ait olmadı ve yöneten hep derin devlet Bavyera Almanyası yani Avusturya Hür Mason Locası ile Sefarad Yahudileri etkisinde oldu yani Başkan Putin Derin Devlete karşı savaşıyor ama zayıf durumda. Aşkenaz Yahudilerinin eski yurdu Hazar ülkesi yani bugün Ukrayna'dır.

2- Birleşik Amerika şimdilerde derin devlet ve yöneten yine aynı Sefarad Yahudisi ve Hür Mason Locası eliyle yürütülüyor. Başkan Trump ile içerde ve dışarda mücadele ediyor.

ABD Başkanı Donald Trump aslen Berlinli Alman ancak Şansölye Merkel ile tokalaşmak bile istemedi. Çünkü Merkel Bavyera Almanyasına yani İskoç Riti Mason Locasına bağlı Trump Saksonya Almanyası yani York Riti Mason Locasına bağlıdır.

3- Ortadoğuda Batının Ajanı ve gizli müttefiği Şii Farisi İran ile İsrail Ortadoğuda danışıklı dövüş yaparak Türkiye'yi güneyden kuşatmaya uğraşarak Sünni ülkelere karşı İsrail'in genişlemesini kolaylaştıracak Arap halkları sürerek toprakları boşalttı.

(Alıntı)

KaanYE'nin notu : ilginç bilgiler. Bunlar sanırım Ahmet Yozgat hayranları. Arada bakıyorum.

Aslında şöyle yapsak gayet iyi olur :

Malûm bu başlık altında yazan bazılarımızın bazı konularda bilgisi derya..

Şu anda kim Güç safında kim Global Sermaye safında günümüz tarihi itibariyle bir özet geçse gayet yerinde olur. Ha bu saflar her an değişebilir belki ama istediğim şey an itibariyle herkes bildiğini yazsa iyi olur kanaatindeyim.

Not 2 :

Kader planında bir İslâm Devleti ve Birliği kurulacak. Ancak önceleri bahsettiğim gibi vesayet odaklarının son bir hamle daha yapmasını bekliyorum. Yoksa tam anlamı ile bazı taşlar yerine oturmayacak. Türkiye'de rejim yani Kemalist rejim muhakkak değişecek. Bunun önüne geçebilecek herhangi bir dünyevî güç yok. Ama işte ne şekilde nasıl olacak orası meçhul. Şimdi yenilenen rejimle istemeye istemeye olsa da kim beraber yürüyecek yahut aşikar veyahut gizli kim destek verecek ? Güç'mü Global Sermaye mi ? Zaman çok şeye gebe.

Bende Ertuğrul Abi gibi büyük çıkışın 2021 civarı olacağını tahmin ediyorum. Ondan evvel bize ganimet var inşallah. Hak Teâlâ bize kader planında yıllardır terörle talimat yaptırdı. Operasyonlar, harekâtlar vb.Ordumuz her daim talimli hamdolsun. Şimdi görünen Yunan, Suriye, Mısır. En kolay lokma önden ağzımıza verilecek. O da tabii ki Yunanistan. Libya'da denizaşırı operasyonlar Mısır'a karşı tatbikat gibi.

Cenabı Allah şükürler olsun biz Türkleri tekrar hazırlıyor. Başımıza verdiği minik belâlarla eksiklerimizi de tamamlatıyor tokatta atıyor titreyin ve kendinize gelin diye.

Ama bakın bir yandan da huzuruna bile kabul etmiyor artık. Camilere gidemiyoruz, Cumalar yalan oldu, Kandil geceleri hayâl. Bize ihtar çekti. Çok kirlendiniz gidin tövbe edin, Kabe'ye, has evine bile almıyor.

Ezanlardan sonra okunan dualardan sonra çok ağlayan insan var. Allah'ım şu günleri hayırlısı ile atlatsaydık Allah'ım vallahi günahımız suçumuz çok amma büyüklüğün aşkına bari Sana hizmetkâr geçmiş Türk Milletinin Şehitlerinin, Gazilerinin, Evliyalarının, Abdallarının, Dervişlerinin, Ulemalarının ve cümle katında makbul Ulu kimselerinin hürmetine, tek Seni mabud bilmiş taa geçmiş Hanif Türk Atalarımızın hürmetine bizleri affet Allah'ım. Muhammed Mustafa'nın (sav) ve EhliBeytinin Hürmetine bizleri affet Allah'ım. Şu başımızdaki belalardan bizi esirge Ya Rabbi..

mustafa1981
2 gün önce - Prş 26 Mar 2020, 01:26

Alıntı:
Şu anda kim Güç safında kim Global Sermaye safında günümüz tarihi itibariyle bir özet geçse gayet yerinde olur. Ha bu saflar her an değişebilir belki ama istediğim şey an itibariyle herkes bildiğini yazsa iyi olur kanaatindeyim.

Kaan kardeş bunları yazınca birileri gelip hemen komplo teorisi bunlar gerçek değil diyorlar. Dikkat edersen yukarıda Korona nın sebeplerini iddialar olarak maddelendirdim ve bir tanesi doğrudur dedim. Şu doğrudur demedim. Bir şey dediğin vakit sonra hemen komplo teorisyeni damgası yiyorsun
Artık ülkeler üzerinden yorum yapmaya gayret ediyorum. Aksi türlüsünü kabul etmek istemeyen insanlar var. Ben de kendi hallerine bıraktım onları. O yüzden olayları ülkeler üzerinden anlatmaya çalışıyorum.

sayfa 1814
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET