Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1812
Türk gücü
2 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 09:41

Virüs sperm kalitesinde ve oranında ciddi azalma meydana getiriyormuş , bu da virüsün yapay olma ihtimalini güçlendiriyor

Abd' de ki Georgia Guidestones adındaki ilginç anıtta ne yazıyordu ?

"Dünya nüfusunu doğa ile uyumlu olacak şekilde 500 milyonun altına indir"

Alıntı:
Beyin sapını da enfekte ediyor.
✔ ikinci konu ise bıraktığı hasar. Iyilesen hastalarda, oksijen kullanabilme oranı düşüyor akcigerlerin. %20 hasar kalıcı oluyor.
✔üçüncü konu ise kısırlık. Erkeklerin sperm kalitesi %60 oraninda bozuluyor ve bu oran çok yüksek

https://mobile.twitter.com/traderAT12

En son Türk gücü tarafından Prş 19 Mar 2020, 10:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Ertuğrul MERTEL

2 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 09:59

Dijital paradan korkmak neden gerekli .
Parayı kağıt olunca normal dijital olunca anormal kılan şey ne ?

Mesela kapıt para olmasa Paranın dolaşımda olmaması durumunda Uyuşturucu satıcıları nasıl para kazanacak .
Anormal yollarla gelir elde edenler bunu nasıl bugün manüple ediyorsa o zaman da işleri bozulacağından tam tersi Önce Onlar istemeemesi lazım namussuz yollardan para kazananlar meselesi yani .
size ne oluyor ben anlamadım .
Sanki parayı siz basıp cebinize koyuyorsunuz .

mustafa1981
2 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 23:16

Alıntı:
Dijital paradan korkmak neden gerekli .
Parayı kağıt olunca normal dijital olunca anormal kılan şey ne ?

Mesela kapıt para olmasa Paranın dolaşımda olmaması durumunda Uyuşturucu satıcıları nasıl para kazanacak .
Anormal yollarla gelir elde edenler bunu nasıl bugün manüple ediyorsa o zaman da işleri bozulacağından tam tersi Önce Onlar istemeemesi lazım namussuz yollardan para kazananlar meselesi yani .
size ne oluyor ben anlamadım .
Sanki parayı siz basıp cebinize koyuyorsunuz .

Ertuğrul hocam siz olayı yanlış anlamışsınız bence. Kimsenin dijital paradan korktuğu filan yok. Dünyayı Dijital paraya geçirmek isteyen küresel çetenin bu amaç için kullandığı insanlık dışı yöntemlerden çekiniyor insanlar. Yoksa para sadece bir araçtır.
Yoksa para kağıt da olsa aynıdır dijital olsa da aynıdır. Mühim olan bu parayı kimin kontrol ettiği. Geçen yüzyılın ortalarından itibaren kağıt paranın kontrolü tamamen bunların elinde idi.
Dünya yı 250 trilyon dolar borçlandırdılar. Basılı para 80 trilyon dolar. Borç 250 trilyon dolar.
Yani olmayan para var piyasada. Bir bakıma bu para da dijital sayılır. Banka hesaplarında rakam olarak görünüyor sadece. Bu sistemin de bir sonu olduğunu paranın sahipleri biliyordu. Bu sistemi bitirip başka sisteme geçirmek isteyenler aynı kişiler. Bitcoin deki ani devasa sıçrama da bunların deneyi idi. Dünyanın dijital paraya tepkisini ölçtüler. Bitcoin i satoshi nakamura filan icat etmiş. 2009 dan bu yana hesabından tek kuruş çekmemiş falan filan palavralar O kadar milyar dolar adamın hesabında iken adam tek kuruşuna dokunmadı. Demek ki bunu paraya ihtiyacı olmayan yani zaten paranın sahibi olan bir küresel çete yaptı. Bitcoin bunların deneysel çalışması idi.
Bu virüs olayının başka bir sisteme geçmek için araç olarak kullanıldığını düşünenler var. Tabi ki bir taşla 2,3 taş vurma derdindeler.
Ben korona olayının da deney olduğunu düşünüyorum.Şu anda dünya nın bu virüse karşı tepkisini ölçüyorlar. Bu tepkileri not alıp daha sonra çıkaracakları daha ölümcül bir virüs ile devletlerin aldığı önlemleri de hiç edecek bir planı devreye sokacaklar.
Dikkat ederseniz korona ya yakalanlar arasında bayağı ünlü isim var. Sanki birileri paniği katlamak için reklam yapıyor. Korkuyu 1 ise 100 katlama derdindeler.
Bundan sonra çıkaracakları virüs daha tehlikeli olacak. Dünya mecbur uluslar üstü bir iradeye (yani bu küresel çeteye) bütün yönetimini kaderini geleceğini teslim etmek zorunda kalacak. Teslim etmez ise kendi halkları baskı yapıp o yönetime geçirtecek. Yada diğer ülkeler o yönetime geçmeyenlere baskı yapacaklar.
Eminim adamlar bunu en az 30 yıldır planlıyordur.

ccahit

2 ay önce - Prş 19 Mar 2020, 23:47

dijital para artık sen benim kontrolümdesin demek...tek dünya devletine doğru bir adım bir twitle ortalığı alt üst eden yapı dijital tam entegre bir yapıda insanlığı adeta sağar...

mustafa1981
2 ay önce - Cum 20 Mar 2020, 00:20

Alıntı:
dijital para artık sen benim kontrolümdesin demek...tek dünya devletine doğru bir adım bir twitle ortalığı alt üst eden yapı dijital tam entegre bir yapıda insanlığı adeta sağar...

Cahit zaten kağıt para da adamların kontrolünde. Dünya da özel değil de tamamen devletin olan Merkez bankası çok az kaldı. Yanılmıyorsam Kuzey kore, İran ve Küba ülkelerindeki parayı basan Merkez bankasının yüzde yüz sahibi.

Alıntı:
banknotların arka ve ön yüzeyinde üstteki yazıya hiç dikkat ettinizmi.
türkiye cumhuriyet merkez bankası yazar. cumhuriyeti yazmaz.
demir paraların ise arka yüzeyinde türkiye cumhuriyeti yazar.

sebebini açıklayalım.
banknotlar merkez bankası tarafından üretilir. mustafa kemal atatürk, kurtuluş savaşı döneminde savaş esnasında kendisine maddi yardımda bulunan bazı ailelere hiç bir maddi değer olmamasına karşın onlara merkez bankasında ufak hisseler vermiştir. aileleri onurlandırmak maksadıyla. bu sebep ile merkez bankası sadece türkiye cumhuriyetine ait değildir. bu sebep ile sahiplenme eki kullanılamaz.
demir parayı ise darphane basar. darphane tamamen devletindir. bu sebep ile sahiplenme eki kullanılmıştır.

Bakın bu doğru bir bilgidir. Merkez bankasında bir şahsın hissesi varsa onun ucu taa bu küresel çeteye (Dolar ın da sahibi olan küresel çete) kadar gider.
Not:Mustafa Kemal ATATÜRK ün ailelere hisse vermesi hakkında bir bilgim yok. Alıntı yaptığım yerden silmek de istemedim.

Adamların para gibi bir derdi yok. Para zaten onların parası. En büyük paramız 1 demir TL
Adamların derdi insanın kendini nasıl kontrol ederiz o. Bunu yapabilmek için öncelikle insan sayısını 500 milyon un altına düşürmek istiyorlar.
Ben bunu Yahudilerin sayısının tarih boyunca hep 13 milyon olmasına bağlıyorum. Yahudi olmayanların sayısının 500 milyon olması gibi bir kural geliştirmiş olabilirler. Demek ki Yahudi olmayanların sayısının neredeyse 8 milyar a ulaşmış olması adamları hiç de memnun etmemiş. Savaşlar çıkarmak bile insanların sayısını azaltmaya yeterli olmuyor artık. O yüzden virüs vs gibi daha ölümcül yöntemler elbette daha iyi sonuçlar verecektir.

Hem de sonrasında dünya yı istedikleri sisteme geçirecekler. Adamlar geçen yüzyılda dünya yı yeni dünya düzenine geçirdiler artık bu yüzyılda daha doğrusu 3. milenyumda Dünyayı ÇAĞLARIN YENİ DÜNYA DÜZENİ 2.0 a geçmirme vakti geldi. Bu düzene geçiş çok sancılı olacak. Dünya daha çok kaoslara gebe. Onların planları varsa elbet Allah ın da planları var.

dijital para vs bunlar sadece insanlığı kontrol etmek için araçlar olacak.
13 milyonluk bu azınlık insanlığın bütün kaderinin kontrolünün kendilerinin insiyatifinde olduğunu düşünüyor. Dünya ile ilgili olarak diğerlerinin söz hakkı yok.
Koskoca Birleşmiş milletler denen yapıda sadece 5 ülkenin veto hakkı var. Şaka gibi resmen!
Onu da lütfetmişler. Ellerinden gelse o ülkelere de vermeyeceklerdi demek ki.

Burç

2 ay önce - Cum 20 Mar 2020, 07:48

Alıntı:
zaten kağıt para da adamların kontrolünde. Dünya da özel değil de tamamen devletin olan Merkez bankası çok az kaldı.

Türkiye merkez bankası, 2002 yılında çıkarılan kanun ile %55 oranında Türkiye devlet hazinesine geçmiş. Geri kalan hisselerin çoğu da zaten Türk bankalarına ait. (%20'si Ziraat bankasının). Sadece %19 gibi bir kısmı şahıslara ait.

mustafa1981
2 ay önce - Cum 20 Mar 2020, 13:26

Alıntı:
Türkiye merkez bankası, 2002 yılında çıkarılan kanun ile %55 oranında Türkiye devlet hazinesine geçmiş. Geri kalan hisselerin çoğu da zaten Türk bankalarına ait. (%20'si Ziraat bankasının). Sadece %19 gibi bir kısmı şahıslara ait.

Ak parti iktidara geldiğinde Merkez bankasında devlet hisse oranı yüzde 8 idi. Ak parti ancak yüzde 55 e çıkarabildi. Hatta daha geçen sene yazın Merkez Bankası başkanını kendileri atayabildi. Ondan önce Merkez bankası kendi adaylarını sunuyor onlardan seçiliyordu. Yani özel hisse sahiplerinin adamları arasından Merkez Bankası başkanı seçiliyordu. Ak partinin istediği birisi seçilince ilk tepki chp den gelmişti.
Ak partinin istediği kişi başkan seçildiğinden beri yanılmıyorsam 4 defa faiz indirimi yapıldı. Ondan önceki başkan ısrarla faizleri düşürmek istemiyordu. Hatta çıkarmanın derdinde idi.

Burç bey yüzde yüz devletin olmadıktan sonra demek ki paranın üzerine TÜRKİYE CUMHURİYETİ MERKEZ BANKASI yazamıyorsun demek ki. Yüzde 19 bile i yi eklememek için yetiyor demek ki.
İ nin ne önemi var diyenler çıkacaktır. Demir parada Cumhuriyeti olabiliyor ise kağıt parada da pekala olabilir.
Bu konuyu küçük bir mesele görenler olacaktır. Kimse kusura bakmasın kağıt parada i olayını sıkıntı yapıyorlarsa bende bunda art niyet arar bende sıkıntı yaparım. Madem basit bir olay CUMHURİYETİ yazmak çok da zor olmasa gerek?

Alıntı:
Merkez Bankası Başkanı Çetinkaya’nın görevden alınmasına CHP’den ilk tepki
Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'nın Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından görevinden alınması CHP Sözcüsü Faik Öztrak tepki gösterdi. Öztrak, 'Bunu yapanlar "Bizim ekonomimize güvenin" deme hakkını kaybetmişti' dedi.

07:22 - 6 Temmuz 2019

Merkez Bankası Başkanı Çetinkaya’nın görevden alınmasına CHP’den ilk tepki
CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak Erdoğan’ın görevden alma kararının hemen ardından Twitter’dan bir mesaj paylaştı. Görevden alma kararını sert ifadelerle eleştiren Öztrak şunları kaydetti:

Bunu da gördük. Bağımsız TCMB'nin Başkanı, Cumhurbaşkanı tarafından kurumsal hedeflere ulaşılamaması gerekçesiyle bir gece yarısı görevden alındı. Bunu yapanlar bizim ekonomi yönetimimize güvenin deme hakkını kaybetmiştir. TCMB Sarayın elinde tutsaktır NOKTA

Bir ülkenin parasını basan kurumda milyonda bir bile olsa özel bir şahsın hissesi olmamalıdır. Adı üstünde Merkez bankası. Özel banka değil. Ülkenin parasını basıyor bu banka. Şahsın orada işi yok. Buna itiraz etmek bile art niyettir.
Doları basan Fed özel bir bankadır. Şaka gibi. Fed in hissedarlarına baktığınız zaman neler döndüğünü daha rahat anlarsınız. Bizim Merkez bankasındaki özel hisse sahipleri kimler acaba? Ucu Fed in sahiplerine kadar gidiyor olabilir mi?

mustafa1981
2 ay önce - Cum 20 Mar 2020, 14:03

Zamanında Fed in sahiplerini araştırmıştım. Aşağıdaki aileler Fed in sahipleri. Çoğunluğu Yahudi ailelerdir. Diğerlerinin de Yahudiler ile evlilik yoluyla akrabalığı var diye biliyorum.
Alıntı:
FED'in sahibi 8 ailedir.
ABD’ de yaşayan 4 aile şunlardır :
1. Rockefeller ailesi
2. Goldman Sachs ailesi
3. Lehman Brothers ailesi
4. Kuhn Loebs ailesi

ABD dışında yaşayan 4 aile ise aşağıdaki gibidir :
1. Rothschild ailesi (TheRothschilds of Paris andLondon)
2. Warburg ailesi (Warburgs Bank of Hamburg)
3. Lazard ailesi (TheLazardsBrothers of Paris)
4. Moses Seifs ailesi (The Israil Mosses Seifs of Rome)

Çin in 1 yuanını da eklemek istedim. Önde Yahudi Yıldızı arkada yine 1 dolarda olduğu gibi 13 kabileye gönderme var. 1 yuan ın arkasında sağ altta 13 yuvarlak var? Rastlantı mı acaba? 13 yuvarlağın da altında büyük bir yuvarlak var. O da Güneş i sembolize ediyor olabilir. Bazı bilim adamları eskiden Güneş sisteminin 12 yıldızlı bir sistem olduğunu iddia ediyordu.
Hz Yusuf babası Hz Yakup a rüyasında 11 gezegenin (bazıları yıldız diye iddia etsede gezegen diyenler de var.) kendisine secde ettiğini söylediğinde Hz Yakup bunu kardeşlerine söylememesi gerektiğini bildirmiştir.
Hz Yusuf ile diğer 11 kardeşini sayarsan 12 kardeş çıkar. 13. kardeşlerinin kız olduğunu iddia ederler. 13 kabile olmasının sebebi de budur aslında. Hz Yakup u güneş 13 kardeşi de gezegen olarak düşünürseniz. Arkadaki 1 büyük yuvarlak ve 13 küçük yuvarlağın sebebi belki anlaşılabilir.

Akkad Dönemi’ne (M.Ö.2360-2180) ait “VA-243” numaralı bir silindir mühür. 12 gezegen gösteriliyor. Yahudi yıldızının burada da olması gerçekten şaşırtıcı ?
Bu benim teorim arkadaşlar Yüzde yüz doğrudur diye bir iddia yok. Araştırdığım bilgilerden yaptığım çıkarım.

Alıntı:
Bağımsız olmayan Çin Merkez Bankası nasıl çalışıyor?

Fed ile diğer batı merkez bankalarının aksine Çin Merkez Bankası (PBOC) hükümetten bağımsız değil. Çin hükümetinin karar verme birimi olan Devlet Şurası'na raporlama yapıyor. Diğer bir deyişle PBOC'nin ülkenin para politikası üzerinde gerçek bir kontrolü yok.

Çin merkez bankası hükümetten bağımsız olmasa bile özel hisse sahibi olan şahıslar da var demek ki. Yani Çin devletinin de Merkez bankası üstünde yüzde yüz hakimiyeti yok. Bir bankada devlet hissesi hariç bir şahsın veya grubun hissesi var ise o banka Küresel çete ile bağlantılı demektir.

mustafa1981
2 ay önce - Pzr 22 Mar 2020, 05:08

Korona virüs olayına ekonomik açıdan bakmışlar. Gayet güzel ve düşündürücü bir video. Eğer bu küresel virüs salgını birinci dalga ise ikinci dalga ekonomik sistemin ve dünyadaki hükümetlerin çöküşü olacak.
Virüs salgını yüzünden bütün dünyada üretim azalacak işsizlik artacak. Çoğu ülkede sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Bir çok iş sektörü üretimi ara verdi. Otomotiv firmaları fabrika kapatma kararı alıyor. Zaten Çoğu kişi sokağa çıkmadığı için bırakın yeni araç almayı petrol bile tüketmiyor. Petrol ile geçinen ülkelerin de ekonomisinin çok kötü etkileneceği ortada. Bir çok iş kolunda daha çok işten çıkarmalar görüleceğe benziyor. Ülkeler arası seyahatler yasaklandığı için turizm sektörü de büyük darbe alacak. Uçak firmalarının çoğunun kapanacağını düşünebiliriz. Bu virüsten sonra dünya şimdiye kadar görülmemiş bir ekonomik buhran ile karşı karşıya gelebilir.
Türkiye ve bir çok ulusalcı devlet yıllardır altın depoluyordu. Bakalım sonrasında bunun faydasını görebilecek miyiz?
Eğer para sistemi çökerse Kağıt veya Dijital para sistemi yerine kendi madeni para sistemimize geçmeliyiz. Darphane nin yüzde yüzü devletin. Ne kadar basıldığı da bilineceğinden ve tamamen bizim kontrolümüzde olacağından daha mantıklı ve adil bir ekonomi sistemine geçilmiş olur. Dünyada altın karşılığı olmadan sınırsız basılan para ve faiz sistemi ile sürdürülen ekonomik sistemin bir gün biteceği belliydi.
Şimdi yaşanan kargaşanın sebebi de bu zaten.

KaanYE
2 ay önce - Sal 24 Mar 2020, 06:55

Bu salgın kimin işine yaradı ?

Maske üretenler, Dezenfektan satanlar vb.işin magazin kısmı.

İnsanları evlere kapattılar,

Korku iklimi oluşturdular,

Korkularına yenik düşünce güdülen yüz milyonların varlığını gördük.

Önlem alınmasın, insanlar ölsün demiyoruz.

Trump'ın konuşması :

'Virüs yüzünden tehlikede olan %1 lik kısmı kurtarmak için ülkeyi kapatıp daha sonra işsizlik, açlık ve intiharlardan dolayı kaybedebileceğimiz çok daha yüksek can kaybını göze almam', diyor kısaca.

Bazı şeyler halka bırakılmaz o da doğru. Ancak o kadar tekrar edildi, tavsiye verildi, uzmanlar konuştu, polisler zabıtalar bangır bangır bağırdı..Yine aynı şey.. Cehalet çok kötü birşey.

Bu cehalet öyle kötü birşey ki yılların cami cemaati, muhafazakâr yaşlı adamların bile katil Süleymaniye vahlar çektiğini, üzüldüğünü gördü bu gözler. Halbuki seni eline geçirse nasibî diye kardeşçe yanaşıp sonra kıtır kıtır kesecek insan müsveddelerine üzülünüyor..

Aynı şekilde adam yurtdışından gelmiş cenaze dolayısı ile. Yine yaşlı amcalar taziye çadırına/evine gitmiş. Kur'an okutmuş (okutulan kişi ve eşrafıda ömrü boyunca alnı secdeye gitmemiş, namaz/oruç, zekat bilmemiş, itikatları sakat olan, namazı orucu başörtüsünü dalgaya alan, Aliciyiz diyip uzaktan yakından alâkası olmayan malûm kitleye mensup olanlardan birisi). Sonra evine gelmiş. Bir iki gün içinde grip belirtileri başlamış. Halen ısrarla hastaneye gitmemekte direnen, torunlarıyla altlı üstü yaşayan bir yaşlımız. Ha bu arada ' Bize birşey olmaz'demeyi ihmal etmiyor ve ziv ziv çarşı pazar geziyor. Böyle cahil insanlarla bir aradayız o kadar ikazlara ve haber kuşu olupta sürekli haberleri izlemelerine rağmen..

Devlet gerçekten fazla koruyucu da olmamalı. İnsan kendi hayatını düşünmüyorsa Devlet neden düşünüyor ? İnandığımız Yaratıcımız kullarına 'Akledin, fikredin' diye buyurmuyor mu ?

Trump'ın dediği merhametsizce diyebilirsiniz ama adam biraz da haklı değil mi ?

Hayat durmadı mı ? Ve biz söz dinleyen masumlar kendini bilmezler yüzünden evlere kapanmadık mı ki çocuklar dışarıda güneş evlere hapsoldu ve psikolojileri bozuldu.

Devlet sosyal hayata bu kadar müdahil olmasın. Herkes kendi iradesiyle korunmasını bilsin.

Öte yandan bu covid insan yapısı veya değil. Onu geçelim de Ekonomik bir türbülansa soktu dünyayı. Türbülans, Kaos kimin, kimlerin isteyeceği birşey ? Kimler Kaostan Düzeni, kötü polise karşı iyi polisçilik oynamayı sever ? Tabii ki Masonlar ve onların sahipleri..

Buna komplo teorisi diyenler basına, iletişim araçlarına , sosyal medyaya baksın. Dünya çapında sahiplerinin çoğunluğu Masonlar. Adamlar su ünlü virüs kaptı bu futbolcu kendisini karantinaya aldı diye 24 saat KORKU pompalıyorlar. Arkadaşlar bu işlerde bir bit yeniği var. Hadi yok diyelim. Gerçekten bu hastalık insan yapımı değil. E o zaman hastalığı kendilerince o kadar iyi kullanan bir kesim var ki.. İnsanları stres topu yapıp evlerine hapsettiler.

Ben düşünüyorum.. Ya benim elimde inanılmaz bir güç var her türlü güçten bahsediyorum. İnsanları neden böyle endişeye sevk etmeliyim neden güdülen koyunlar haline getireyim neden Ekonomik olarakta muhtaç olsunlar ?

Çünkü bu sebepten onlara borç verip kat kat kâr ederim. Bu sebepten Kaostan Düzen kurmak isteyince elim rahatlar ve yapmak istediklerimi rahatça yaptırırım.

Güç ya da Global Sermaye veya ikisi birden bu işi yaptıysa netice itibariyle ABD'ye çok iyi bakmak, odaklanmak gerekiyor. Oradaki Savaş Dünyanın gidişatını da belirleyecek. Oradaki çetin kavga Dünyadaki her devleti istisnasız etkiliyor ve etkileyecek.

Nereden nereye geldik ?

Bu arada asıl yazacaklarımı unutmadan hemen özet geçeyim :

Ak Parti ve MHP'yi acilen Kurumsal olarak birleştirmemiz lâzım. Bakınız gönlünün bir tarafı MHP'li olarak söylüyorum bu delifişek MHP'liler başlarında akli selim bir kişi olmazsa Liderlerinin bir sözüyle 360 derece dönerler. Kötü niyetlerinden demiyorum, Vatan Millet diye çok kolay kandırılırlar ve galeyana gelirler. Ben Bahçeli'yi Ecevit Koalisyonu zamanı silmiştim, ondan sonra hep Ak Parti'den taraf oldum, son seçimlerde bazı şeylere kızıp tekrar MHP'ye oy verdim. Hulâsa Ak Partiye alternatif bir sağ olması iyi birşey ancak bu sağın Millî Menfaatler konusunda yine Millî Menfaatler ortaya atılarak kandırılması , gaza getirilmesi çok kolay. Mesele Lider'de bitiyor. Bakınız Bahçeli gibi son zamanlarda iyice aklı selim hareket eden bir adamı zor bulursunuz. Benden Size tavsiye MHP ile Kurumsal olarak birleşin. O saatten sonra kimse geri adım atamaz, atanlarda arada kaynar gider.

Ha kendinizde değişeceksiniz. Aynen MHP gibi Sizinde parti isminiz, sloganınız vb. değişecek. Ak Parti diye birşey kalmayacak. Tek bir Parti adı altında iki parti toplanacak. Ondan sonra diğer partilerin ismi anılmayacak.

Peki Liderler ? Bahçeli vefat etmeden yeni partide kendisini eritmeli dedik peki Erdoğan ? O da kendisini feda edecek.

Yeni Parti demek yeni Lider demek yeni Strateji demek yeni Doktrin demek. Yeni Lider ? Evet Milliyetçi Muhafazakâr, kafası çalışan ateşli hitabet yeteneğine sahip cevval birisini getirip yeni Parti'nin başına getireceksiniz. Erdoğan Cumhurbaşkanı olarak duracak ve Bahçeli de Duayen Siyasetçi , akıl alınan Lider olarak kalacak. Bu yenilik bizlere kazandırır , kaybettirmez..

Yine de Siz bilirsiniz..

sayfa 1812
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET