Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1797
KaanYE
1 ay önce - Prş 30 May 2019, 15:48

Şu an hazırlıklı olmadığımız konular o kadar fazla ki fazlası zarar denilen şeyler klasik Türk tarzı yumurta kıça dayanınca alelacele yapılacak şeyler..

En basitinden Doğu Akdeniz meselesi İstanbul Seçimleri kadar dillendirilmiyor. Oysaki İstanbul Seçimleri oradaki meselenin yanında tırı vırı.

Ben olsam harıl harıl sağdan soldan hali hazırda elde bulunan kullanılır durumda savaş gemilerini satın alırdım. Ve bunların üzerine ileri teknoloji füze sistemlerini yerleştirirdim. Bu gemilerden bir iki tane almak yetmez. O Akdeniz'i özellikle göz dağı verilmesi açısından gemilerle dolduracaksınız.

Bunun yanında bir araca monteli deniz kıyısından denizdeki hedefleri vuracak şekilde mobilize füzeler bulundururdum ve bunları açık açık sergilerdim. Bunlardan da sürüsüyle olması lâzım.

Bakın İran teknelere füzeleri koyup sürüyor denize. Görmek lâzım.

Ayrıca daha evvelden de bahsettiğim gibi milis savaşına hazır olmak için güvenilir kişilerden gönüllülük esasına dayalı , hali hazırdaki devlet memurları ve İşçilerden de çok dikkatli seçilmiş kişilere eğitim verilmeli hem de çok acil. Eğitim konularını yazmıştım. Ek olarak omuzdan atılan uzun menzilli jeli/uçak/tank imha eden sistemlerin eğitimi belki de herşeyden mühim şu an için. Unutmayın bu birlik herhangi bir darbe yahut savaş durumunda herkesten bağımsız harekete geçecek. Bize saldıran darbecilerse onları Ruslarsa onları Amerikalılarsa onları düşüreceğiz. Tabi bazen ümitsizliğe kapılmıyorum değil.

Meselâ bu seçimi Binali Bey kazandı diyelim. Şuna inanın kazanamayanlar olaylar çıkartabilirler. Onu geçtim toplum ortadan ikiye yarıldı. Bu Ekrem Guaido'nun rolünü çalıp dış güçleri ülkeye davet bile edebilir bakın demedi demeyin. Ordu ikiye ayrılabilir mi toplum ayrıldı ordu neden ayrılmasın ? Ayrıca Ergenekon Davalarından dolayı Erdoğan'a diş bileyen bir kesim var onlarla da birleştiler diyelim.

Ya Allah aşkına bunlara felâket senaryosu demeyin. Gözünüzün önünde neler cereyan ediyor görmüyor musunuz ? Tedbirli temkinli davranmak en iyisi.

Ben Size senaryomu yazayım çok kısa :

Eğer İmamoğlu suikastten giderse ortalık daha da karışacak . Gitmedi diyelim seçimden sonra hakkınızı çaldılar diye milleti galeyana getirecekler. Bakın bu Cumhuriyet tarihinde görülmemiş bir ayaklanma olabilir. İstihbarat uyumasın.

Son Dakika

Soylu Seçimden sonra olaylar olabilir dedi.

Putin İran'a S-300 mühimmatlarını ve S-400 vermeyeceğini beyan etti.

Bakın ben bu yazıyı yazdıktan sonra bu haberler ajanslara düştü. Demekki felaket tellalınız hepten aptal bir kardeşiniz değilmiş.

Rusya NATO ile Tr'nin arası bozulacağı ve ittifakta catirdama olacağını bildiği için o füzeleri veriyor. Ve İsrail'le de anlaştı , İran destekli milisleri bölgeden silecekler. Ne demişler Ayıyla dansa kalkarsan o ne zaman dansı bitirirse dans o zaman bitermiş.

Adil Karadeniz
1 ay önce - Cum 31 May 2019, 00:20

Alıntı:
Rusya NATO ile Tr'nin arası bozulacağı ve ittifakta catirdama olacağını bildiği için o füzeleri veriyor.

Sende mi S-400 leri istemeyenlerdensin

KaanYE
1 ay önce - Cum 31 May 2019, 03:33

Alıntı:
Sende mi S-400 leri istemeyenlerdensin

Olur mu ya.. Tabii ki de S-400 almalıyız. Koca ülkenin hava savunma sistemi yok !

Oldem 1453
1 ay önce - Cum 31 May 2019, 03:59
Kaos

Seçim sonuçları veya daha önceden bir iki ağaç bahanesi ile ortalığı velveleye verenler, olabilir diyelimki venezuellada ki gibi bir senaryo olsun,peki Türkiyede kim kazançlı çıkacak, doğudaki hakimiyetini iyice kaybedip, binlerce abd silahlarıyla donatılmış pkk ve pyd ye teslim edersin taa ankara ya kadar bunları hissedersin, doğu Akdenizdeki Kıbrıs dahil herşeyini kaybedersin,deaş bütün şehirlerinde bombalar patlatıp, infazlar yapar. Büyük şehirlerde ne su nede ekmek bulabilirsin. Yine bir kurtarıcı çıkarırlar bu sefer serv gibi Ankara ve etrafında küçük bir Türkiye, İstanbula ise pasaportla herkesin giremeyeceği NATO askerlerinin güvenliği sağladığı bir şehir halinde görürsün. Eskiden dedelerimiz ve ninelerimiz nasıl süpürge otu yiyerek vatan kurduysa biz o süpürge otunu bile bulamayız varın sonumuzu siz düşünün.

KaanYE
1 ay önce - Cum 31 May 2019, 12:07

Alıntı:
Seçim sonuçları veya daha önceden bir iki ağaç bahanesi ile ortalığı velveleye verenler, olabilir diyelimki venezuellada ki gibi bir senaryo olsun,peki Türkiyede kim kazançlı çıkacak, doğudaki hakimiyetini iyice kaybedip, binlerce abd silahlarıyla donatılmış pkk ve pyd ye teslim edersin taa ankara ya kadar bunları hissedersin, doğu Akdenizdeki Kıbrıs dahil herşeyini kaybedersin,deaş bütün şehirlerinde bombalar patlatıp, infazlar yapar. Büyük şehirlerde ne su nede ekmek bulabilirsin. Yine bir kurtarıcı çıkarırlar bu sefer serv gibi Ankara ve etrafında küçük bir Türkiye, İstanbula ise pasaportla herkesin giremeyeceği NATO askerlerinin güvenliği sağladığı bir şehir halinde görürsün. Eskiden dedelerimiz ve ninelerimiz nasıl süpürge otu yiyerek vatan kurduysa biz o süpürge otunu bile bulamayız varın sonumuzu siz düşünün.

Kardeşim bu kadar enseyi karartma. Pkk-Pyd İran'a ve Şiî Milislere karşı savaşırken bizi unutur merak etme.

Olayların çıkması belki daha hayırlı olur. Erdoğan Meclisi fesh ederse partilerden otomatikman kurtuluruz.

Doğu Akdeniz'de hakkını söke söke alır şu anki İktidar zira hem Ekonomik olarak sıkıştı hemde oradaki yeraltı kaynakları bizim şirketlerinde iştahını kabartıyor. Ayrıca Rusya kendisinden hariç bir kaynağın Avrupa'ya gaz ihraç etmesini istemez ortalığı bulandırır ve Türkiye olmadan o gazın taşınma maliyeti yüksek.

Deaş dediğimiz şeyinde bizim istihbarat üstesinden gelir merak etme.

Büyük Şehirlerde sıkıntı olması daha iyi millet köyüne göçer, demografik yapı düzene biner, daha iyi boşver.

Bu millet ikinci kurtarıcının kendisini kullandıktan sonra inandığı değerleri silmesine tekrar müsaade etmez.

NATO'nun geleceği karanlık. Ruslar halleder kafanı yorma.

orhan akıncı
1 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 03:41

Şuan da abd ve yancıları ab ile israil güdümünde Türkiye yi çevreleme girişimlerinde bulunuyorlar.
Kuzeyde ukrayna
Batıda bulgaristan ve yunanistan
Güneydoğuda binlerce tırla silahla donatılan ypg.
Aşağıda akdenizde yüzlerce savaş gemisi olan abd,fransa,ingiltere,israil,mısır vs
Abd ve israil hem yunan adalarına hemde bulgaristana füzeleri yerleştiriyor. Yeni üsler inşaa ediyor.
Abd ve israil boş durmayıp hem çevremize yığınak yapıyor
Hemde
İçimizde nifak tohumları ekiyor.
Fetö,pkk,hdp ve devşirme chp.
İşimiz hakikaten zor. Kötü günler olacak.
Herkes uyuyor ama.
Allah büyüktür...

alim80
1 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 05:06

Alıntı:
Şuan da abd ve yancıları ab ile israil güdümünde Türkiye yi çevreleme girişimlerinde bulunuyorlar.
Kuzeyde ukrayna
Batıda bulgaristan ve yunanistan
Güneydoğuda binlerce tırla silahla donatılan ypg.
Aşağıda akdenizde yüzlerce savaş gemisi olan abd,fransa,ingiltere,israil,mısır vs
Abd ve israil hem yunan adalarına hemde bulgaristana füzeleri yerleştiriyor. Yeni üsler inşaa ediyor.
Abd ve israil boş durmayıp hem çevremize yığınak yapıyor
Hemde
İçimizde nifak tohumları ekiyor.
Fetö,pkk,hdp ve devşirme chp.
İşimiz hakikaten zor. Kötü günler olacak.
Herkes uyuyor ama.
Allah büyüktür...

Bunları yazarken Amerikanın Türkiyede bir düzine üssünün olduğunu da bilerek yazıyorsunuz değil mi

Adam senin için de zaten

Bu tür paranoyalara kapı aralamayın. Şu an Amerikanın yapacağı en son iş Türkiye yi işgale yeltenmektir.

Ha Amerikanın Türkiyeyi işgale yelteneceği bir gün olucak ve bunun planlarını zaten 10 larca yıldıır yapıyorlar ama bugün değil. Bugün ne bunun şartları mevcut nede adımları.

Türkiyeyi işgale yeltenmek 3. dünya savaşını başlatmak demektir. Pandoranın kutusunu açmak demektir. Türkiye ne ıraka ne irana nede japonyaya benzemez. Anadolda yanacak ateş tüm dünyayı sarar ve bunu en iyi amerikalılar bilir.

O yüzden bugün amerikanın Türikyeyi işgali paranoyadan başka bir şey değildir.

KaanYE
1 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 15:18

Alıntı:
Türkiyeyi işgale yeltenmek 3. dünya savaşını başlatmak demektir. Pandoranın kutusunu açmak demektir. Türkiye ne ıraka ne irana nede japonyaya benzemez. Anadolda yanacak ateş tüm dünyayı sarar ve bunu en iyi amerikalılar bilir.

Kusura bakma bir yere kadar güzel yazmışsın ancak bir yerden sonra..

Türkiye'ye saldırılsa kim arkamızda duracak ? Avrupa mı ? Rusya mı ? Çin mi ? İngiltere mi ? Yoksa başkaları mı ?

Ya biz savaşa girsek, kıtır kıtır kesilsek diğerleri avantalarına bakarlar ne 3.Dunya savaşı ?

Tamam Vatan Millet sevgisi tabii ki var ama henüz yeterince guclenmeden bazı şeyleri yaziyorsunuz ya komik oluyor.

Moralinizi yüksek tutun tamam da şu anda HSS'si bile olmayan ülkemizden bahsediyoruz. ABD GPS sistemini kesse nakavt olacak bir hava kuvvetlerinden bahsediyoruz ki kaldı ki sıcak savaştan bahsediliyor.

Anadolu da yanacak ateş yanar yanar ve kimsenin umrunda olmaz Suriye umurlarında olmadığı gibi.

Allah rızası için mantıklı düşünelim.

Adam bombardıman uçaklarıyla bombalar bütün askeri uslerini, gemilerden sallar füzeleri. Ondan sonra bakiveririz ortalığa. Daha HSS'miz bile yok ne hayaller ne hayaller..

Sana kim destek çıkar hem Türk'sün hem Müslüman Rüyalar görme böyle kardeşim uyan uyan !

Tek çare Birlik İslam Birliği. Toplayabildigimiz kadar.

akin87
1 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 16:30

Alıntı:
Anadolda yanacak ateş tüm dünyayı sarar ve bunu en iyi amerikalılar bilir

Diriliş Ertuğrul sendromu.

mustafa1981
1 ay önce - Pts 03 Hzr 2019, 16:35

Alıntı:
Ya biz savaşa girsek, kıtır kıtır kesilsek diğerleri avantalarına bakarlar ne 3.Dunya savaşı ?

Kaan dünya senin sözlerine göre dönmüyor kardeşim. Ben ne dediysem doğrudur sizinki yanlış anlayışını bırak istersen. Öyle olmadığını sende çok iyi biliyorsun.
Bol keseden teoriler ortaya sürüyorsun ve bunları mutlak doğrular olarak lanse ediyorsun!
Senin mantığın ile 1. dünya savaşı ve kurtuluş savaşında da yok olup gitmemiz lazımdı yada Türkiye kıtır kıtır doğranırken Rusların silah yardımı yapmaması lazımdı. Yada İtalyanların savaşmadan gitmemesi lazımdı.
Türkiye Nato üyesi bir ülkedir. O dediğin işler o kadar kolay değil. Göstermelik de olsa bir savaş için bir sebebe ihtiyacın var. Dünya halen daha hukuk üzerinden dönüyor. Hukukun, anlaşmaların hiç bir anlamının olmadığı bir dünya olursa o zaman konuşuruz. Şu anda öyle bir dünya yok.
Bana s-400 zart zurt demeyin. onun için kimse bize savaş ilan edemez. Mısır,israil,bae, yunan birliğini de söylemeyin. Bu adamların bize savaş ilan etmesi için sebep yok. Ak denizde gerilim oldu diye kimse kimseye savaş ilan etmez. O mantıkla bizim de rumu işgal etmemiz lazım.
O kadar kolay değil o işler Adamların Nato üyesi olmayan nükleer silahları olan iran a bile saldırmaya totoları yemedi. Türkiye, İrandan daha kolay bir ülke değildir. Üstelik iran a göre de bize saldırmaları için gerekli argümanları yok.

Klasik ölümü gösterip sıtmaya razı etme politikası. Bu artık ortalığı karıştırma girişimine dönmeye başladı. Birileri bulanık suda balık avlamaya çalışıyor.

sayfa 1797
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET