Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Nilüfer'e Spor Salonu
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 22
Mustafa Erdal

4 yıl önce - Cum 08 Ağu 2014, 11:01

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/111452/bursa ...besi-kurdu

Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, görevine seçildiği gün verdiği söz doğrultusunda basketbol şubesi kurduklarını belirterek, 2014-2015 sezonunda Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde mücadele edeceklerini söyledi.

Nilüfer spor salonunda mücadele edebilir. Yeni bir heyecan olur.

alper kavusturan

4 yıl önce - Pts 11 Ağu 2014, 13:39

Merhaba arkadaşlar bu konuyu yeni farkettim.İçeriden görüntü kıtlığı var sanırım.Baya önce çekilmişti bu fotoğraf yandaki tribünler portatif açılır kapanır

mahmutmacit

4 yıl önce - Sal 12 Ağu 2014, 10:28

teşekkürler alper bey merak etiğimiz bi fotoğraf oldu. alt trübünlerin de açık olduğu ve tribünlerinde tam dolu olduğu haliylede en yakın zamanda görmek dileğiyle.

alper kavusturan

4 yıl önce - Sal 12 Ağu 2014, 15:28

Alıntı:
teşekkürler alper bey merak etiğimiz bi fotoğraf oldu. alt trübünlerin de açık olduğu ve tribünlerinde tam dolu olduğu haliylede en yakın zamanda görmek dileğiyle.

rica ederim
eğer Bursa'ya yakın zamanda gelebilirsem bir kaç fotoğraf çekerim sizin için
eğer ellerinde başka fotoğraf varsa da alır buraya koyarım

dediğiniz gibi portatif tribünler de açılınca ambians güzel olacaktır

Alişan Özkan
4 yıl önce - Cmt 23 Ağu 2014, 13:01

bursada sadece Voleybol için 5 bin kişilik salon var, yetmezmiş gibi bu güzelim salondada voleybol çizgileri var )) işte Türk olmak böyle birşey )

Alptekin SOLAK
4 yıl önce - Prş 16 Ekm 2014, 12:23

Bu salonda hiçbir aktivite veya spor müsabakası yapılıyor mu merak ediyorum. Tofaş bu sezon ilk maçını Atatürk Spor salonunda yapmış. Bu salon ne için vardır? bu kadar seyirci kapasiteli salonda neden bir takım müsabakası yapılmamaktadır anlayamıyorum doğrusu. Umarım bir an önce faaliyete geçer.[/url][/quote]

cem er
4 yıl önce - Cmt 18 Ekm 2014, 08:24

Salon test asamasinda galiba su alttaki uzatmali tribun acilirsa sanki fena degil gibi.basta biraz kizdik lise salonu diye ama bi dolu halini gormek lazim sonucta cok amacli salon sadece basket icin tasarlanmamis.

taydag
3 yıl önce - Pzr 26 Ekm 2014, 20:09

Tofaş yetkililerine sordum. Salonun teknik ve altyapı eksikliklerinden dolayı resmi müsabaka düzenlenebilir durumda olmadığını söylediler. Yetişirse eğer sezonun ikinci yarısını burada oynayabilirlermiş .... Göreceğiz bakalım

mahmutmacit

3 yıl önce - Sal 28 Ekm 2014, 16:15

sn. taydag bu eksikliklerin neler olduğuna dair ayrıntı alabildiniz mi
böyle eksiklikler var peki neden şimdiye kadar halledilmemiş diye sormadan edemiyor insan

cem er
3 yıl önce - Çrş 29 Ekm 2014, 23:17

Cok sacma bence teknik altyapi eksikligi suanki salon sanki cok teknikde.canavar gibi salon var biseyler kimse soylemiyor belki ulasim sikintisi olabilir cok mekezde degil onunden gecen bir tranway olsa yada ne bileyim mac gunleri ekstra hat koyulabilir tren istasyonuyla salon arasina.esentepede istasyonundan salon arasina hat olabilir belki vardir ben bilmiyorum yada 30 dk da bir olmaliydi b9 du galiba o sureyi siklastirilabilir.ben bu salonda mac izlemek isterim ve eski salonda artik yikilip ortadan kaldirilsin

sayfa 22
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 21222324   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet