Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Nilüfer'e Spor Salonu
« önceki   123 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Murat_Y
11 yıl önce - Sal 23 May 2006, 14:25

Bursa'da okullar dahil bir sürü buna benzer salon var zaten. Bence bu spor salonu bir buz pateni salonu olarak düşünülüp yapılsaydı çok daha muhteşem olurdu. Sonuçta Bursa bir kış sporları merkezi sayılabilir, hele de 2018 kış olimpiyatlarına aday olmaya hazırlanıyorsa böyle bir girişim daha iyi olurdu. Şu andan itibaren çalışmaya başlanırsa ve Rusya gibi memleketlerden de antrenörler getirtilip 4-5 yaşlarında çocuklara planlı eğitim verilebilirse 10 yıl içinde Bursa'dan dünya şampiyonu buz patencileri çıkabilir diye düşünüyorum. (Bunda benim artistik buz patenini seyretmeyi çok sevmemin, şu anda 2.5 yaşında dünyalar güzeli bir kızımın olmasının ve kızımı buz pistinde görmeyi çok istememin etkisi var mıdır? bilemem tabii ki )

SABRİ BİLGİN
11 yıl önce - Sal 23 May 2006, 14:37

Alıntı:
Bence bu spor salonu bir buz pateni salonu olarak düşünülüp yapılsaydı çok daha muhteşem olurdu. Sonuçta Bursa bir kış sporları merkezi sayılabilir, hele de 2018 kış olimpiyatlarına aday olmaya hazırlanıyorsa böyle bir girişim daha iyi olurdu.

Diliyorum ki sizin hayalinizin gerçekleşmesini sağlayacak projelere de bir gün imza atılsın. Ben yine de bu salonun gereksiz olduğunu düşünmüyorum.Öncelikle Bursa'nın böyle bir spor salonuna ihtiyacı vardı.Belki diyeceksiniz ki Atatürk Spor Salonu var zaten.Ama Atatürk Spor Salonu bazı organizasyonlarda yetersiz kalabiliyor.Bu yapılsın,sonra da umarım sizin,kızınızın ve tüm Bursalıların istediği ve kış olimpiyaları için de gerekli olan tesisler projelendirilir.

HASAN SARI
10 yıl önce - Cmt 17 Mar 2007, 10:38

bu proje sun hangi durumda ?

oki30
10 yıl önce - Cmt 17 Mar 2007, 11:40

Zemin seviyesindeki inşaat, uzuuun süredir para bekliyor.

HASAN SARI
9 yıl önce - Pzr 20 Oca 2008, 14:46

proje devam ediyormu ??

unal.sen
9 yıl önce - Prş 04 Eyl 2008, 02:02

Bursa Milletvekilli Kemal Demirer bir soru önergesiyle bu spor salonu projesinin durumunun ne olacagini sormus ilgili bakana. Bakanin verdigi cevaba göre bu projeye bu yil icin ödenek ayrilmamis zaten. Yatirim programinda devam eden projeler azaldikca yerine bu ve benzeri projelere ödenek verilmek suretiyle devam edilecekmis. Projenin bitirilme süresi de belli degilmis bu yüzden. Bu yanita bakilirsa, temel seviyesindeki bu insaat daha epey bir süre böyle kalacak gibi görünüyor.

turker ustun

9 yıl önce - Prş 04 Eyl 2008, 23:54

Bir an önce inşaata hız verilir aslında bu proje çok evelden biterdi ama nilüfer belediyesinin meclis üyeleri bir çok projeye olduğu gibi bu projelerede engelleri sürüyor...

Efe Kahraman

7 yıl önce - Pzr 17 Oca 2010, 18:15

Bu spor salonunun hiç mi fotoğrafı yok ?

turker ustun

7 yıl önce - Pzr 17 Oca 2010, 22:19

Sabahları bu salonun yanından geçiyorum otobüsten çekebildiğim kadarını görüntülerim arkadaşlar...
Bu salonun yeri google earth ten yeri

(+)

Üsteki siyah kare mudanya yolundan f.s.m. bulvarına giriştir. Alttaki kare içindeki alan ise temelde kalmış olan spor salonudur. Resimdeki gibi aynı durumdadır...

Efe Kahraman

7 yıl önce - Pzr 17 Oca 2010, 22:24

Teşekkürler Türker bey bilgi için.
1 yıl'a kadar tamamlanır deniliyor onun için merak ediyorum fotoğrafları.

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet