Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir Güzelyalı
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
sayfa 16
busegül

4 yıl önce - Prş 20 Ağu 2015, 06:41
Hakim Efendi Camii - Müdafai Hukuk İlk Öğretim Okulu

1895 Yılında ibadete açılmış Hakim Efendi Camii

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Caminin hemen yanındaki benimde mezun olduğum Müdafaii Hukuk İlk Öğretim Okulu... Bu bahçede bizlerde az yuvarlanmadık...

(+)

(+)

(+)

Misafir aed

4 yıl önce - Cum 11 Eyl 2015, 22:08

ben şırınyerde oturuyorum kızım yarın selma yıgıt alp anadolu lısesı nde sınava gırecek adres guzelyalı mah 55 sok no 36 konak gecıyor sırınyerden hangı otobusle gıderım bılen varmı lutfen yardımcı olurmusunuz

Misafir 90c

4 yıl önce - Cum 11 Eyl 2015, 22:19

Izban ve metro ile Konak, daha sonra 169, 554 gibi Balçova tarafına giden otobüs ile Göztepe Vapur İskelesi'nde inin, iç sokakta. Biraz yürümeniz lazım. Göztepe'deki üstgeçitten iç sokağa girin birilerine sorun tarif ederler.

mahmut11
4 yıl önce - Cum 11 Eyl 2015, 22:25

490 ile Üçyol'a gelin, metro ile Poligon'da inin, poligon'dan 56.sokaka gidin ve sahile doğru yürüyün solda göreceksiniz.

2 metro değiştirip 1 otobüse binmeye gerek yok.

mahmut11
4 yıl önce - Çrş 17 Şub 2016, 01:39
GÜZELYALI DEĞİL HENDEKYALI!

İzmir'in Konak ilçesi Güzelyalı semtinde İZSU'nun kanal çalışması için yapılan kazılar, semt sakinlerine kabus yaşatıyor. Güzelyalı 76 sokak ve 56 sokaklarda İZSU tarafından yürütülen çalışma 15 gündür devam ediyor. Çalışma nedeniyle yollar trafiğe kapatılırken, vatandaş mağduriyet yaşıyor. Özellikle Mithatpaşa Caddesi ile İnönü Caddesi'ni birbirine bağlayan 56 sokağın kapalı olması, araç trafiğini sabah ve akşam saatlerinde felç ediyor. Çalışmalardan en çok öğrenciler etkilenirken, Selma Yiğitalp Lisesi ile Müdafaa-i Hukuk İlkokulu öğrencileri geliş ve gidişlerde büyük sıkıntı yaşıyor. Servis araçları okulların bulunduğu sokağa giremezken, kazılan hendek ve çukurlar öğrenciler için tehlike oluşturuyor. Ağır iş makinelerinin çıkardığı gürültü, ders saatlerinde eğitimi de olumsuz etkiliyor.

Bazı sokaklarda çalışmalar tamamlanmasına rağmen asfaltlama yapılmaması vatandaşın tepkisine yol açıyor.

TOLGA TEKİN-YENİASIR

Neden böyle davranıyorlar?

sayfa 16
« önceki   123 ... 15161718   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR