Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 13
Evren
10 yıl önce - Sal 25 Ağu 2009, 18:11

Evet otobüsün halini gördüm.Yani hurdayamı çıktı yoksa hala çalışıyormu?

:BARIŞ:

10 yıl önce - Sal 25 Ağu 2009, 21:12

Alıntı:
Mustafa Kemâl Mahallesine Türk bayraklı bir rozetle ben girsem benide ateşe verirler, devletin sadece otobüsünü yaktıklarına şükredin yine, şoföre birşey yapmıyorlar Allahtan...

Bu Mahallenin ismi kesinlikle yakışmıyor bu mahalleye, bir an önce değiştirilmeli.

Gazi mahalleside aynen bu şekilde ismi değişmeli

hüseyin6

6 yıl önce - Cum 28 Hzr 2013, 16:32

arkadaşlar özellikle gazimahallesinde ne zaman olaylar çıksa otobüsler gazi girişinden avrupa konutlarının arkasından dolanıp direkmen sondurağa çıkıyorlar . hiç gazi mahallesinin içine uğramadan girmeden . çünkü şoförler yakarlar ve zarar verirler diye korkuyorlar ama sonuçta o otobüslerin paraları tüm türkiye halkının cebinden çıkıyor yani senin benim paramla aldığımız o otobüsleri yakıp zarar veriyorlar ve sonrada para yine bizden çıkıyor ve 1 çıkacaksa 2 çıkıyor .

erdem60

5 yıl önce - Çrş 15 Ekm 2014, 23:18

3-4 sene öncesine kadar 133 güzelyalı-kartal otobüsü de kartaldan akşam 8den sonraki çıkışlarda ahmet yesevi mahallesi(çakaldere) ye gitmeyip fatih camiine kadar gidiyordu. çünkü bu hattın son durağında o kadar çook otobüs taşlanıp yakıldı ki ondan dolayı iett böyle bir önlem almıştı ...

sayfa 13
« önceki   123 ... 111213
ANA SAYFA -> ULAŞIM