Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 12
Ufuk Şanver

12 yıl önce - Pts 30 Nis 2007, 19:49

Bence  131B  hattı tamamen ÖHOlaştırılmalıdır.Ben ÖHOları sevmiyorum ama en azından saldırıya uğramıyorlar.İETT şöförleri de insan sonuçta.Ayrıca ÖHOlaştırılmalı derken ÖHO çalışan hatlardaki araçlarla bu hatlardaki İETT araçları takas olmalıdır.Yoksa yeni ÖHO ya KESİNLİKLE karşıyım.

iyi akşamlar

:BARIŞ:

12 yıl önce - Pts 30 Nis 2007, 21:54

Alıntı:
Maltepedede bazı bölgelere Polis takibinde gönderiliyor...Ve yolcular Son durağa varmadan 3 durak önce iniyor...Ve yolcular bu durumdan hoşlanmıyor...

Kim hoşlanırki gidecekleri yerde inemedikden sonra.

3-5 tane mahlukât yüzünden insanlar inecekleri yerlerde inemiyorlar zaten.

Gözde

12 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 12:06

İett'ye bağlı değil.Başlık var mı diye arama yaptığımda sonuç bulamadım.O yüzden buraya son dakika haberi olduğu için not düşüyorum.
Bu adiler iett otobüslerinden dolmuşlara terfi ettiler.

Alıntı:
Beyoğlu'nda minibüse molotofkokteyli atıldı
10:09
Beyoğlu'nda, molotofkokteyli atılan minibüste maddi hasar oluştu.

Alınan bilgiye göre, Dolapdere Caddesi'nde park halinde olan 34 DP 8871 plakalı minibüse gece henüz kimliği belirlenemeyen kişilerce molotofkokteyli atıldı.Minibüste maddi hasara yol açan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü. Polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Kaynak:
http://www.sabah.com.tr/sondakika,53416.html

taner atlı

12 yıl önce - Çrş 02 May 2007, 13:24

dün 1mayıstan dolayı kadıköy 20Ü tepeüstü hattı  otobusleri mustafa kemal uzerınden calışmayıp lbadiye cad üzerinden  bulgurlu dan 8e güzergahını izletip istiklalden dırek atakente cıkıyorlardı  güvenlık amacıyla

cihanist
12 yıl önce - Pts 21 May 2007, 13:53

Alıntı:
Eyüp'te seyir halindeki bir İETT otobüsüne molotof kokteyli atıldı.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 21.00 sıralarında Eyüp Alibeyköy Cengiz Topel Caddesi üzerinde meydana geldi. Eminönü-Eyüp seferini yapan Ufuk Sarıkaya'nın kullandığı İETT otobüsüne seyir halindeyken molotof kokteyli atıldı. 2 molotof kokteylinin isabet ettiği İETT otobüsünde hasar oluştu.

Saldırı sonrası olayı gerçekleştiren zanlılar olay yerinden kaçarken, polis ekipleri çevrede geniş güvenlik önlemi aldı. İncelemenin ardından İETT otobüsü Alibeyköy Polis Merkezi'ne götürüldü.
Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak : İHA - 19.05.2007

Haber ile ilgili düzeltme yapayım, Eminönü-Eyüp seferi değil, Eminönü-Alibeyköy Akşemsettin seferi olacak. Zira Eyüp'te böyle bir olay olması pek mümkün değil.

:BARIŞ:

12 yıl önce - Pts 21 May 2007, 18:40

Ahh birde şu olayları görüpde yazan gazeteciler filo kod numaralarınıda alsa ya ne iyi olurdu.

Akın Kurtoğlu

12 yıl önce - Pts 21 May 2007, 19:09

Alıntı:
Haber ile ilgili düzeltme yapayım, Eminönü-Eyüp seferi değil, Eminönü-Alibeyköy Akşemsettin seferi olacak. Zira Eyüp'te böyle bir olay olması pek mümkün değil.

Kaldı ki; "Eminönü-Eyüb" adında bir İETT hattı da yok. En son 1957-58 döneminde Eyüb meydanına kadar otobüs işledi. Bu tarihten sonra, peyderpey ilerleyen son durak, zaman içinde çeşitlenerek çoğaldı. 39, 47, 55 ve 99'un türevleri haline geldi. Civardaki yakın ve uzak birçok semte ulaştı.

İstanbul'la ilgili haber vermeye çalışırken, aslında ne denli İstanbul cahili olduklarının bilincinde değil bu bir kısım medya... Eyüb ile Akşemseddin arası da bayağı bir mesafedir hani... İkisinin birbiriyle hiçbir alâkası yoktur (Akşemseddin semtinin Eyüb ilçesi sınırları içinde kalması haricinde).

Akın KURTOĞLU

Evren
10 yıl önce - Sal 25 Ağu 2009, 13:51

Arkadaşlar 97-216 yı aranızda gören varmı? En azından ben hiç görmedim.

Çağrı Sahra
10 yıl önce - Sal 25 Ağu 2009, 14:13

Mustafa Kemâl Mahallesine Türk bayraklı bir rozetle ben girsem benide ateşe verirler, devletin sadece otobüsünü yaktıklarına şükredin yine, şoföre birşey yapmıyorlar Allahtan...

Mustafa Noyan

10 yıl önce - Sal 25 Ağu 2009, 14:48

Alıntı:
Arkadaşlar 97-216 yı aranızda gören var mı?

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=450672#450672

sayfa 12
« önceki   123 ... 111213   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM