Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
sabahattin kayış

13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 02:06
[İST-B1.54] - Vapurlarımızda Lale Devri

Ben bu laleli vapurlara bayıldım, neden yıllardır bu tür yenilikler ihmal edildi anlam veremiyorum. Gerçekten çok güzel olmuş,

Belli ki turistlerin de ilgisini çekmiş..

Ayrıca yeni vapurlar için düzenlenen kampanya fikri de gayet güzel, sayfası kilitlendiği için yorum yazamadım...

Aytac_yolas
13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 02:11

Evet, benim de birçok vapurda dikkatimi çekti.Sonuçta lale bizim vatanımızın bitkisi olmasına rağmen Hollandalılar sahiplenmiş.Biz ise devrini bile yaşadığımız laleye gereken önemi vermemişiz.Artık bazı şeylerin değiştiğini görmek güzel.Lale İstanbul'un her yerine ekilmeli, her türlü turistik etkinlikte/araçta lale motifi kullanılmalı.Bu kadar güzel bir çiçek güzel İstanbul'a yakışıyor.

ayşe sultan
13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 02:15

çok güzel olmul hakketten de..
yapanların ellerinden öper gara gözlerinden öperis

Kutlu Singil

13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 05:58

Istanbul'a daha cok yakisan bir cicek olamaz herhalde...

hele hele, Istanbul'un en guzel aksesuari olan vapurlarin uzerinde cok daha guzel, cok daha anlamli olmus...

dusunenin fikrine, cizen ve boyayanin eline saglik...    

bulent222
13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 09:15

Emin Kul'dan başka lale resimli vapur var mı acaba? Ben başka görmedim.

mercedes2000-232
13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 11:59

Alıntı:
Evet, benim de birçok vapurda dikkatimi çekti.

Evet,sadece "Emin Kul" da var

Aytac_yolas
13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 12:17

Alıntı:
Evet,sadece "Emin Kul" da var

Valla her gün bindiğim için dikkat etmedim hangi vapur olduğuna.Ama birkaç kez görünce birden fazla vapura yapıldığını düşünmüştüm.  

sabahattin kayış

13 yıl önce - Cmt 29 Nis 2006, 13:56

Tüm vapurlara uygulansın ve hatta diğer ulaşım araçlarına Otobüs, Tramvay, ve de taksilerde, Lalemizi geri alacağımızdan eminim.. Ben uyguladım fena durmuyor ayrıca lalenin her rengi aracın rengine göre denenebilir..

Kutlu Singil

13 yıl önce - Pzr 30 Nis 2006, 18:49

Umarim lale devri uzun surer, ama ido'dan gelen kokular ozellikle bahce tipi vapurlar icin fetret devrinin yaklastigini ima ediyor...

Akın Kurtoğlu

13 yıl önce - Pzr 30 Nis 2006, 18:59

Emin Kul vapurunun burun kısmına çizilen (yapıştırılan) lâle figürürnün kalıcı mı, yoksa geçici bir uygulama mı olduğunu bilen var mı?

Akın KURTOĞLU

sayfa 1
ANA SAYFA -> ULAŞIM