Ana Sayfa 892 bin Türkiye Fotoğrafı
Neslihan Kamer
8 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 11:37

Yeni bir başlık açmak istemedim. İstanbul'la ilgili en son "burası neresi" başlığı buymuş.

İstanbul'un merkezi yerlerinden birinde burası. Merkezi yerlerde yeşillik görmek zordur, bu nedenle ilginç geldi ve sizinle paylaşmak istedim. Yaya ulaşımı için kullanılan, benim çok sevdiğim bir yol. Bilin bakalım nerede?

(+)

Hande D.
8 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 12:03

Valla fotoğrafın adresindeki yazıya bakılırsa şişli gibi gözüküyor      

En son Hande D. tarafından Prş 15 Hzr 2006, 12:16 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Neslihan Kamer
8 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 12:05

İnanamıyorum kendime! Nasıl da unuttum?    

Neyse olsun yine de bu bir cevap sayılmaz. Şişli kocaman bir ilçe, "Şişli'nin neresinde?" olarak değiştirelim sorumuzu.

halil.kocatas
8 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 14:26

Şişli Endüstri meslek lisesinin  yanı olabilir mi acaba?

Neslihan Kamer
8 yıl önce - Prş 15 Hzr 2006, 15:02

Evet, doğru ama yetersiz bir cevap. E-5 üzerindeki Çağlayan durağında inerseniz Abide-i Hürriyet Caddesi'ne bu yoldan 5 dk'da ulaşabilirsiniz. E-5'e paralel olan bu yol, Türkiye Hastanesi'nin önünden ve Şişli Endüstri Meslek Lisesi'nin yan tarafından geçiyor.

Ancak sadece günün belli saatlerinde (iş-okul giriş, çıkış saatleri) güvenli olduğu söyleniyor. Gözlerden uzak olduğu için, ıssız olduğu diğer saatlerde ve özellikle haftasonu kullanmamam konusunda tembihlenmiştim.

İstanbul'un göbeğinde yeşillik görmek çok güzel; yeşillikten başka yol boyunca size salyangozlar, tırtıllar, kelebekler eşlik ediyor. Çok seviyorum bu yolu.  

serkan
6 yıl önce - Prş 27 Arl 2007, 13:47

Aslında bilen için çok kolay

Ana Sayfa -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet