Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2
Karakan
16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 00:42

Valla bu öyle bir bomba haber ki...nasıl oldu da haberim olmadı diye aptal aptal kendime soruyorum...    Demek ki iş, güç filan yüzünden dünyadan haberimiz yok!  

Cok teşekkürler Alper bu haber için. Artık daha fazla bilgi sahibi olmak bana kaldı. Merak ettiğim baş konu:

- Hangi medeniyete ait?
- Hangi devirde yapılmış?

Piramidin duvarlarındaki parçaların birinde bir şekil var. Maalesef iyi görünmüyor.  

kunter

16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 01:38

Bu çalışmalara sahiplenmek isteyecek, batılı tarih yazma heveslileri biliyorum  

kıvanç

16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 01:52

haber dünyada çok yankılanmadan,vakti zamanında bir çok avrupa ülkesinin yaptığını yapıp şu piramitleri alıp kocaa konya ovasına yerleştirsek olmazmı..bu kadar adamız burda..  

ugursurmeli
16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 02:18
merhabalar...

inanılmaz bir olay... hemen hemen her gün gazete okuyorum. ve ben bunu okumadım...

sabahattin kayış

16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 03:02

Kutlarım Alper
Alıntı:
BU piyango değil ki çıksın ya da çıkmasın, orada piramit var hem de 3 adet.

Haritada iki piramit görünce tam diyecektim ki üçüncüsünün de olması gerekir, onu da hemen belirtmişsin, bu çok hoşuma giden bir başlık olacak yeni resimler ve haberlerinizi bekliyorum.. Ellerine sağlık  

Aytac_yolas
16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 10:24

Bu Avrupa tarihini baştan başa değiştirir.Tabii kesin var mı böyle piramit bilmiyorum ama sanırım ilerideki kazılarda kesinlik kazanacaktır.Bildiğim kadarıyla Avrupa'da böyle gelişmiş bir uygarlık yoktu o dönemlerde.Tarih yeniden yazılır, antik Yunan madara olur  

Haris
16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 10:49

Aferin Alper!!!

I am so proud of you, my dear friend! Share this great news which will change history forever. Everything they tought us will prove wrong after this. Who ever wants to know more about Bosnian pyramids can watch this clip from CNN - http://edition.cnn.com/video/player/player.html?u ...&wm=10
or can come to Bosnia and have a look on his own.
I will be happy to show him.
Welcome to Bosnia - Land of Pyramids!  

yasar_gul

16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 11:12

Sevgili Alper kardeş...
Bizlerle bu bilgileri ve deneyimleri paylaştığınız için teşekkürler.Gerçekten harika bir çalışma ve sizinde orada olmanız çok güzel.
Mısır'a gittiğimde piramitler çok ilgimi çekmişti ve heyecanlanmıştım ama belirtmek isterim ki ŞİMDİ DAHA BAŞKA HEYECAN DOĞDU İÇİME.ÇÜNKÜ İLK BİLGİLERİ SİZDEN ALMAK HATTA FOTOLARIYLA BUNU YAŞAMAK HARİKA BİR DUYGU.
SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ...TEŞEKKÜRLER PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN...

mcagri
16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 14:10

Bu haberi uzun süredir takip ediyorum. İlk başta piramit olduğun konusunda şüpheliydim. Zama geçtikçe anlaşılıyor ki bunlar kesinlikle piramit.

Son yılların en önemli keşiflerinden birisiyle karşı karşıyayız.

kaya

16 yıl önce - Sal 25 Nis 2006, 14:24

Alper bizimle bu bilgileri paylaştığın için çok teşekkür ederiz.

Merak ediyorum Yunanlılar ne yapıyodur acaba kıskançlıklarından çatlıyorlarmıdır

gerçi bu zamanki yünanın o zamanki yünanla bir alakası da yok, tarihciler o zamanki yünanlılardan hep Helenes diye bahseder

sayfa 2
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET