Ana Sayfa  

ANKARAMIZIN EN GÜZEL SEMTLERİ...
ÇANKAYA
24.6%
 24.6%  [123]
KEÇİÖREN
12.4%
 12.4%  [62]
MAMAK
2.6%
 2.6%  [13]
BAHÇELİEVLER
13.6%
 13.6%  [68]
KIZILCAHAMAM
1.8%
 1.8%  [9]
ÇAYYOLU
9.0%
 9.0%  [45]
SİNCAN
4.2%
 4.2%  [21]
AYDINLIKEVLER
2.4%
 2.4%  [12]
BALGAT
2.2%
 2.2%  [11]
BİLKENT
3.6%
 3.6%  [18]
ÜMİTKÖY
6.0%
 6.0%  [30]
ULUS
3.0%
 3.0%  [15]
BATIKENT
5.4%
 5.4%  [27]
DİKMEN
4.6%
 4.6%  [23]
OR-AN
4.6%
 4.6%  [23]
Toplam Oy : 500

burakakça

Pts 29 Ekm 2007, 22:16  

Bende fikrimi sunayım bu konuda;
1.Keçiören
2.Çankaya
3.Sincan

Objektif yaklaşmaya çalıştım.Bu üç ilçeyi birbirinden değerli bulurum aslında.

mesajı beğendiniz mi?
yetkin kaya

Pts 19 Ksm 2007, 14:45  

keçiöreni de dikkate almak gerekir

mesajı beğendiniz mi?
hüseyinba

Cmt 05 Nis 2008, 17:17  

Tek ve iki katlı bahçe içindeki evleri yok denecek kadar azalsa da ben yine oyumu Bahçelievler'e veriyorum. Ayrıca bu ankete Gaziosmanpaşa'nın da eklenmesi gerektiği görüşündeyim.

mesajı beğendiniz mi?
Yunus18

Cmt 05 Nis 2008, 17:23  

Cankaya güzel .... Ankaranin en güzle semti Cankayadir bu benim sahzi kendi Görüsüm...

Saygilarimla

mesajı beğendiniz mi?
Oğulhan

Pzr 06 Nis 2008, 15:37  

Bence Çankaya (ülkenin kalbinin attığı yer) çünkü hem devlet dairelerinin hem de eğlence mekanlarının yerleşim birimlerinin aynı yerde bulunması kada güzel bir şey yok. Bir işiniz çıktı mı hemen bir metro uzaklıkta hallediyorsunuz. Ben daha çok Yıldız ve Kızılay'ı gezmeme rağmen Bahçelievler ve Beşevlerin de ününü çok duydum.. Bir de diğer ilçelere göre Çankaya'nın kalite farkı da var kanımca.. Ama Ankara arabayla gezilmiyor pek bir dahaki sefere daha çok gezerim umarım bu kez hava şartları da pek uygun değildi malum Ankara soğuğu Çankaya'daki en beğendiğim avm ise Cepa oldu. Arjantin cad. de çok güzel ama biraz küçük Bağdat caddesinin aynısı ama daha uzun olsa belki zevki daha çok çıkardı diye düşünüyorum. Ordaki her cafeyi görmek isterdim ama Cafemizzi görebildim anca zaman kısıtlı olduğu için. Kızılay ise çok renkli ama o soğukta pek gezilmedi. Ordaki mağazalar da o soğuğa rağmen kalabalıktı. Yollar da İstanbul'daki gibi trafik sıkıntısının olmaması geniş yolların ve belli bir şehir düzeninin olması da Çankaya'da hoşuma gidenler arasındaydı. Ankara'da en beğendiğim otel de Çankaya'da; Sheraton Mimarisi ile gerçekten çok güzel KARUM iş merkezi gerçekten yapı olarak çok güzeldi ama içinde populer markaların bulunmaması ve food courtunun zengin olmaması biraz zayıf noktasıydı ama ırdakilerden duyduğuma göre zaten Karum müşterisi yiyecek içecek vakitlerini Karumun ordaki Tunalı Hilmi ve Arjantin'de geçiriyorlarmış Ama bu arada Çankayalı'ların da dediğine göre belediyeleri çok iyi çalışmıyormuş..

mesajı beğendiniz mi?
nusret erdoğan

Pts 07 Nis 2008, 09:50  

gazi mahallesi!

mesajı beğendiniz mi?: +1
ALizee

Pts 07 Nis 2008, 10:46  

Oylamada Yenimahalle olmadığı için Bahçelievlerden yana kullandım.Yenimahalle de hem evler 4 katlı ve bahçe içinde, önde ve arkada ufak bahçeleri var.Ayrıca yerleşimleride güzel,dağınık değil.Her sokağın başında bir iki tane ufak cocuk parkı var.Metro sayesinde de ulaşım rahat.Daha ne olsun
Bence Keçiören de güzel.Şelalesi bir kere çok ilgi çekiyor.
Oylamada Çankaya 1.sırada gözüküyor.Tamam Çankaya da güzel ama birazda başka semtlerin güzelliklerini görmek lazım.

mesajı beğendiniz mi?
Zaza Ackgz

Çrş 09 Nis 2008, 02:58  

Arkadaşların oylamada pek tarafsız olduğunu düşünmüyorum bende sıralama içlerinde sıralama yapamayız ama merkezi yaşamayı sevenler için Çankaya,Bahçeli,Emek..Şehirin biraz dışında kafamı dinleyeyim diyenler içinde Ümitköy,Çayyolu,Beysukent,Bilkent,Eryaman sanırım tartışılmaz

mesajı beğendiniz mi?
cihan1

Prş 10 Nis 2008, 02:37  

ulaşım açısından ve bahçeli yedi gibi bir caddeyi barındırmasına rağmen halen aile semti kıvamında olan Bahçeli ve çevresi Emek,Şenyuva,Beşevler bence en iyi semtleri ankaranın

mesajı beğendiniz mi?
Şerife AYAZ

Pzr 18 May 2008, 12:11  

Çankaya

Bahçelievler

Her yeri güzel Başkentimin

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: