Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir Hamamyolu - Yediler Parkı
« önceki   123 ... 707172 ... 899091   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 71
osman yörükoğlu
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 01:02

Vallahi Murat abi ben o yılları yaşamadım.Babam yaşamış evet oradan dere geçerdi Akarbaşı'ndan da dere geçerdi der konusu açıldığında.Anlatılınca insan merak ediyor tabi en eski halini.Ben belediyeden dediğim gibi daha başarılı proje bekliyordum Hamamyolu projesi diyince ama ne yazık ki daha kötü oldu.Keşke hiç dokunulmasaydı millet daha çok beğeniyordu hiç olmazsa banklara oturup yazın dondurma falan yiyordu.Velhasıl kelam güzeldi yani eski hali.

Misafir 96f

7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 08:12

banklara oturup dondurma yiyiyordu demiş bir vatandaş.yahu şimdi eski halinden 3 kat daha fazla oturma yeri olacak yani eskiden kucak kucağa oturduğun yer kapmak için birileriyle kavga ettiğin yerde şimdi serbest serbest dondurmanı yiyebilirsin.o oturma yerlerinden ayrı 180 masa 800 sandalye daha yapılacak.daha ne istersin.ayrıca akar deresini kazım kurt kapatmadı eski hali eski hali diyenler hamamyolu 10 sene öncede taş döşeliydi.asarcıklının başından köprübaşına olan kısımda ne kadar çim vardı ben size söyliyeyim 0 metrekare.6-7 tane ağaç söküldü dikkat edin kesilmedi söküldü yerine 60 tane ıhlamur ağacı dikildi.hamamyolunda 2-3 tane kurumuş ağaç var sırf ağaçlar kesiliyor dedikodusunu engellemek için dokunulmadı inşallah ağaçlar kesildi diyenlerin üzerine düşmez

osman yörükoğlu
7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 10:02

Alıntı:
banklara oturup dondurma yiyiyordu demiş bir vatandaş.yahu şimdi eski halinden 3 kat daha fazla oturma yeri olacak yani eskiden kucak kucağa oturduğun yer kapmak için birileriyle kavga ettiğin yerde şimdi serbest serbest dondurmanı yiyebilirsin.o oturma yerlerinden ayrı 180 masa 800 sandalye daha yapılacak.daha ne istersin.ayrıca akar deresini kazım kurt kapatmadı eski hali eski hali diyenler hamamyolu 10 sene öncede taş döşeliydi.asarcıklının başından köprübaşına olan kısımda ne kadar çim vardı ben size söyliyeyim 0 metrekare.

Misafir eskiye göre büyük olacak demişsin de ne kadar büyük olursa olsun isterse büyüklüğü stadyum kadar olsun görünüm olarak hiçbir şeye benzemiyor kusura bakma önceki hali görünüm olarak daha iyiydi dokunmasaydı o da yeterdi.Ayrıca önceden de oturmak için kimse de kimseyle kavga etmiyordu sallama.

Akar deresini Kazım Kurt'un kapatmadığını bi sen değil Eskişehir'de yaşayan herkes biliyor merak etme.Önceden de yeşillik değildi hamamyolu ama yine de şimdikinden daha güzel duruyordu.Birkaç tane bank getirse o bile yeterdi.Şu projenin tek beğendiğim yanı Hamamyolu'ndan köprubaşına olan renkli desenli taşlar.O güzel olmuş

Misafir 96f

7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 10:11

kavga etmediğine eminmisin ben her yaz çocuk parkının orada kadınların kavga ettiğini biliyorum.ayrıca bankda otururken 20 kg luk bir çocuğun sığacağı yere 35 yaşında bir kadının nerdeyse utanmadan kucağıma oturduğunuda biliyorum daha yapılan terbiyesizlikleri dedem yaşında adamların nasıl ağız dalaşına girdiğini istersen yazmıyayım.

Misafir 96f

7 ay önce - Cum 23 Şub 2018, 10:28

haaa yarıca bunu kabul ettiğiniz iyi oldu öncedende yeşil değildi demişsiniz demekki yeşil katleden kazım kurt değilmiş.

sayfa 71
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 707172 ... 899091   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR