Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1
MuhabbetFedaisi
13 yıl önce - Prş 20 Nis 2006, 17:30
İETT - Reklâmlı Otobüs Durakları

İETT duraklarında geçmişten günümüze reklamlı durak görüntülerini bir arşivde toplayalım.
Elinde fotoğraf olanlar gönderebiler mi?

En son MuhabbetFedaisi tarafından Cum 21 Nis 2006, 12:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

okan kaya
13 yıl önce - Sal 09 May 2006, 14:04

reklamlı otobüs durakları...
KADIKÖY de nerdeyse hemen hemen bütün duraklar da reklam varr

kutlay34
13 yıl önce - Sal 09 May 2006, 14:09

Ama fotoğrafını görmek amacımız... Fotoğrafı olacak yani durağın... Wall ve clear chanel marka durak tiplerinde zaten reklam var...

Sedat_85g

13 yıl önce - Cmt 20 May 2006, 03:58
IETT Durakları

Ellerinde geçmişten günümüze duraklar hakkında görsel kaynağı olan arkadaşlarımız varsa güzel bir arşiv oluşturulabilir burada...

Ama benim özellikle istedigim bir durak yaklaşık 1 sene önce Beşiktaş meydana koyulan hangi hatların geçtigini Dijital olarak dönüşümlü yazan prototip duraktı orada yaklaışk 6 ay civarı kaldı sanırım sonra da usulca değiştirilmiş...

İETT nin sitesinden aldıgım Durak Dağılımı ise şu şekilde

Mert Keski
13 yıl önce - Cmt 20 May 2006, 11:48

Eski tip duraklar yavaş yavaş yenileniyor sanırım. Geçen ay içinde Pendik'teki "Pendik Geçit", "Kavşak", "Sanayii Sitesi", "Pendik Köprüsü" duraklarına yeni "modern" tipte duraklar konuldu. Ancak benim en sık kullandığım "Devlet Hastanesi" durağında ise henüz bir değişiklik yok. Duraklardan biri eski tip yeşil kapalı durak (ki durağın ismi dahi yazmıyor hiçbir yerinde), yolun karşısındaki durak ise üçgen prizma şeklinde olanlardan. (Neyse ki bunda durağın adı var. )

Yeri gelmişken belirteyim, kırmızı-beyaz renklerdeki, İETT logolu, tabela şeklindeki yeni duraklar da çok hoşuma gidiyor.

Sedat_85g

13 yıl önce - Cum 02 Hzr 2006, 20:26

Alıntı:
Ama benim özellikle istedigim bir durak yaklaşık 1 sene önce Beşiktaş meydana koyulan hangi hatların geçtigini Dijital olarak dönüşümlü yazan prototip duraktı orada yaklaışk 6 ay civarı kaldı sanırım sonra da usulca değiştirilmiş...

Beşiktaş Meydanı'ndaki bu Dijital prototip duragı hatırlayanlarınız ya da fotografını çekenleriniz oldu mu ?

Sanırım Wall du sahibi duragın ve sol üst tarafta ledli ufak tek satırlık bir panoyla geçen hatları yazıyordu dönüşümlü olarak..

Bana oldukça gereksiz gelmişti çünkü 20 ye yakın hat geçiyor o duraktan ve teker teker panodan geçmelerini beklemek çok mantıksızdı...
Zaten bir süre sonra kaldırılmıştı...

ümit 806

13 yıl önce - Cmt 03 Hzr 2006, 10:58

Alıntı:
Bir de fotoğraf ekleyelim...
Bağdat Caddesinde gördüğüm değişik bir durak

Üzerine aynı firmanın farklı bir reklamı aynı şekilde uygulanmış bir durak 2-3 ay önce Altunizâde'de vardı. Ben gördükten bir kaç gün sonra, resmini çekemeden reklam sökülmüş. Ben uzun süre durmadığını tahmin ediyorum, o yüzden bu durağın reklam sökülmeden yakalanıp fotoğraflanması beni sevindirdi.

Mert Keski
13 yıl önce - Sal 25 Tem 2006, 23:17

Bu başlıkta daha önce

Alıntı:
Eski tip duraklar yavaş yavaş yenileniyor sanırım. Geçen ay içinde Pendik'teki "Pendik Geçit", "Kavşak", "Sanayii Sitesi", "Pendik Köprüsü" duraklarına yeni "modern" tipte duraklar konuldu. Ancak benim en sık kullandığım "Devlet Hastanesi" durağında ise henüz bir değişiklik yok. Duraklardan biri eski tip yeşil kapalı durak (ki durağın ismi dahi yazmıyor hiçbir yerinde), yolun karşısındaki durak ise üçgen prizma şeklinde olanlardan. (Neyse ki bunda durağın adı var.  )

Yeri gelmişken belirteyim, kırmızı-beyaz renklerdeki, İETT logolu, tabela şeklindeki yeni duraklar da çok hoşuma gidiyor.

demişim. Bugün itibariyle, eski tip yeşil kapalı durak olarak nitelediğim "Devlet Hastanesi" durağı (batı taraftaki) da yenilenerek İETT'nin "modern" şeklinde nitelediği duraklardan biri olmuş bulunuyor.

Ayrıca "Pendik Geçit" (kuzey taraftaki) durağında da bu sabah yenileme çalışmaları yapılıyordu. Muhtemelen o da bitmiştir. Bu durak ise daha önce üçgen prizma şeklindeydi. (Yukarıdaki alıntıda yenilendiğini belirttiğim durak güney taraftakiydi.)

Not: Yenileneli neredeyse 3 ay olan duraklarda (yukarıdaki alıntıda bahsettiklerim) hâlâ reklam yok.

Murat Erol 4
13 yıl önce - Çrş 02 Ağu 2006, 22:45
Ligler başlıyor

(+)

Güray Noyan
13 yıl önce - Prş 14 Eyl 2006, 18:58

Turkcell, Kapıağası otobüs durağına sesli reklam donanımı kurmuş.Bu düzenekle sesli bir şekilde kampanyasının reklamını yapıyordu.

sayfa 1
123 ... 192021   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM