Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3942
muhsin demiröz
7 ay önce - Çrş 13 Nis 2022, 22:31

Şehir hastanesi inşaatı bayağı ilerlemiş. Gökhan kardeşim çok merak ettiğiim birşey var. Stadın açılışından sonra gittiğimde çevreyi dolaşmıştım. Her yer bakımlı. Ya da inşaat halinde. Bir tek yer hariç. Hemen fotoda gözüküyor ki ben oradayken moloz yığınları vardı. Bu tribünlü yan saha ile stad arasındaki boş alan. Yani o yan saha tribünün arkasındaki tarla görünümlü alan. Niye öyle ? Açıldığından beri ne kadar süre geçti. Ne amaçla orası park, saha vs yapılmıyorda öyle kaderine bırakılmış duruyor ?

gökhannn61
7 ay önce - Prş 14 Nis 2022, 13:50

Üstad, Hekimoğlu Trabzon'un maçlarını oynandığı sahanın kale arkaları da yapılacaktı ve o proje içinde bahsettiğin alan otopark olarak yapılacaktı, ama bu inşaat maliyetlerindeki artış nedeniyle ihaleye kimse girmeyince öyle kaldı. Kulübün şimdi bir şampiyonluk anıtı yaptırma planı var , ama yer olarak orada mı konumlandırırlar bilemiyorum.

Jolly Roger
7 ay önce - Sal 19 Nis 2022, 01:28

(+)

Karagümrük macindan...

moonfacee

7 ay önce - Sal 19 Nis 2022, 13:18

Ülkemizde inşaat maliyetleri uçtu gitti. Bugün böyle stadyum yapmaya kalksak X5 fiyatlar olur sanırım. Her neyse, asıl değinmek istediğim mesele stadyumun çevresindeki devasa arazi ve bu arazinin kötü peyzajı hususu olacak. Bu kadar değerli bir arazinin estetik kaygılardan uzak bir peyzaja sahip olmasını kabul edemiyorum. Her şeyi geçtim stadyumun deniz tarafı altına yapılması planlanan fast food restorantlar konusunda hiçbir şey yapılmadı. Öylece duruyor. Bu güzelim eser, seyyar köftecilere mahkum edildi. Gerçi ben bu ülkeden fazla şeyler bekliyorum. Ancak bu ülkede düzenli programlı bir iş yapıldığını görmek 15-20 seneyi buluyor. O da tesadüfen oluyor. Her neyse stadyumun atıl halde bırakılmış çevresini gördükçe üzülüyorum. Şu güzelim araziyi 7/24 faal kalabilecek bir yaşam alanına çeviremeyen beceriksiz ve basiretsiz yetkililer utansın!

BJK 5106
6 ay önce - Pts 02 May 2022, 09:31

(Büyük)

(Büyük)

(Büyük)

https://www.aa.com.tr/tr/pg/foto-galeri/super-lig ...rabzonspor

sayfa 3942
ANA SAYFA -> Diğer Şehirler