Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 566
Golden Tooth
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 10:07

"16 ay kira yardımı alınıyor" bilgisi yanlış olabilir.
Şu an Altındağ, Keçiören ve Büyükşehir belediyelerinde böyle bir bilgi yok,
Emlakçının birinden çıkan bi söylenti olduğu söyleniyor.

Golden Tooth
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 10:17

Yaklaşık 1 yıldır ülkemiz genelinde inşaat sektörü ciddi anlamda geriledi, büyük küçük bir çok inşaat firması iflasını açıkladı ya da konkordato ilan etti.
30 senedir bekliyoruz, ışık göründü bir kaç yıl içerisinde projelere başlanacağını düşünüyorum.
Söylenti şeklinde olan duyumlarınızı "böyle bir duyum aldım, doğruluğu nedir?" diye paylaşırsanız bizler de söylentileri gerçek bilgi sanıp peşine düşmeyiz.

Golden Tooth
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 10:25

Çok safsata dolaşıyor forumda,
1 gün yol yapılacakmış diyen biri ertesi gün oranın zaten yolu var diyo...
İlla bişey yazacaksanız temenni de bulunun ya da selam yazıp atın çok fazla yanlış bilgi var.

Matbacı

7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 12:06

Bu kira yardımını işini yeşilözün muhtarıda bana söyledi kentsel dönüşüme girdiği için birşirket var ödeme yapacak dedi yanlız elektirik su faturaları adına kayıtlı olacak ve oturma kaydını buraya alacaksın dedi bende hiç işim olmaz faturalar benim adıma kullanan muhtemel suriyeli olacak ondan sonra kaçıp gidecek faturasını ben ödeyecem

Cenx1713
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 15:09

Arkadaslar oncelikle bir onceki yazimi duzeltiyorum 16 ay degil 18 ay kira yardimi yapiliyo cevre bakanligi tarafindan sahis vermiyo yardimi. Suan benim elime yikim karari bakanlik tarafindan geldi. Ayrica bu sene cikan kanunla gecekondunuzda oturdugunuza dair ikamet sarti kalkti faturaya falan gerek yok direk bakanliga basvuru yapmaniz yeterli

ahmeton
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 15:31

@golden tooth ,
Safsatanın anlamını bilerek mi yazdın ?
Yol için ölçüm yapıldığını herkes gördü, git caddedeki dükkanlara sor.
bilmeden iftira atmayın zaten az olan bilgi kaynaklarınız da kesilir ona göre...

yildirim13
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 17:42
yıkım

sn cenx sizin eviniz hangi parselde bakanlık yıkım için ne kadar sure tanıyor size. ahmetona katılıyorum zaten cok az yerden bilgi alabiliyoruz. bilgisi duyumu olan yazsın isteyen dikkate alır isteyen almaz. goruldugu gibi yazılanda safsata değilmiş iyi forumlar

kubi06
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 18:10

Yıldırım 13 yıkım kağıtları gönderilmeye başladımı. Bilgilendirir misiniz.

Cenx1713
7 ay önce - Çrş 21 Ağu 2019, 20:14

Arkadaslar ben kecioren tarafindayim 92001 parselde yikim karari dun teblig edildi tarafima. 15 gun itiraz suresi var. Yikim icin ise 60 gun sure verilmis.

Golden Tooth
7 ay önce - Prş 22 Ağu 2019, 08:48

Sn. ahmeton,
"Safsata" kelimesinin anlamını gayet iyi biliyorum, sadece yol meselesi için özellikle size yazılmış bir mesaj değil o.
Belediyeleri arıyorum, her hangi bir kira yardımı vb ulaşamadım, daha sonrasında arkadaşlar açıklamış.

sayfa 566
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet