Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 495
Kubilay 06
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 21:31

Burası rantin en büyük pastalarindan arkadaşlar yok metro gelmezse olmazmis falan filan burası Çayyolu mu Bağlıca mı ulus 6 km Kızılay 9km otobüs yeterde artar bile eski başkan dört yolda zamanında yediği paparadan sonra buranin halkını mahkum etti tabi gideceğini dusunmuyordu ama onada kalmadı kimse uzulmesin hak ettiği değeri bulacak bölge arsası olmayan boş yorum yapmasın beğenmeyen satsin gitsin

Misafir 411

Valla ben tek hesaptan yorum yapıyorum bana bırakın ordan toki evi vermeyi villa verseniz oturmam her gün kavga silah garip garip tipler oturan insanların kültür seviyeleri belli dediğim gibi oraya villa yapsınlar rezidans yapsınlar kimse 500bin tl verip böyle düşük seviye bi yerde oturmaz

Misafir 445

Misafir477 yukarıdaki mesaj yazan var yer aldığına pişman olmuş ondan alda yerini sıkıntıdan kurtarı ver sevaba girersin

Kubilay 06
3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 21:44

Ankara Hasköy Kavşağı Projemiz
Ankara Esenboğa Havaalanı protokol yolu üzerindeki Hasköy Kavşağı AVM ve Ofis Projesi
ANKARA merkezini, ESENBOĞA Hava limanına bağlayan protokol yolu üzerindeki HASKÖY KAVŞAĞINDA konumlanmakta olan Avm ve Ofis projesi olarak tasarlandığımız projemiz referansları iyi/kaliteli ve bu alanda iyi hizmet sunan bir firma ile birlikte kat karşılığı yapılacaktır. İlgilenen firmalar ile yüz yüze görüşelerek proje için karar alınacaktır. İlgilenen firmalara duyurulur.NOT: Proje hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.Projemiz 5000 m2 taban alana oturmak üzere toplamda 40000 m2 kapalı alana sahiptir. Bu alanın yaklaşık 15000 m2 ‘ lik kısmı kule olarak tasarladığımız ofis mekanlarından oluşurken, 25000 m2 lik kısmı ise insanlara modern bir alış-veriş imkanı sunan alışveriş merkezinden oluşmaktadır. Ayrıca binanın en üst katında tasarladığımız kafeteryamız ise insanlara Ankara manzarasını ayaklarına sermektedir. Bünyesinde bulunan eğlence ve sinema alanlarıyla insanlara hem eğlenerek ihtiyaçlarını karşılama imkanını sunmaktadır.

Misafir 445

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 21:55

Misafir411senitutmayalim bak belediye notu yayınlamış sen şatta git sonra AVM gezmeye gelirsin ah ah benimde yerim vardı buralarda dersin

Misafir 411

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:17

Valla anca o yoldan geçip iyiki satıp kurtulmuşum şu hale bak derim

Misafir 927

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 22:28

misafir411 foruma yazma amacın ne ? sen ki 40 yıllık inşaatçısin. bizim gibi garibanlarla ne işin olur? tarlalarimizla başbaşa bırak bizi.

Misafir 63d

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 23:06

Valla ben ne ölücüyüm ne emlakci daha once de yazdim elimde 100 bin tl vardi 10 bin dolar da borc buldum havalimanina cok gittim gecekondu hali degisti daha da gelisir diye yatirim diye aldim.11.etap f de 125 bin e aldim 6 bin alim satim 2 bin kombi 600 tl de abonelik icin harcadim.tam 2016 kasim ayinda.400 tl ye zor kiraya vrrdim.kiraci zar zor 5 -6 ay odedi 6 aydir ne kira aliyom ne yakit oduyo ne de aidat.6 aydir ne tlfn aciyo ne halini arz ediyo insanlar bosuna cinnet gecirmiyo kotu olmamak isten degil.3000 tl ye avukat tuttum.cikartmaya calisiyom ciksin hemen satacam anlatsalar inanmazdim .emlakcilara danistim o fiyatlara satamayiz diyo ben boyle bi olay hic duymadim emlak fiyatinin geriledigini!!!il.ilgilenene tlfnum.0535 694 41 24. (Ciddiyim yani)

Misafir eab

3 ay önce - Sal 06 Şub 2018, 23:48

En şanslı biziz bu konuda demekki bana babamdan kaldı babama babasından onunda babasından. Hicde satmam dursun çocuklarıma kalır ) köy üm be var mi ötesi

Misafir 936

3 ay önce - Çrş 07 Şub 2018, 09:32

sayın misafir 411 ölü yatırım diye 2. etabın doğu mh. tarafınımı diyosunuz tam lokasyonu söylermisiniz teşekkürler

sayfa 495
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet