Ana Sayfa  

Kuzey Ankara girişi kentsel dönüşüm projesi
Sayfa: Önceki  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 271, 272, 273  Sonraki
cevap yaz Ana Sayfa -> ANKARA - Haberler ve Sohbet
aykutcol

Çrş 11 Nis 2007, 13:14  

(+)

Boyama yapılan yer eski yol güzergahı

mesajı beğendiniz mi?
aykutcol

Çrş 11 Nis 2007, 13:24  

(+)

Burdan ilk etap daha net belli oluyor

mesajı beğendiniz mi?
serkancimbom

Çrş 11 Nis 2007, 13:57  

Aykut Bey, yanlış anlamadıysam ilk etabın yapılacağı yer keçiörendeki caminin alt tarafları haritalardan anladığım kadarı ile hak sahibi konutlarının tamamıda keçiören tarafında haritaya mevkii ,yer ismi ekleyebilirseniz çok memnun oluruz yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

mesajı beğendiniz mi?
aykutcol

Çrş 11 Nis 2007, 14:32  

(+)

mesajı beğendiniz mi?
serkancimbom

Çrş 11 Nis 2007, 19:16  

arkadaşlar bugün Şule hanım ile görüştüm henüz ihaleyi alan firmaya yer gösterimi yapılmamış.tobaşın sitesinde böyle bir şey olur ise mutlaka yer vereceklerini söyledi.site ile ilgili bazı sorunların olduğunu örn. gönderdiğimiz e-mail lerin bazı teknik arızalardan dolayı başka adrese gittiğini bu yüzden cevap yazmakta yada postalara ulaşmakta büyük güçlük çektiğini söyledi.ayın 30 unda yapılacak ihale içinde bazı firmaların teklif verdiğini söyledi.anlattıkları benim hoşuma gitti herkes ile ilgilenen bir arkadaş zaman bulupda gidebilirseniz bir nebze olsun rahat bir nefes alabilirsiniz bu proje hakkında.Ayrıca yapı fuarınıda sordum kendisine tokinin orada bu proje hakkında herhangi bir tanıtım yapıp yapmayacağını bilmiyor, tokiden bir yetkili ile görüştü bu fuarda tokinin yapılandırdığı yada yapacağı projelere yer verilmeyeceğini söylediler kendisine.

mesajı beğendiniz mi?
ahmeton

Prş 12 Nis 2007, 11:21  

aykut beye teşekkürler.  fakat ben bu bilgileri resmi veya yarı resmi kurumlardan almak istiyorum.

mesajı beğendiniz mi?
Hakan şengül

Prş 12 Nis 2007, 13:55   Kuzey Ankara Rantsal dönüşüm projesi

Şule hanımın yanına giden arkadaşlar: hak sahibi konutlarıda görmüşsünüzdür umarım, burdaki resimlerle ordaki gösterdikleri arasında hiçbir alaka yok ayrıca yarı residens değil üst üste konmuş gecekondu kalitesinde olacağına eminim o evlerin en babası 100 bin ytl den fazla yapmaz bu bir yıldırma kandırma usandırma projesi bir maket eve, bir internet sitesinin yapımına, bir yer teslimine, bir ihale tarihine aylarca bekletilen millet sanmasınki şule hanım'ın dediği gibi 2009'un başında evini teslim alacak, bunlar hep cumhurbaşkalığı ve seçimler öncesi ne yapılacağı belirsiz türkiye'nin kentsel zaman kazanma ve yıldırma projesi, suç onların değil bizim, dikmen vadisinde olduğu gibi orda toplanıp lastik yakmadık silah sıkmadık kötü laf konuşmadık onun için bu gecikmeler kandırmalar, konuşmalar hep tarihi belirsiz gelecek için ama hangi gelecek. Oralara hayallarini gömmüş insanları şu üç günlük dünyadan huzursuz gönderme projesi, eğer insanların ömrünüde uzatabilme gibi bir beceriniz varsa 10 yıl sonra başlatın 30 yıl sonrada bitirin kimsede ağzını açmasın. Binlerce insanı mağdur ettiniz millet sağda solda onun bunun yanında sığıntı gibi yaşayıp evine kavuşacağı günü beklerken sizler başka hesapları yapıyorsunuz orda ama bu devran böyle sürmeyecek bir gün gelecek kimin ne film çevirdiği ortaya çıkacak. Şon olarakda şunu söyleyim eğer bir gün bu evler biterse? hepimiz göreceğiz dikmen vadisinde yapılan evlerle bu evlerin birde finans amaçlı evlerin arasındaki konutların arasındaki kalite farkını.

mesajı beğendiniz mi?
ABDURRAHMAN çetin

Prş 12 Nis 2007, 15:45  

Kırmızı çizgiyle belirlemiş oldugun çizgi  1 etap yapılış yeri pazar yerinin  altındaki çaminin yanımı Tobaşın  Altı eski şelalenin dibi  Keçiören aktepenin yanı  oluyor yıkılmayan  çami yanı  2. 3. Etap neresi oluyor  kırmızı işaretle  işaretlerseniz seviniriz çalışmanızdan başarılar dileriz

mesajı beğendiniz mi?
ANK.FARUK

Prş 12 Nis 2007, 16:26  

Kuzey Ankara Kentsel Dönüşüm Projesinin,
1.Etap ihalesini almış olan Firma ÖZOĞUZ İNŞ. 0312 4725944 nolu telefondan aradığımı.09.04.2007
tarihinde Yer Tesliminin yapıldığını,bir hafta on gün içerisinde inşaatlara başlanılacağını öğrenmiş bu durumuda forumdaki  haksahibi arkadaşlarımla paylaşmıştım.
Bugün okuduğum forum yazışmalarında MÜŞAVİR FİRMA TOBAŞ'ın Halkla İlişkiler Yetkilisi Yer Tesliminin
daha yapılmadığını söylemişler.
BU İKİLEM NİYE ?
DOĞRU BİR CEVAP ALAMIYACAKMIYIZ?
O ZAMAN YER TESLİMİ NİYE GEÇİKİYOR veya GEÇİKTİRİLİYOR?
Diye sorarız ve cevap bekleriz HERZAMANKİ GİBİ...!!!  BEKLERİZ DE  BEKLERİZ...

En son ANK.FARUK tarafından Prş 12 Nis 2007, 17:01 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

mesajı beğendiniz mi?
ANK.FARUK

Prş 12 Nis 2007, 16:44  

Kuzey Ankara Girişi Kentsel Dönüşüm Projesinin,
21-24/Nisan/2007  tarihleri arasında Ankara-Atatürk Kültür Merkezinde Emlak-Gayrımenkul ve İnşaat Yapı Fuarına ait Sn.aykutcol arkadaşımız Fuar ile ilgili broşür ve tanıtım ilanı forum yazışmalarında vermişti.
İncelendiğinde Yerleşim Planı içerisinde TOKİ'nin Standı gözüküyor.
MÜŞAVİR FİRMA TOBAŞ'ın Halkla İlişkiler Yetkilisi Hak sahibi bir arkadaşımıza TOKİ'den bir yetkiliyi arayalım gerçek durumu öğrenelim diyerek telefon açıyor. Telefondaki TOKİ Yetkilisi FUAR' DA YER
ALACAKLARI BİR PROJELERİ OLMADIĞINI SÖYLÜYOR.
Arkadaşlarım ben bu işe şaşırdım kaldım.
Fuar düzenleniyor broşürlerde Yerleşim Planına göre TOKİ'nin standı var ama TOKİ yetkilisi FUAR'da
Yer alacakları bir projeleri olmadığını söylüyor. Tam TÜRKİYE'LİK BİR DURUM ,FIKRA GİBİ ARKADAŞLAR.
ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL İNSAN YAŞADIKÇA ÇOK ŞEY ÖĞRENİYOR.ALLAH SONUMUZU HAYIRLI ETSİN,
KİMSENİN KİMSEDEN HABERİ YOK...!!
Hani bir Öykü var halkımızdan ağzında dolaşır  durur, HERKES-BİRİSİ-HERHANGİBİRİ-HİÇKİMSE,
Yapılması gereken bir iş vardı.HERKES,BİRİSİNİN bu işi yapacağından emindi.Gerçi işi HERHANGİBİRİ'de
yapabilirdi ama HİÇKİMSE yapmadı.BİRİSİ buna çok kızdı bu işi yapabileceklerini düşünüyordu ama,HİÇKİMSE,HERKES'in yapamayacağının farkında değildi.
Sonunda HERHANGİBİRİ'nin bu işi HİÇKİMSE yapamadığı için HERKES  BİRİSİNİ suçladı.
Sağlıkla kalın,,,,

mesajı beğendiniz mi?
Mesajları seç: