Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1890
Cansın17
6 ay önce - Pzr 08 Arl 2019, 14:31

Alıntı:
UEFA'nın geçici olarak kurdurduğu led panoları bu kadar uzun müddet bırakıp sonra aldığını görmemiştim.

O led panoları UEFA'nın değildi
Uefanın farklıydı zaten köşelerden bariz belli oluyodu
Neden kaldırıldı bilmiyorum ama yakında belli olur belki bir arıza filan oldu ledlerde
O yüzden de tekrar eskileri takıldı

BJK 5106
6 ay önce - Pzr 08 Arl 2019, 14:49

Tapulu malı manasında demiyorum.

UEFA elektronik tedarikçileri üzerinden getirtip kurduruyor genellikle. Kira olan da vardır, bizzat kendinin olanlar da var [kendilerininkiler arka panel ve güvenlik uygulama veya işaretlerinden (stadyum güvenlik) anlaşılıyor zaten]

Bunu şuradan biliyorum, başka bu tarz uygulama yaptıkları kulüp statlarında değişik led modüller olduğunu gördüğümden.

Çözünürlük,piksel vs. olarak değil değişikten kastım. Arka bölümlerindeki donanımlar belli ediyor bunu.

Neyse bir arkadaş önceki sayfalarda teknik detay içeren istihbaratını da paylaşmıştı,.

Olay arıza vs. değil yani.

Son yorumlarımızda belirttiğimiz gibi...

Cansın17
6 ay önce - Pzr 08 Arl 2019, 15:35

Tamam demek istediğinizi anladım
Ben de diyorumki Şampiyonlar Ligi maçlarında kurulan led panolar Galatasarayın taktığı yeni led panoları değildi
İkisi farklı
Galatasaray o ledleri nerden getirdi kurdu bir süreliğine ve neden tekrar kaldırdı meçhul

BJK 5106
6 ay önce - Pzr 08 Arl 2019, 18:30

Cansın17 arkadaşım, o panolar GS-PSG maçından önce kuruldu işte.

Hatta 4 - 5 sayfa öncesinde yorumlamasını yapmıştık.

Bir önceki mesajımda belirttiğim gibi arkadaşlarımızdan biri (@godzi rumuzlu) araştırma yapmış ve kabaca öğrendiği bilgiyi aktarmıştı. http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=7414311#7414311

PSG maçı sonrasında kaldırtılmadı ve Brugge ile oynanan son üç saha maçına kadar kaldı.

Maç sonrası gün(ler)de de kaldırılmış ve kulübün yıllardır kullandığı görece kalın-yüksekçe panolar yerleştirildi işte.

uakbulut

6 ay önce - Pts 09 Arl 2019, 10:59

Reklam panolarının şampiyonlar ligi maçları için getirtilip elendiğimizde kaldırılacağını söylemiştim.. öyle de oldu ama bunu ben şimdi bu konuya bakınca farkettim
Tuzla ve Alanya maçını da TV den seyrettim halbuki..
Demem o ki evet görsellik vs mutlaka kalite algısını etkiliyor ama sonuçta şu an kullanılan panolarda görevini yapıyor.. hiç gözüme çarpmadı mesela benim, eskilerin takılmış olduğu..
yıllarca Sami Yen'de kaptan Bülent'in kolunu kaparak derisini yüzen, neredeyse sakat bıraktıracak olan dönerli reklam panolarını izledikten sonra, bunlar gene iyi
koltuklarda öyle.. renkleri soldu evet ama sonuçta statta rahatça oturuyorum hala sorunsuz çalışıyor, kırılmadılar hiç (üzerinde zıplananlar hariç)
maç başladıktan sonra tek önemli şey zemin.. onuda çözdüler nihayet

lecce
6 ay önce - Sal 10 Arl 2019, 10:23

Tuzla macindan tıklım tıklım boş tribunlerden bir an. Sefası da cefasi da , boşu da dolusu da bizim. Bu arada panoramik foto denilen özelligi ilk defa kullandım. Maç boş olunca stadda teknolojiye adadım kendimi maç öncesi

(+)

alim80
6 ay önce - Cmt 21 Arl 2019, 16:41

(+)

Sarı Ali

6 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 07:59

Yanlış proje . Yanlış stad model seçimi. Galatasarayın stadı dış yapı itibariyle sanki 30 yıllık stad gibi duruyor. Avrupada şimdi yapılan stadlar arasında baya sönük kalıyor!!! Keşkem stadın yerine bunu yapsalarmış zamanında:

Trabzonlu Tahsin
6 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 08:18

Bu proje de benficanin stadına benziyor estadio de luz

Sarı Ali

6 ay önce - Pzr 22 Arl 2019, 19:07

Olsun cam çatısıyla ve dış kaplamasıyla daha moderin bir hava katıyor bu proje !!!! Benfica yerine Tottenham'nin yeni stadına daha çok benziyor bu proje çizimi!!!! Neyse tren artık kaçtı . Yapılacak birşey yok artık!!!

sayfa 1890
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet