Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1889
uakbulut

3 ay önce - Çrş 06 Ksm 2019, 19:03

Ben panoların Brugge maçından sonra UEFA tarafından geri alınacağını düşünüyorum.,eğer Şampiyonlar liginden elenirsek. Elenmez devam edersek de son maç ne zaman oynanırsa o zaman alınır muhtemelen.
Büyük ihtimalle her sezon şampiyonlar liginin oynanacağı statlara panoları gönderip maçlardan sonra toplamak üzerine bir sistem yapmışlardır.. Hem kalite aynı olsun hemde yaşanması muhtemel uyumsuzluk yada sorun olmasın diye

BJK 5106
3 ay önce - Çrş 06 Ksm 2019, 21:07

O zaman, ödünç verdikleri kulübün lokal maçlarında yıpranma olur diye düşünmezler mi?

Ha kısmen miadı dolmuşsa o başka. Ama yeni sayılacak nitelikteyse bu şekilde bir uygulama yapacaklarını pek sanmam.

Ayrıca halihazırda uygun standartta olmayan statlardan kaldırtıp kendi getirttiklerini yerleştirdikleri de oluyor.

Neyse nihayet olarak şahsen daimi olduğu/olacağı kanaatindeyim.

Çok da mühim bir mesu değil aslında da işte biraz merak, biraz da önceden belirttiğimiz gibi bir derece daha estetik gözeterek yazdık bunları.

Arda M Öztürk

3 ay önce - Çrş 06 Ksm 2019, 22:28

Geçen gittiğim maçta senelik kombine fiyatının 7000 TL olduğu VİP tribünün koltuklarının,bu halde olması ayıp.En pahalı yerde,2011 yılında açılan bu statda hiç mi bi yenileme yapmadı bu yönetim?Çok mu para sanki bu koltukları değiştirmesi...

(+)

Mülaim
3 ay önce - Prş 14 Ksm 2019, 13:37

Stad kapasitesi artırılacaksa, merdiven boşluklarını küçültsünler, hem esnetik bir görüntü oluşur,hemde insanlar gereksizce orada duramazlar. Sadece giriş, çıkışlar için kullanılmış olur. Bide o kolutuklar mutlaka değişmeli galatasarayın renginde öyle pembe bir kırmızı yok. Adam gibi kırmızı koltuk taksınlar.

uzun55
3 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 12:33

İzlanda maçından

(+)

erhan58
3 ay önce - Cum 15 Ksm 2019, 15:10

gecen baskan da söyledi, boya ve diger isler icin mimar mete nin izni olmasi lazimmis. Isiklandirma haric birsey yapamiyorlarmis.

OASiS1905
3 ay önce - Cum 22 Ksm 2019, 19:35

Netflix stadın dışına reklam vermiş.

(+)

shyboyde
2 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 21:36

Skorboardlar tekrar eskisiyle değişmiş. Artık inancım kalmadı hala solmuş gsnet,gsmobile reklamları duruyo tribün duvarlarında. Vallahi yazık 9 yıldır bir çivi çakılmadı stada ayıp ya! Mail atmaktan bıktım!

Mülaim
2 ay önce - Çrş 04 Arl 2019, 23:28

Yine o uyduruk reklam panoları geri gelmiş.
Zaten galatasaray yönetiminde diğer panoları alacak vizyon yok malesef.

BJK 5106
2 ay önce - Prş 05 Arl 2019, 02:47

Evet saha kenarı led panoları değişmiş ve eski panolar yerleştirilmiş yine.

Benim temkin de belirterek yaptığım tahminim yanlış çıktı! Sayfa başında yazan arkadaşın tahmin ettiği gibi oldu.

İlginç ve daha önce pek görmediğim bir şey aslında.

UEFA'nın geçici olarak kurdurduğu led panoları bu kadar uzun müddet bırakıp sonra aldığını görmemiştim.

Ha önceki yorumlarımda belirttiğim hibe kabilinden durumlar müstesna.

Bizim Vodafone Park'ta oynanan UEFA Süper Kupa Finali ve yine daha önceki dönemlerde final stadyumlarında olan örnekler gibi.

Neyse, biraz pesimist veya zor görülse de ilerleyen dönemlerde kulüp kendi imkanlarıyla bir revizyon yaptırır belki ve güncel modernite standartlarına kavuşulur.

Zaten mevcutların displayleri ara ara hatalı davranabiliyor ve bir müddet sonra mecburiyet de hissedilecektir.

Reklam veren veya kulübün sponsor firmaları da bu hatalı davranışlardan zarar gördükleri düşüncesinde olması muhtemeldir. Bu da dolaylı şekilde yenilemeye yönlendirecektir kulübü.

sayfa 1889
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet