Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1884
serdarua
2 ay önce - Cmt 20 Tem 2019, 14:36

Şu stadı bir türlü sevemedim arkadaş.Çatı berbat,koltuklar kötü,dış cephe berbat,merdiven boşlukları kötü,reklam panoları yatay ve köşelerde birleşme yok yani kötü,kat aralarındaki localar 2 katlı ve bütünlüğü bozuyor bana göre,tribündeki ilk kat üste kata göre daha büyük buda kötü bana göre,tvde stad karanlık nedense canlı gözle o şekilde değil ona bişey diyemem,lokasyon kötü tek güzel olan yönü Galatasaray'ın stadı olması ama bana göre stadyum kötü bu stadı yapan mimar alsın bürüt beton uygulamasını bir yerine soksun stad yapıyorsun iş hanı yapmıyorsun anlicanız üzerine stadyum keyif vermiyor.

arjenn_mardin

1 ay önce - Sal 30 Tem 2019, 09:49

Alıntı:
aynen sana katılıyorum arkadaşım. maalesef stadımız avrupa standartlarında değil. bunu daha önce ben kulübe yazdım ama cevap yazan ya da dönen olmadı. koltuklar pembe olmuş, stat çok karanlık, tel örgüler berbat, reklam panoları dizaynı çok kötü. daha ne sayalım ki!!!

Cemal Özen v2
1 ay önce - Pzr 18 Ağu 2019, 11:55

Dış cephe diye bir şey yok ki zaten. Beton kalıpları çıkarıldığı gibi kalmış. Beton grisi bir bir bina. Kaplama yapamamışlar,bari beton parlatma falan yapsalarmış. Ama TOKİ işi olunca bu kadarla kalıyor.

Telekom Arena Kaba İnşaatı olarak değişsin adı.

erhan58
2 hafta önce - Çrş 04 Eyl 2019, 09:22

Az önce okudum, Yönetim TFF ye basvuru da bulunmus. Kale arkalarini ayni Avrupa da oldugu gibi Taraftarlarin ayakda maclari izleyebilmesi icin.

MeteHan!
2 hafta önce - Çrş 04 Eyl 2019, 09:27

o zaman basamakları kırmızıya boyasınlar bari. Koltıkların rengide çok soldu, tamamen değişmesi lazım esasen

uğur kovan

2 hafta önce - Çrş 04 Eyl 2019, 11:32

Bir sezon bir tane çöp futbolcu bütçesinden kıssalar bütün koltuklar değişebilir..

Mustafa harun

2 hafta önce - Çrş 04 Eyl 2019, 13:26

kale arkaları ayakta maç ızlemek ıcın duzenlenırse efsane olur hem stad kapasıte artar hemde baya bı genısler stad.

Adem sivri
1 hafta önce - Sal 10 Eyl 2019, 07:27

Galatasaray stadın kapasitesini 60 bine çıkarıyor
Ensonhaber.com
Bu sezon 41 bin kombine satan Galatasaray, stadın kapasitesini artırma kararı aldı. Yönetimin planı, koltuklar arasındaki boşluğu kapatmak.

Son iki sezonun şampiyonu Galatasaray'da kombine kartları adeta kapış kapış gidiyor.

HEDEF 50 BİN KOMBİNE SATMAK

Bu sezon 41 bin adet kombine satan Cimbom'da hedef 50 bin satış yaparak rekor kırmak.

Özellikle Radamel Falcao transferinin ardından kombine ve loca satışlarında patlamaya yaşayan sarı-kırmızılı kulüpte yönetim, stadın kapasitesini artırmak için harekete geçti.

ARSENAL'İN STADI İNCELENECEK

Bu proje için Türk Telekom ile aynı yüzölçümüne sahip olan Arsenal'in Emirates Stadı'nı mercek altına alan Aslan, stadın planlarını İngiltere'den getirme kararı aldı.

Yönetim, 3 santimetre olan koltuk aralıklarını daraltarak kapasiteyi 60 bine çıkarmayı hedefliyor. Kulübün, sezon biter bitmez çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

erhan58
1 hafta önce - Prş 12 Eyl 2019, 15:56

Yeni koltuk siparişlerini vermisler

Karaman Ahmet
6 gün önce - Cum 13 Eyl 2019, 01:31

Alıntı:

Galatasaray stadın kapasitesini 60 bine çıkarıyor
Ensonhaber.com
Bu sezon 41 bin kombine satan Galatasaray, stadın kapasitesini artırma kararı aldı. Yönetimin planı, koltuklar arasındaki boşluğu kapatmak.

Son iki sezonun şampiyonu Galatasaray'da kombine kartları adeta kapış kapış gidiyor.

HEDEF 50 BİN KOMBİNE SATMAK

Bu sezon 41 bin adet kombine satan Cimbom'da hedef 50 bin satış yaparak rekor kırmak.

Özellikle Radamel Falcao transferinin ardından kombine ve loca satışlarında patlamaya yaşayan sarı-kırmızılı kulüpte yönetim, stadın kapasitesini artırmak için harekete geçti.

ARSENAL'İN STADI İNCELENECEK

Bu proje için Türk Telekom ile aynı yüzölçümüne sahip olan Arsenal'in Emirates Stadı'nı mercek altına alan Aslan, stadın planlarını İngiltere'den getirme kararı aldı.

Yönetim, 3 santimetre olan koltuk aralıklarını daraltarak kapasiteyi 60 bine çıkarmayı hedefliyor. Kulübün, sezon biter bitmez çalışmalara başlayacağı öğrenildi.

Kale arkalarinida koltuksuz yaparlarsa, kapasite rahat 70.000 i gecer.

Ayakta duran adamlara koltuk satmak sacmalik. Kale arkalarini ucuz ver, daha cok seyirci, daha iyi atmosfer olustursun, stad her mac full ceker.

sayfa 1884
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet