Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1883
erkan_gs_mk

1 yıl önce - Cmt 25 May 2019, 00:29

Alıntı:
bakalim Türk Telekom stad isimi icin uzatacaklar mi

Şampiyonluğumuzu ilan ettiğimiz akşamda, bir spor programında buna değinen Levent Tüzemen fazla detaya girmeden bu stad ismi için bir Katar'lı firmanın devrede olduğunu söylemişti. Rakam vermeden iyi bir meblağ geleceğinden bahsetti.

Valla bilmiyorum pek inanasım gelmedi ama inşallah dediklerinde doğruluk payı vardır.

Alıntı:
şimdi bu sezon sonunda forma sponsorlugu ve stad ısım sponsorlugu bıtıyor mu kesın ?

Forma sponsorluğunu bilmiyorum lakin stad ismi konusunda Türk Telekom ile yapılan anlaşma tam emin olmamakla birlikte Ocak 2020 bitiyordu galiba.

Uğur Karaoğlu

1 yıl önce - Cmt 25 May 2019, 22:45

(+)

(+)

(+)

(+)

Uğur Karaoğlu

1 yıl önce - Pts 17 Hzr 2019, 11:28

(+)

Dirty prince
1 yıl önce - Cmt 22 Hzr 2019, 11:55
Alt Kat icin Öneri

Alt Kat icin Öneri

(+)

ak295

1 yıl önce - Cmt 29 Hzr 2019, 12:08

ben mi yanlış görüyorum ? Arkadaki üstteki koltuklar mı sökülmüş?

(+)

lecce
1 yıl önce - Pts 01 Tem 2019, 13:27

Vip koltuklar olduğu için branda örtmüşler diyecektim çünkü yapıyorlar bazen öyle ama buradaki görüntü koltuklar sökülmüş gibi. Tam emin olamadım. Bu aralar yer değiştirme dönemi olduğu için gidenlere sorup öğrendiğim de yazarım durumu.

Gokhan Bayraktar

1 yıl önce - Pts 01 Tem 2019, 13:28

Adem Buyuk, gereksiz bir transfer. Kadrodaki Turk oyuncu sayisi artssin diye yapilmis bir transfer. Ikinci Mugdat vakasi

lecce
1 yıl önce - Pts 01 Tem 2019, 13:31

Kısmen katılmakla beraber, bu sene onun yerine Muğdat vardı. Yani her türlü Muğdattan daha kaliteli tekniğe ve oyun görüşüne sahip. Yoksa ilk 11 veya Ş.ligi için kadroya katıldığını düşünmüyorum. Zorlu Ş.ligi deplasesi dönüşü yine yurt içinde çıkılacak zorlu bir deplasmanda rahatlıkla iş görür. İkame kuvvet misali.

borank
1 yıl önce - Çrş 17 Tem 2019, 23:45

Başkan sezon sonu stadyumda çalışmalar olacağını söylemişti stadımızda maç oynamak için 1 ay kaldı önümüzde ancak sanıyorum herhangi bir hareketlilik yok? Bu senede bu leş stadyumda oynayacağız anlaşılan. Koltuklar baştan aşağı yenilenmeli hepsi çok kötü durumda. Kat aralarındaki reklam panoları elektronik olmalı (Beşiktaş, Ts ve Bursa gibi) kesinlikle çok yeni modern bir hava katıyor. Saha kenarındaki reklam panoları ise dik ve oval olmalı. Kısacası Beşiktaş stadına bile baksalar ne yapmaları gerektiğini anlarlar. Dış cepheyi saymıyorum bile. Resmen yarım kalmış inşaat gibi stadyum. Adeta bir şantiyeyi andırıyor. Arkadaşlar gerçekten bu konu ile ilgili mail atabileceğimiz bir stadyum sorumlusu vs. birisi varmı acaba?

erhan58
1 yıl önce - Prş 18 Tem 2019, 13:05

Sivas macinda VIP de oturduk ve koltuklar cok kötü bir durumdaydi.. sökülmüs les gibiydi.. ve yaklasik 800 TL ödemistik.

sayfa 1883
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet