Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 1861
lecce
2 hafta önce - Çrş 22 Ksm 2017, 13:54

Alıntı:
vadi avm'den stad yönüne çalışacak olan finiküler başladı mı? kullanılabiliyor mu?

En son testleri devam ediyordu. Sanırım Aralık boyunca da sürecek testleri.

cCcenk38
2 hafta önce - Cmt 25 Ksm 2017, 17:08

"Türk Telekom Stadyumu" maça hazır.

Galatasaray vs Alanyaspor
Başlama Saati 19:30

lecce
1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 10:05

Alıntı:
En son testleri devam ediyordu. Sanırım Aralık boyunca da sürecek testleri.

Demiştim ama bu maç yani Alanya maçında açılmıştı ve ücretsizdi. Kullanan arkadaşlar, 1 dakika gibi bir sürede AVM den stada vardıklarını belirttiler. Ben denemedim cumartesi günkü maçta ama yarın oynanacak olan kupa maçında deneyeceğim. Detayları paylaşırım.

MeteHan!
1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 10:08

Maç günler AVM tarihi doluluk yaşar

lecce
1 hafta önce - Pts 27 Ksm 2017, 10:11

Baya geniş olduğunu, içeride her zevke göre mekanlar olduğunu söyledi giden arkadaşlar(nargileciden-bowlinge, alkollü mekandan fast food veya sinemaya kadar alternatif bolmuş. Ayrıca büyük ve ücretsiz bir otoparkta mevcutmuş)

arif alduman
1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 03:46

Maraton tribünündeki Galatasaray arması güzel ama sol tarafta arma'nın olup'ta diğer tarafta olmaması asimetrik yapıyor olayı ve haliyle Galatasaray yazısı fazla dikkat çekmiyor

Galatasaray Amblemi kale arkalarının üst Tribünü'nün tam ortalarına yapılmalı yani iki kale arkasında'da olmalı !!!

Maraton'da amblemden boşalan yere ise "HASHTAG" # yapılabilir
#GALATASARAY harika olur, hem sosyal medya'daki etiketleme yükselir, hem'de dikkat çekici olur
Southampton St Mary's Stadyumumda da böyle yapılmış

StadiumX
1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 12:56

Galatasaray’lı sosyal medya fenomenleri, TT Stadyumunun eksiklerini dile getirmek için bir araya gelip bir hashtag oluşturacaklar. Ve oluşan bu lobiyle seslerini duyurmaya çalışacaklar.

brs1905

1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 17:07

Şu stada gidince kendimi genç bir kızın odasına girmiş gibi hissediyorum pembe koltuk nedir kardeşim değiştirin şu koltukları ya da bir blok sarı bir blok kırmızı yapın

arif alduman
1 hafta önce - Sal 28 Ksm 2017, 21:04

Şu projedeki GS armalı rampa keşke yapılsa stadımızın dışına!!! Muazzam olur ve dünya tanır bizi

(+)

StadiumX
1 hafta önce - Çrş 29 Ksm 2017, 19:38

Vıp koltuklar bu hâldeyse..

(+)

sayfa 1861
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet