Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
mehmetv12
13 yıl önce - Pts 10 Tem 2006, 22:41

İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak kampüsünün içinde var,tabi oraya genelikle öğrenciler girebildiği için pek "halka hizmet" değil.Ve üstelik sapa sağlam çalışıyor,şahsen yüklemişliğim var.Bi ara "yeni akbil cihazı alın" diye uyarı vreiyordu,ama şimdi vermiyor.Merak edenler için İTÜ'nün rektörlük kapısından girin,dümdüz yürüyün önünüze İnşaat Fak. çıkacak,sola sapın,ŞOK marketin yolundan aşağı için,bir kaç ATM ve akbil dolum cihazını göreceksiniz

Mustafa Kumbar

12 yıl önce - Pts 09 Nis 2007, 22:22

Image Hosted by ImageShack.us
İETT Hizmet Klavuzu-2007'den alıntı

OSMAN TUNCA
12 yıl önce - Pts 09 Nis 2007, 22:33

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinin önünde bir tane var ve sağlam bir durumda çalışıyor.yalnız hemen 10 mt. yanındaki büfeye AKBİL DOLUM BAYİLİĞİ verilmiş.

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Cmt 02 Hzr 2007, 00:31

arkadaşlar dolum yapmadan önce para iade kısmına bir bakın sıgara izmariti varmı diye cünkü buraya izmarit sıkışrıp paranın geri gelmesini önlüyorlar sen paramı yuttu diye ayıflanırken adam sonra geliyor ince bir tel yardımı ile izmariti çıkartıyor makinada eski olan parayı dışarı iade ediyor tabi paranız gıcırsa sorun yok

Enes Zengin
12 yıl önce - Pzr 03 Hzr 2007, 13:12

Anadolu yakasında bu kadar az olması hakaret değil mi?Bahanesi nedir çok merak ediyorum?

:BARIŞ:

12 yıl önce - Pzr 03 Hzr 2007, 13:15

Alıntı:
Anadolu yakasında bu kadar az olması hakaret değil mi?Bahanesi nedir çok merak ediyorum?

(+) Altına imzamı atarım  

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Pts 04 Hzr 2007, 17:09

bir tanede fındıkzadede var

(+)

A.Şafak

12 yıl önce - Pzr 10 Hzr 2007, 21:27

hangi başlığa yazacağımı bilemediğim için buradan istanbullu kardeşlerimize sorayım.ben istanbul'a iki gün için geleceğim bu süre için bir akbil edinmek istiyorum.nerelerden ne kadara temin edebilirim?belli bir süresi var mı? gibi sorularımı yanıtlarsanız sevinirim.birde ilk aldığımda içinde kredi olacak mı yükleme yapmam gerekecek mi?

Enes Zengin
12 yıl önce - Pts 11 Hzr 2007, 01:24

Herhangi bir akbil gişesinden alabilirsiniz.Öğrenci akbili kullanıyorum onun ilk alım fiyatı 5 ytl.Ama tam akbil için ne kadar ücret olduğunu bilmiyorum 10 ytl civarında olabilir.Tomu aldığınız zaman kontörsüz oluyor.İsterseniz günlük akbil alabilirsiniz veya kendi belirlediğiniz miktarı yükleyebilirsiniz.Benim tavsiyem İstanbul turu yapacaksanız günlük akbil doldurmanızdır aksi ise kendi belirleyeceğiniz bir miktar.

Tam kontör 1.25 ytl.Ayrıca 90 dakika içinde bindiğiniz ikinci araç aktarma dahilinde ücretsiz oluyor.(istisnalar hariç)

İ.E.T.T. sitesinden detaylı akbil bilgisi için tıklayın

abhazyalı ugur
12 yıl önce - Sal 12 Hzr 2007, 02:27

AKBİL KULLANMA
İNDİRİMLİ akbili sadece sahibi kullanır eger indirimli hakkınız yokken kullanırsanız 40 jeton cezai işlem yapılır

sayfa 3
ANA SAYFA -> ULAŞIM