Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Korupark Yaşam ve Eğlence Merkezi - Sohbet
« önceki   123 ... 181920   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 19
egeli77
7 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 11:43

benim sorum korupark evlerinden daire almaya degermi
yani ilerde prim yaparmi
ve aidatlari kac lira

alen_1989
7 yıl önce - Prş 30 Arl 2010, 23:51

Çok güzel bir proje olmuş. Tebrikler.

draltin
6 yıl önce - Prş 12 Oca 2012, 16:12
korupark sitesinde yönetim

Merhaba,

korupark sitesinde 4 yıldır oturmaktayım.Bu sitede yazlanlara aynen katılıyorum.
Başndan beri yönetim ;arsa payı çoğunluğu ve site sakinlerinin ilgisizliği nedeniyle torunlar firmasının temsilcileri tarafından oluşturulmaktadır.Alnan kararlar da site sakinlerinin menfaatinden çok firma menfaati gözetilmektedir.Yaplan her yeni genel kurul toplantısında sözleşmede yer alan ve vadedilen birçok şeyin gerçekleşmediğini öğrenince hayal kırıklğı ve pişmanlık yaşıyoruz. 1.genel kurulda kapal sosyal tesislerin işletmesinin torunlara yetki verilerek dışarıdan firmaya verilmesi kabul ettirildi.2. genel kurulda kapalı tesisin mülkiyetinin torunlara ait olduğunu öğrendik.Sadece kullanım hakkı bize aitmiş.dışardan alnan üyelerle eşit şartlarda kullandığımızı öğrendik. 3.genel kurulda da açık sosyal tesislerinin 3. etapta yer alan 13. parselde olduğundan onuda kaybetme riski olduğunu öğrendik.Bundan sonraki genel kurulda oturduğumuz daireninde aslnda bize ait olmadığını duyarsam şaşırmyacağım

ozgurfantastik
6 yıl önce - Cum 13 Oca 2012, 02:06

Bursa modern de ayni, demekki buyuk sitelerin en onemli silahi sosyal tesisi ayri parsel yaparak genele acmak, ama keske basinda soyleseler,

Güven Hoca

5 yıl önce - Cmt 15 Eyl 2012, 02:37
Korupark'ta çekilişle muhteşem bir Range Rover Evoque verilecek

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

Özden Çağlaroğlu
5 yıl önce - Cmt 08 Arl 2012, 22:45

Korupark avm ve konutları projesi çok güzel olmuş hem avm'yi hemde konutları aynı projede başarmak kolay değil. Ankarada sadece 2 tane konut ve avm birarada atlantiscity ve panora avm ve konut projeleri başarılı olabildi.

ozgurfantastik
5 yıl önce - Pzr 09 Arl 2012, 01:06

Aynı seyı sınpasta yapıyor sosyal tesıs ayrı parsel burada oturanlarında bunu anlamasına az kaldı )

akın akpınar

5 yıl önce - Pzr 09 Arl 2012, 01:26

nata vega ve anatolium ankarada aynı şekilde consept

Güven Hoca

5 yıl önce - Pts 31 Arl 2012, 21:08
Yılbaşı öncesi son pozlar

(+)

(+)

(+)

(+)

Güven Hoca

4 yıl önce - Cmt 16 Ksm 2013, 20:22