Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 2957
Karaman Ahmet
6 ay önce - Çrş 25 Arl 2019, 19:28

Alıntı:
Tam tersine hayalperest değil realist biri olduğum için bu iddada bulundum.Son 31 lig maçinda sadece 4 galibiyet alabilmiş bir takımin duşmemesi rakiplerine haksizlik olur

Lucescunun bir lafı var, burada yazıp, evlerimizin şirin bireyleri köpeklere haksızlık yapmayayım, gökten kemik yagdirmayayim.

buğra_ay
6 ay önce - Cum 27 Arl 2019, 14:51

Durum tespiti yapiyorum belki de endişemi dile getiriyorum atlangoçun biri atlamiş hemen ulan takımin gidisi rezalet işte niye kasiyorsun gerçi en ufak karşı goruse saygisi olmayan tiplerden ne bekliyorum suç bende

Remzi Küçük
6 ay önce - Cmt 28 Arl 2019, 15:25

Remzi Küçük
4 ay önce - Cmt 29 Şub 2020, 13:18

Şehitlerimiz için Konyaspor-Kasımpaşa öncesi Konya tribünleri.

Karaman Ahmet
1 ay önce - Pzr 10 May 2020, 05:31
Konya stadyumuna spor salonu ve sağlık merkezleri yapılacak

Alıntı:
Konyaspor Kulübü ile Yeşil Beyaz Spor Merkezi ve yatırımcı ortakları Haşimoğlu İnşaat ve Safir Mekanik arasında Güney ve Kuzey Doğu üst tribünlerinin altındaki alanlarda Spor, Sağlık ve Spa Merkezi için kiralama usulü sözleşme imzalandı

İmza törenine Konyaspor Kulübü Genel Sekreteri Mehmet Günbaş, Genel Müdür Bahri Bıçakçı, Konyaspor A.Ş Genel Müdürü Ufuk Yaşar, Yeşil Beyaz Spor Merkezleri Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Gül, yatırımcı ortak şirketlerin sahipleri Safir Mekanik Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Alptekin ile Haşimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cezmi Küçükhışır katıldı.

Bay ve bayanlar için ayrı alanları kapsayacak merkez, totalde 1500 metre kare alanı kapsayacak. Spor sağlık ve spa merkezi en geç 1 Mart 2020 tarihinde hizmete açılacak.

Konyaspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda müsabakaların oynanmaya başlandığı günden bu yana atıl vaziyette bekleyen alanların Konya’nın spor ve sosyal hayatına katkı sağlaması ve stadyumdaki mevcut kullanılabilir yerlerin maç günleri dışında da faal olarak hizmet verebilmesi için kulübümüze gerekli izinleri veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Uğur İbrahim Altay’a teşekkür ediyoruz. Türkiye’de bir ilki kapsayacak anlaşmanın her iki tarafa ve Konya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz" denildi.

https://www.google.com/amp/s/www.konyaolay.com/am ...acak-82203

Güzel haber!

Geç bile kalınmış.

ali beyaz
1 ay önce - Pzr 17 May 2020, 22:46

(+)

özledik.

ali beyaz
1 hafta önce - Çrş 24 Hzr 2020, 11:23

(+)

sayfa 2957
ANA SAYFA -> HABERLER ve SOHBET