Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İzmir deyince aklınıza gelen ilk şey nedir?
« önceki   123 ... 383940   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 39
Misafir 1e8

6 yıl önce - Pzr 21 Eyl 2014, 02:52

Alıntı:
atatürkçülüğü sol ve muhalefet sanan insanların çokça olduğu

İzmirlinin tarihte verdiği oylara bakarsanız, bu tezinizin yanlış olduğunu görürsünüz.
Alıntı:
20 yıl öncesinin aynı izmiri geliyor aklıma...

Yok artık!

ahmetgülen
6 yıl önce - Pts 22 Eyl 2014, 07:54

(+)

İzmir'de sanal alem üzerinden örgütlenen kadınlar, 'Yollar egzoz değil, parfüm koksun" sloganıyla yola çıktı. Yaklaşık 500 bisikletli kadın, süslenip, makyajlarını yapıp, elbiselerini giyip bisikletleriyle etkinliğe katıldı

hakannn06

6 yıl önce - Pts 22 Eyl 2014, 10:50
İZMİR DEYİNCE

GAZİEMİR VE ASKERLİK

kvncozsy
6 yıl önce - Pts 22 Eyl 2014, 11:55

20 yıl öncesinin izmiri muhabbeti de sıktı artık! Hayır burada bazı arkadaşlar "oooooo çok gelişti " dediği izmirin bir ilçesi büyüklüğündeki şehirlere de gidiyorum ama özellikle sosyal yönden izmirden deli gibi geride olduklarını görüyorum.

eminhan karababa
6 yıl önce - Çrş 24 Eyl 2014, 23:44

İzmirin kent yapısı için 20 yıl ibaresi kullanılıyor.İnsanlarının sosyal yaşamı için değil.

dikmendikmen

6 yıl önce - Çrş 24 Eyl 2014, 23:49

rezillik hemde her yönden

busegül

6 yıl önce - Prş 25 Eyl 2014, 00:05

Mımmmhhh Boyozzzzzzz... Şimdi evde olsaydı hiç üşenmez çay demlerdim. Yada evim fırına yakın olsaydı kalkar alırdım...

(fotoğraf bana ait değil.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Boyoz adresinden alıntı)

mertatay
6 yıl önce - Prş 25 Eyl 2014, 00:10

Sürekli kötülenmesine rağmen her sene en yaşanılası il seçilmesi. Ne yazık ki bir yerin ivme alıp sosyal kültürel anlamda gelişmesi için seçimden çok daha önemli faktörler var. Yoksa İzmir vs Trabzon ya da İstanbul'un ilçeleri Kadıköy vs Bağcılar şeklinde bir karşılaştırma yaptığımızda ikincilerin eze eze galip gelmesi gerekirdi ama sonuç ortada. Hangisinde yaşamak istersin sorusuna verilen cevaplar belli. .

Serkan Berk
6 yıl önce - Prş 25 Eyl 2014, 00:51

Plansız şehirleşme.

Tacettin Şenel

6 yıl önce - Prş 25 Eyl 2014, 12:46

İzmir denilince aklıma ilk olarak Buca ve çiğli ilçeleri geliyor Toplanmayan çöpler yığılmış taşmış çöpler çevreye mikrop saçıyor Bir İzmir li olarak utanıyorum.''Temizlik imandan gelir''diyor bucalılara gönderme yapıyorum......

(+)

........

sayfa 39
« önceki   123 ... 383940   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR - Haberler ve Sohbet