Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 10
_serhat

9 yıl önce - Cum 04 Nis 2008, 17:39

Bundan yaklaşık on gün önce Turan Emeksiz vapurunu Güzelyalı da görüntüleme imkanı buldum..Gördüğüm kadarı ile üst tarafına paslanmaz saçtan yapılmış bir ilave yapmışlar, bu da vapurun eski gizemini oldukça bozmuş . Bu vapurların kıymetini bilmemiz , dış görünüşünü bozmadan , eskiye sadık kalarak restore etmemiz lazım . Bu güzelim efsanelere hakikaten yazık olacak gibime geliyor.

(+)

turker ustun

9 yıl önce - Sal 15 Nis 2008, 22:59

Bu gemiler son örnek olduğunu söylüyorsunuz. Yurt dışında aynı gemidende mevcut mu ve şu an ne durumdalar. Bilgisi olan varmı. ben bulamadım...

Akın Kurtoğlu

9 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 21:55

Alıntı:
Bu gemiler son örnek olduğunu söylüyorsunuz.

Aman iyi korusunlar. Allah muhafaza elde çok az kaldılar... Gözleri gibi bakmalılar bu vapura...

http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=55696

Akın KURTOĞLU

Süha
9 yıl önce - Çrş 23 Nis 2008, 22:00

Yukarıdaki haber de 18 Nisan da bu vapur açılıyordu ? Son durumlar nedir ? Gazeteden de takip ediyorum ama herhangi bir habere rastlayamadım ?

eyupmus

9 yıl önce - Prş 15 May 2008, 19:55

Turan Emeksiz'in bir kaç hafta içinde açılışı yapılacakmış.

turker ustun

9 yıl önce - Prş 15 May 2008, 20:19

Daha açılışı olacağını sanmıyorum. Ama bu geminin son halini yani iç dekorasyonunu merak ediyorum...

eyupmus

9 yıl önce - Cum 16 May 2008, 00:45

Sahiplerinden duydum dostum,bilgi sağlam yerden.

Süha
9 yıl önce - Pzr 25 May 2008, 15:44

Bugünkü Hürriyet Bursa Ekinde Turan Emeksiz Vapuru'nun reklamı. - Galiba artık vapur otel açılmış durumda.

(+)

Not: Resmi anca bu kadar düzeltebildim gazete sayfasındaki reklam sayfanın yarısı kadardı tümünü göstermek istedim.

Gökhan AsGül
9 yıl önce - Pzr 25 May 2008, 18:50

Dün TRT2'de gün boyu yayınlanan haber bültenlerinin birinde (muhtemelen bir kaç kere tekrarlanmıştır) Turan Emeksiz'in son halini yansıtan kısa bir haber videosu vardı ve çok kısa olarak vapur sahibi (veya işletmecisiyle) ile söyleşisi yayınlandı. Görüntüler fena değildi . Biz vapur olarak görmeye alışmış olsakta Turan Emeksiz'in konukları artık telaşlı yolcular olmayacak..

lutcetin
9 yıl önce - Pts 26 May 2008, 02:27

merhaba
Bolu mengenliyim ve bu gemide şef olarak görev alacağım aklımın ucundan geçmezdi çok defa bindiğimi hatırlıyorum. Gemi için ikinci bir dönem başlıyor belki hareketsiz olacak ama Güzelyalıya renk katacak .60 a yakın personeli ile yüzlerce insanın ekmek kapısı olacak her şeyden en önemliside turizme hizmet edecek olması dünyayı kim bilir kaç kez turlardı yaptığı milin hesabı yok........ Gemi balık restoranı ,toplantı salonu,restoranları ile odaların olduğu çok şirin bir butik hotel bütün personel arkadaşlarıma başarılar dileyerek gemiyi böyle bir tesis haline getirmekde emeği geçenlere gönülden tebriklerimi göndermek istiyorum,20 yıllık meslek hayatımdada özel bir yeri olduğu için çok memnunum ,inşallah uzun yıllar memleketimin her köşesinden gelecek konuklarıma hizmet etmekden böyle bir gemide lezzet kaptanı olmakdan gurur duyuyorum.ben ve ekibim adına herkese selam sevgi ve saygılar yolluyorum
mevlüt çetin

sayfa 10
« önceki   123 ... 9101112   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM - Marmara