Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 27

Sizce Ankara'da cadde ve sokakların zeminlerinin bozulma nedeni nedir?
Asfaltın kalitesiz oluşu 19.0%  19.0%  [75]
Belediyenin kalitesiz oluşu 31.0%  31.0%  [122]
Karla mücadelede yanlış tekniklerin kullanılması 8.9%  8.9%  [35]
Hepsi 41.1%  41.1%  [162]
Toplam Oy : 394

muzaffer gurcan
7 ay önce - Pzr 16 Şub 2020, 12:29

Alıntı:
2 araba bozuk yoldan dolayı çukurdan kaçarken kaza yapsa çarpışsa belediye hasarı öder mi

Bence hasarı sürücülere ödetirler, çünkü belediye
bu sorumluluğu asla üstüne almak istemez. Adım
gibi eminim bundan.

Mehmet0660
7 ay önce - Pzr 16 Şub 2020, 19:31

Daha önce yeni açılan yerleşim yeri yolunda gerekli uyarı işareti olmayan yolda (yolçizgisi yanda viraj vb. İşaretler) şarampole düşen araç sahibi belediyeden almışdı araçın tamir masrafını

emre yildiz

5 ay önce - Cum 24 Nis 2020, 20:18

Ankara caddelerinin sokağa çıkma yasağının olduğu ya da halkın evde kalmayı tercih ettiği bugünlerde asfaltlanması yerinde olmuş, son zamanlarda bazı yollarda çok bozulma olmuştu, şahsen Eryaman Şeker Mahallesi girişinin de asfaltlanması için talepte bulundum, bakalım talebimiz karşılık bulacak mı....

emre yildiz

5 ay önce - Pts 27 Nis 2020, 19:11

Atatürk Bulvarı ve Meşrutiyet Caddesi asfaltlanmış, Kızılay'ın bu yenilenmeye ihtiyaci vardı, karantina günlerini Büyükşehir Belediyesinin bu şekilde değerlendirmesi yerinde olmuş.

Alkım0705
5 ay önce - Sal 28 Nis 2020, 16:34

Yanlış hatırlamıyorsam Atatürk Bulvarı'nın kaplaması beton idi. Belediye bu çalışmada tekrardan beton kaplama mı kullandı yoksa kaplama malzemesi değişti mi?

onurnazliaka
5 ay önce - Sal 28 Nis 2020, 17:12

Alıntı:
Yanlış hatırlamıyorsam Atatürk Bulvarı'nın kaplaması beton idi. Belediye bu çalışmada tekrardan beton kaplama mı kullandı yoksa kaplama malzemesi değişti mi?

Yüzeyde beton kaplama yok. Zaten yüzeyi betonla kaplı bir yol sürüş keyfi vermez, bu nedenle bulvarın yüzeyinin beton olması söz konusu değil. Altta beton varsa da belki çok derinlerde bir yerde vardır. Yıllardır yüzeyden kazıyıp asfaltlama yapılır. Dolayısıyla yine aynı usul uygulanıyordur.

emre yildiz

4 ay önce - Prş 28 May 2020, 23:36

Yeni yapılan asfaltların kalitesini ve sarı çizgileri sevdim. Eskiden Ankara'da yol çizgilerine pek önem verilmiyordu, sonraları Gökçek uygulamaya başladı, Mansur'da devam ettiriyor. Yol çizgileri, yol emniyeti ve sürüş keyfinin yanısıra, yolun makyaji gibi duruyor ve daha güzel gösteriyor yolları...

(+)

(+)

(+)

Mehmetbk
3 ay önce - Cum 29 May 2020, 11:28

büyükşehir belediyesi yama yapan ekipleri acilen gözden geçirmeli. yapılan yamaları hiç mi kontrol eden yok başlarında amir memur müdür hiç mi demez bu şekilde yama olmaz diye. resmen gelişi güzel yamuk çöküntülü yapıp yapıp geçiyorlar. yazık günah bizlerin parası heba oluyor bir kaç işgüzar yüzünden. ayrıca bu gibi işini düzgün yapmayanlar yüzünden oy vermemiş olsam da mansur yavaşa tepki olması haksızlık olacaktır.

Mehmet Arsa
3 ay önce - Cum 29 May 2020, 12:28

Birim müdürleri olsun bir alt tayfa olsun gerçekten kontrolde çok zayıflar. Çizgilerin rengi çok güzel ama çizgilerin yamukluğu da bir o kadar göze batıyor.

Abdrzk35
3 ay önce - Cum 29 May 2020, 12:49

Bence sarı çizgiler dar/tenha yollara pek de yakışmıyor
Güzel ve kaliteli beyaz çizgiler bence bu yollara daha çok yakışıyor. Benim için en güzel örneklerden biri Japonya daki sokaklar
not: resim benim değil

sayfa 27
« önceki   123 ... 2627282930   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet