Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 26

Sizce Ankara'da cadde ve sokakların zeminlerinin bozulma nedeni nedir?
Asfaltın kalitesiz oluşu 18.7%  18.7%  [73]
Belediyenin kalitesiz oluşu 31.3%  31.3%  [122]
Karla mücadelede yanlış tekniklerin kullanılması 9.0%  9.0%  [35]
Hepsi 41.0%  41.0%  [160]
Toplam Oy : 390

Misafir 3fe

4 yıl önce - Cum 24 Hzr 2016, 16:13

Yıllardır süren altyapı çalışmaları nedeniyle Dikmen Caddesinde asfalt ve kaldırımlar berbat halde, ne zaman düzelecek diye bekliyoruz ama çalışmalar bitmiyor, tozdan, çamurdan ve de çukurlardan yorulduk özellikle de keklikpınarı bölgesinde....

Misafir dfd

3 yıl önce - Pts 09 Oca 2017, 21:06

24 haziran 2016 da yazdığım mesajdan sonra dikmen caddesi asfalt ve kaldırımları yenilendi ama sonuç hüsran maalesef. Çünkü yapılan düzenleme sonrası trafik felç oldu adeta. Yolun belli bölümleri daraldığı için ve de trafik ışıklarının olmaması nedeniyle trafik eskisine göre çok daha fazla tıkanıyor. Ayrıca yol ortasına konulan bariyerler mahalle içi bir yol olan dikmen caddesinin karakteristik yapısını bozmuştur.

onurnazliaka
2 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 18:01

(+)

(+)

Son günlerde Ankara genelinde kayda değer bir asfaltlama çalışması var. Fotoğraflar Atatürk Bulvarı'ndan, bilgi amaçlı olarak çekilmiştir. Bunun dışında Çankaya ilçesinde Dikmen Caddesi ve Tunalı Hilmi Caddesi de büyük ölçüde asfaltlanmış durumda. Her ne kadar Atatürk Bulvarı asfaltı düzenli olsa da Dikmen Caddesi ve Tunalı Hilmi Caddesi'nin asfaltlarının uzun yıllardır yenilenmemiş olması ve ciddi çukurlar içermesi dolayısıyla bu çalışmalar önemliydi.

Atılan asfaltın kalitesini tam olarak anlayamadım ama umarım yıllar önce Turan Güneş Bulvarı'na atılan, yol genişletme çalışması olmasaydı hiç değişmeyecek olan, 2008-2016 arası olduğu gibi kalan asfalttan atıyorlardır. Yoksa arabamız yine çukurdan kaçmaca oynuyor.

omer584
2 yıl önce - Pzr 13 Ağu 2017, 20:47

Alıntı:
Son günlerde Ankara genelinde kayda değer bir asfaltlama çalışması var.

Bayram değil seyran değil seçim yok bir şey yok belediye neden çalışıyor?

Vallaha endişelenmeye başlıyorum.

onurnazliaka
1 yıl önce - Prş 07 Mar 2019, 12:32

Kendimi bildim bileli yolları rezil olan Kırkkonaklar'daki tüm caddelerin asfaltı yenilendi. 2003 yılından beri bu bölgede dolaşıyorum, 16 yıl boyunca asfalt yenilendiğini anımsamıyorum. Arabayla her geçişimde çukurdan kaçmaca oynadığım yerde ilk kez endişesiz olarak araba kullandım.

tilsimonline

1 yıl önce - Prş 07 Mar 2019, 13:28

Bu ara bende bu konuya takıldım, birkaç ilçe belediyesi ciddi asfalt kalitesi güzel ve sıkıntı yerleri hemen müdahale ediyorlar, fakat son 10 senedir istanbul-eskişehir-samsun yolu hariç diğer caddeler büyük sıkıntı.
İstanbula gidiyorum en küçük sokaklardan en büyük caddelere kadar arabanın tekeri tümseğe düşmüyor, fakat Ankara merkeze girince yarım saatlik yolda 10-15 çukurdan kendimi son anda kurtarıyorum.
Sadece istanbul değil çoğu ilin,tatil yerlerinin caddeleri Ankaranın caddelerinden daha kaliteli.
Bazen aklıma şu geliyor Ankarada çokmu tuzlama çalışması oluyorda bunun içinmi bu kadar sıkıntı oluyor asfalt.

Bence büyükşehirin asfalt ekibinin başındaki idaricilerin ve teknik ekibinin bir an önce değişmesi gerekiyor.

Mehmet0660
1 yıl önce - Prş 07 Mar 2019, 14:19

2 araba bozuk yoldan dolayı çukurdan kaçarken kaza yapsa çarpışsa belediye hasarı ödermi

mustafaunalin
1 yıl önce - Prş 07 Mar 2019, 16:59

Keçiören - Aktepe, Özyurt Caddesinin asfaltı yenilendi bir ay kadar önce.Gelgörki eski asfaltı mumla ara olduk.Asfalt bildiğin akıp gidiyor her yer deşik deşik.Alın size asfalt kalitesi..

Maimai
5 ay önce - Cum 14 Şub 2020, 15:49

Planlı düzgün olması gereken yol yok, düzgün malzeme kalitesi yok, düzgün mühendis yok, düzgün aracı kullanacak düzgün insan görünümlü hayvan çok...

velhasıl paso bu bozuk yolları şikayet etmeyi düşünüyorum.. nereye etmem lazım... her hafta bir kaç adet yazacağım hadi bakalım..

zeynep koçak
5 ay önce - Cum 14 Şub 2020, 16:22

Malesef feci.

sayfa 26
« önceki   123 ... 25262728   sonraki »
ANA SAYFA -> ANKARA - Haberler ve Sohbet