Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir ESPARK Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   123 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 2
Kenan_eskisehir
12 yıl önce - Prş 13 Nis 2006, 11:55

tarihi bacaların tuğlaları özel olarak tek tek sökülüyor ve numaralandırılıyor.Espark bittikten sonra bu numara sırasına göre aynı bacalar tekrar inşa edilecek...Aynı zamanda Espark söyleneilenlere göre 4000 kişiye istihdam sağlayacak...

ziyacenk

12 yıl önce - Cum 14 Tem 2006, 15:05

Şu an daha inşaat halinde vinçler var çalışmalar sürüyor. Bu arada orasnın devamındaki yola tepebaşına doğru giderken bir otel daha yapılıyor. Geçerken gördüm fotoğraf çekemedim DEDEPARK OTEL yazıyor tabelada. tam kırmızı ışıkların önünde. (Buda BAr karşısı)

kocatorun

12 yıl önce - Çrş 02 Ağu 2006, 10:24

Kenan arkadaşımızın mesajını ilk okuduğum zaman kendi kendime homurdanmıştım ve  "madem aynı tuğlaları koyacaklar niçin yıkıyorlar ki, bıraksınlar öyla kalsın en azından dış görünümünü bozmayacak şekilde içten güçlendirme yapsınlar" demiştim. Öyle ya o tuğlalar yılların yorgunu ve uzun yıllardır güneşe, yağmura karşı dura dura yeterince yıprandılar. Bacalar yıkılıp yeniden yapılacaksa yeni ve sağlam tuğlalarla yapılmaları daha mantıklı değil mi? Sonuçta korktuğum olmadı, görüntü olarak eski bacalara çok benzeyen ama sağlam ve yıkılma tehlikesi olmayan yeni 3 adet baca yapıldı. Bacalar yapılırken önce betonarme olarak birer kule (bu lafı özellikle kullandım) diktiler ve bu kulenin çevresini tuğla kaplayarak eski bacaların görünümünü elde ettiler. İki kısa baca tamamlandı. Üçüncü baca yani doktorlar caddesinden de rahatlıkla görülebilecek bir yerde bulunan, diğerlerini iki katından daha uzun olan bacanın tuğla kaplanması işi yarı yarıya tamamlandı, çalışmalar devam ediyor.

(+)

magnaflux
12 yıl önce - Pts 07 Ağu 2006, 12:41

--

--

--

Aykut Onrat

11 yıl önce - Cum 06 Ekm 2006, 21:12

06.10.2006 Tarihli Fotoğraflar. İnşaat tam gaz devam ediyor.

(+)

(+)

(+)

sayfa 2
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR