Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Eskişehir ESPARK Alışveriş Merkezi [AVM]
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »

ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 3
ege çakar
11 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 01:52

Merhaba sevgili Eskişehirliler, foruma yeni katıldım. Merkezi İstanbulda bulunan Türkiyede tanınmış bir markanın yöneticisiyim. Eskişehirde açılacak olan Neo ve Espark AVM lerinden bir tanesinde mağaza açmayı planlıyoruz. Hedef kitlemiz ise tabiki genç nüfus. Eskişehiri yeterince tanımadığımızdan sizlerden bilgi almak istedim. Yatırım açısından ve müşteri çekim gücü açısından hangisi daha karlı bir yatırım olur. Şimdiden teşekkürler.

sgec
11 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 17:39

merhaba;
öncelikli olarak yatırım yapacağınız AVM nin lokasyonu konusunda karar vermeniz gerekli die düsünüyorum.Sonuçta Avm nin yer aldığı lokasyon gelecek müşteri sayısını etkileyecektir. Bu kriteri göz önüne aldığımızda Neo nun  başarıyı yakalayacağına inanıyorum. Hem Eskişehir halkı hemde seyahat edenler tarafından ziyaret edilecektir. Ayrıca YKK gibi bir firma tarafından yapılacak AVM nin ses getireceğini eminim. Gerek AVMde yer alacak markalar olsun(ki eminim en iyiler burda olucak) , gerek food courtlar ,gerek sineması(ki burda çok güçlü bir marka ile anlaştkları duyumunu aldım  ), ve ayrıca satışları destekleyecek aktivitelerle NEO nun daha iyi bir yatırım olacaktır. YKK'nın yaptıkları projelerde en iyisini yaptığını biliyoruz, burda da kaliteyi yakalacaklardır.

Sadece bir tavsiye NEO açık ara önde olucak

korayd
11 yıl önce - Çrş 08 Ksm 2006, 23:12

selam
Espark ta acılacak magazalar cok güclü isimler.bu magazalar acaba outlet tarzımı olacak?eskişehir li bir esnaf olarak bunu merak ettim dogrusu.cok güclü isimler var içinde umarım kalıcı olurlar.suan eskisehir merkezin de bulunan rodi colins gibi firmalar ne yapacak oda merak konusu .birde kanatlı nın yaptırdıgı iş merkezine hangi firma gelecek boyner diye bir duyum aldım dogrumu acaba?dilegim en kısa zamanda acılmaları cünkü bu tür iş merkezlerine fazlasıyla ihtiyacı var sehrimizin.bizim gibi küçük ölçekli esnafı ilgilendiren kısmıda  espark ve neo dan sonra merkezdeki kiralar ne duruma gelecek yada sehir merkezi aynı canlılıgı koruyabilecekmi?benzer iş merkezlerine ihtiyac olacak gibi görünüyor..

Alper Ünlü

11 yıl önce - Prş 09 Ksm 2006, 01:20
Tabiki ESPARK

Bencede bir mağaza açmak için en uygun yer çok yoğun bir talep göreceğine inandığım ESPARK. Çünkü Eskişehirlilier kötü bir durumda olsa eskiden beri merkezde yığılmaya alışmıştır. Bu yüzden ESPARK merkeze yürünecek mesafede olduğundan buraya yapılacak bir yatırım daha karlı olacaktır. Ayrıca NEO 23 milyon dolarlık bir proje iken ESPARK 100 milyon dolarlık bir projedir. yapım maliyeti kiraya etki edebilir bunuda düşünmek gerkeli bence ama benim oyum ESPARK'a

sgec
11 yıl önce - Prş 09 Ksm 2006, 12:37

Elbette espark ın merkezde yer alması durumuna karşılık NEO için çözümler düşünülmüştür. Bence önemli olan Eskişehir halkının yaşam kalitesine katkıda bulunmasıdır. Önemli olan insanları sadece alışveriş yapmak üzere buraya yönlendirmek değildir. Takip ettiğim kadarıyla YKK müşteri odaklı çalışmalarda gayet başarılı bunuda göz ardı etmemek lazım.

sayfa 3
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   1234 ... 454647   sonraki »
ANA SAYFA -> ESKİŞEHİR