Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Türkiye Yollarında Görülen Yabancı Plakalı Otobüsler
123 ... 909192   sonraki »

ANA SAYFA -> ULAŞIM
cevap yaz
sayfa 1
ali fuat kayı
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:29
Türkiye Yollarında Görülen Yabancı Plakalı Otobüsler

Sevgili arkadaşlar,melih beyin başlığı kapatılması üzerine gelen talep üzerine böyle bir başlık açmayı düşündüm.Türkiyede ve dünyadaki otobüs ile ulaşım hakkında bilgilerimizi burada paylaşalım.Türkiyedeki ulaşım firmaları,yaşanan sorunlar,diğer ülkelerdeki otobüs ile ulaşım,otobüs markaları,fotoğraflar,teknik konular...vb konuları burada tartışalım.                                                                                                                    
Umarım katılım fazla olur...

fatih kocaoglu
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:35

Alıntı:
ulaşım firmaları,yaşanan sorunlar

Diğer konular güzelde Şikayet var sitesi değilizki  

ali fuat kayı
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:38

şikayet olmasa da olur

TAYFUNKIRALI
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:54

al bakalım hayırlısı olsun (KİLİT OLMAZSA TABİ)RENAULT ılade rtx 1999 model

ali fuat kayı
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:58

bu otobüs sehirler arası calışmıyor dimi?sanırım servislerde kullanılıyor.

Rehayurt
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 18:58

Ben şahsen bu başlığa izin verilmsi yerine melih abinin başlığnın tekrar açılmasını tercih ediyorum.Benim bu siteye üye olma sebebim ve siteyi bulma sebebim melih abinin açtığı o başlıktı.Onun başlığında en azından bilmediğmiz şeyleri öğreniyorduk.

mehmet sümer
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 19:00

ben bursa yapımı arabalara ilgi duyuyorum.özellikle tezeller,güleryüz,dörteller gibi kanuni firmalar. onlarla ilgili resim ve bilgi alabilirsem mutlu olurum. teşekkürler.

ali fuat kayı
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 19:04

melih beyin başlığı kapatıldığı icin böyle bişey yaptık.Bende isterim tekrar acılmasını ama 2 gündür kimseden ses yok.Herkes bişeyler yazacak ama yer yok. Melih beyin formatıyla aynı.Bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilirler.

TAYFUNKIRALI
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 19:07

Alıntı:
bu otobüs sehirler arası calışmıyor dimi?sanırım servislerde kullanılıyor.
fransada,hatta avrupada otobüs taşımacılığı bizdeki boyutta değil.daha ziyade turist taşımacılığı,transfer ağırlıklı.bu tip araçlarda o maksatlı kullanılıyor.

Rehayurt
13 yıl önce - Cum 31 Mar 2006, 19:30

Alıntı:
Ben şahsen bu başlığa izin verilmsi yerine melih abinin başlığnın tekrar açılmasını tercih ediyorum.Benim bu siteye üye olma sebebim ve siteyi bulma sebebim melih abinin açtığı o başlıktı.Onun başlığında en azından bilmediğmiz şeyleri öğreniyorduk.

Peki ben bu başlığı kime özel mesajla atmam gerekiyordu özel bi konu değilki bu.Bu başlık ile ilgilenen herkeze bir mesaj.

sayfa 1
123 ... 909192   sonraki »
ANA SAYFA -> ULAŞIM