Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir hastanesi ve çevresindeki gelişmeler
« önceki   123 ... 9899100 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 99
podzol
2 ay önce - Cmt 15 Ağu 2020, 23:51

evet imar planı bitti tam anlamıyla bitti tek ve son umudum köy içi yolunu düzeltmeleri günlük bir cok insan otobana cıkmak için şehirhastanesi kavşagını kullanıyor özellikle ağır tonajlı bir araç var ise önünüzde arıtmanın ordaki dar yoldan otobana bağlanması 30dk sürüyor

Serkan6161
2 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 16:48

Bir ay kalmadi göreceksiniz müjdemi isterim.... selamlar yatirimcilara......

tourist guide
2 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 17:40

Şu hayatta iki şeyi severim;

1- La Fontaine'den masallar
2- Serkan 6161'den masallar

Aşağıdaki resime bi bak

Serkan6161
2 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 17:57

Bizde seni severiz turist.... göreceksin arsan varsa yaşadin selamlar hayirli kazançlar inşallah

tourist guide
2 ay önce - Pts 17 Ağu 2020, 22:00

Saolasın Serkanım

Çok şükür var ama maalesef durumlar senin dediğin gibi 1 ay sonra 1 ay sonra olmuyor.

Neyse senin canın sağ olsun

1 ay sonra görüşürüz madem

Serkan6161
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 14:59

Turist müjdeler peş peşe gelmeye başladi....... görüyorsun dimi...... boşuna müjde demedim göreceksin...... selamlar....

mimar m. karakoç

2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 16:08

Sabah 03.30 da MR için geldim.
Yarım saat içinde işlem tamamlandı.
Personel gayet güzel hizmet veriyor. Bursa için güzel bir hizmet.
Çevresi daha da yeşillendirilmeli.
Paranın faydası olmadığını buraya gelenler daha iyi anlar.
...
Birde şunu gördüm. Jandarma eşliğinde birini getirdiler. Muayene için etrafında 10 kişi güvenlik vardı sanırım sayamadım. "İyi eğitilmemiş her birey on kişiyi meşgul eder" diye kendimce mırıldandım. Üzüldüm.

Biraz imar dışına çıktım gençler.
Hepinize selamlar.

kemal0377
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 16:49

Alıntı:
 "İyi eğitilmemiş her birey on kişiyi meşgul eder

Iyi egitilmemislermi suc isliyor sadece, egitimli suclulari ne yapacaz, nerden biliyorsunuz o insanin isledigi sucu, belki mecbur kaldi, kadir şeker de bi kadini kurtarmak icin katil oldu oda doktor olmak istiyordu, 20 30 sene sonra sucsuz oldugu icin salinan insanlar var, insanin basina heran hersey gelebilir, istemediginiz durumlar icinde kendinizi bulabilirsiniz. O insanin yerine dusebilirsiniz. Bence icinde bulundugunuz duygusal durum hastane ortami nedeniyle boyle yazdiniz.

tourist guide
2 ay önce - Prş 20 Ağu 2020, 18:55

Serkanım,hergün Bursa ve Nilüfer gündemini takip eden birisi olarak peş peşe gelene hangi müjdeyi kaçırdım ben acaba?

Sayın Mimar Bey,
İmar dışına çıkmanız çok normal.

Bugün bende hastanedeydim ve istedikleri kadar eleştirsinler yerini vs., ciddi manada çalışan sağlık görevleri ve bina kaliteli.

Hastaneye gelen hasta profili tartışılıyorsa,hastanenin de içinde yer aldığı bölge ile ilgili imar konusunu tartışmak çok normal.

Saygılar

Batalla16
1 ay önce - Pts 31 Ağu 2020, 15:44

Arkadaşlar imar durumunu merak eden arkadaşlara ithafen; Onaylanan eski plana bir kişi tarafından dava açılıp mahkemeye verilmişti. Mahkeme sonuçlandı mahkemeye veren kişi haklı bulundu. Detayları açıklamıyorum. Plan iptal edildi ve tekrar düzenlemeler yapılarak çizildi. Nilüfer belediyeside onayladı büyükşehir de onayladı şuan hem nilüfer belediyesinde hemde büyükşehir de askıda. 3.5 hafta kadar sonra askıdan inecek. Daha sonra tapu işlemleri vs. Ama tapuların yer sahiplerine verilmesi belediyeden söylenen şubat-mart ayını bulabilir. Merak eden arkadaşlara duyurulur.

sayfa 99
« önceki   123 ... 9899100 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet