Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir hastanesi ve çevresindeki gelişmeler
« önceki   123 ... 899091 ... 103104105   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 90
Serkan6161
8 ay önce - Cmt 25 Oca 2020, 04:34

Lokasyon olarak ileriye dönük paran varsa düşünülür. Bak nilürerin kuzeyinde köye uzak. En son yatirimin geleceği yer orasi zaten ordan sonra artik mudanya filan .... doğanköye hizli kazanim ama yolçati ileriye dönük bilmem anlatabildimmi.. selamlar..... cocuklarin yer parani ama odaa iyiii....

tunahan52
8 ay önce - Cum 31 Oca 2020, 22:44

(+)

Berktuğ
site denetçisi

8 ay önce - Pts 03 Şub 2020, 18:39

Alıntı:
Bunun yanında hastaneye kolay ulaşım için yaptığımız yol çalışmaları devam ediyor. Toplam 6,5 kilometrelik bu yolun 3 kilometrelik etabını tamamladık. Kalan kısımla ilgili kamulaştırmalar bitmek üzere. Sadece kamulaştırmalar 25 milyon TL’yi buluyor.

Kaynak: https://www.bursa.bel.tr/gemlikte-toplu-ulasim-ar ...aber/28591

Şehir Hastanesi yolu hakkında son bilgi de birinci ağızdan geldi.

tourist guide
8 ay önce - Sal 04 Şub 2020, 15:08

Umarım yolun 3,5 km lik kısmınıda hızlı bir şekilde bitirirler.Çünkü bitmek üzere olan 3 kmlik yol sayesinde araç sayısı artacak ve şu an kullanılan Doğanköy yolu araç trafiğinde tıkanmalara yol açacak

Efe Elaldı

8 ay önce - Sal 04 Şub 2020, 15:18

Yolu bi kaç ay içinde tamamlamak lazım şuan pek bi çalışma yok kamulaştırmalar biter bitmez hızlı bir şekilde açmak gerekiyor.

tourist guide
8 ay önce - Çrş 05 Şub 2020, 21:22

(+)

(+)

tourist guide
8 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 10:23

Bağlantı yolunun 3 km sindeki çalışmalar gayet hızlı gidiyor
Umarım Doğanköy tarafındaki kamulaştırmalar bir an önce biterde,güzel bir alternatif yol ortaya çıkar..çünkü her gün bu yolu kullanıyorum..İzmir yolunu kullanıp,küçük sanayii kavşağına girmekten daha iyidir

(+)

(+)

UfukRaifoğlu
8 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 11:24

Alıntı:
çünkü her gün bu yolu kullanıyorum..İzmir yolunu kullanıp,küçük sanayii kavşağına girmekten daha iyidir

Nereden nereye gidiyorsunuz pek anlaşılmıyor.
Açıklar mısınız Turist bey

tourist guide
8 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 11:38

Minteks tarafından 23 Nisan Mahallesine Ufuk Bey.

Eğer İzmir yolunu kullanırsam Minteksten 23 Nisan'a;

Akşam trafiğinde, Küçük sanayi kavşağıdanki yoğunluktan dolayı,eve varış sürem uzuyor.

Bundan dolayı ya Özlüce içinden ya da Çevreyolundan Şehir Hastanesi Kavşağı - Doğanköy - 23 Nisan yapıyorum.Ancak genellikle 2. sini daha çok tercih ediyorum.Birde 6,5 km lik bağlantı yolunun tamamen bitse daha da rahat olacak.

Efe Elaldı

8 ay önce - Çrş 12 Şub 2020, 21:18

Bugün yolun tanamını kullanım gidiş tamimi 3 şerit geliste yarisi 2 yarisi 3 serit olarak imal edilmiş gayet iyi genişliğe sahip yanlız yolda oturmalar var araba cukura duser gibi oluyor belli yerlerde üzerine 1 kat asfalt daha atilmadi gerekiyorki öylede yapacaklar gibi

Özlüce nosab dönel kavsagi kaldirilarak akillı kavsaga donusturuluyor bugun calisma o bölgede vardi

sayfa 90
« önceki   123 ... 899091 ... 103104105   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet