Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 798081 ... 848586   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 80
podzol
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 19:47

içerideki işleyiş bütün doktorları ordan cıkmaya itiyormuş ve şehirden uzakta bir hastane olarak anılıcak gibi 5 6 yıl kadar

tourist guide
1 ay önce - Çrş 11 Eyl 2019, 20:16

Şaka gibi...
Şehir hastanesi yapıldı ama etrafında şehir yok diyorlar ) haklı millet..

Tamam hastaneyi yaptınız bari o bölgeyide şehrin ihtiyacına göre şekillendirin..

Sanki birileri inat ediyor Doğanköy gelişmemesi için..

Fatih146
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 10:35

Belediyecilik sorumluluk hissetmeyi gerektirir. Bu olmazsa herşey yerinde kalır.

Kemal ARITÜRK
1 ay önce - Cmt 14 Eyl 2019, 13:12

92 yasindaki babanneme 2 gundur nörolojiden randevu bakiyorum sevket yilmazda, cekirgede randevu yok, kendim olsam sehir hastanesine 3 aktarma giderimde, yasli mecbur taksi tutacaz en az 200 tl tutar gidip gelmesi, bu rezilliye sebep olanlar utansin diyecem ama nerde, devlete 45 50 tl ye gidip geliyorduk taksiyle.
Hastanenin acilis tarihi belli daha bursarayin uzatmasinin ihalesi yok, ya kardesim madem bir is yapmayacaksiniz neden aday olup piyasaya cikiyorsunuz, park yapilacak sehircilik bakanliginin desteyini bekle, bursaray yapilacak ankaranin desteyini bekle, bisey yaptirabilseniz onuda beceremiyorsunuz anca ankarayi turlayip geliyorsunuz, ondan sonra bursaspora forma sponsoru(budo) ol. Sehrin altyapisina gitmesi gereken parayi stadyuma göm.
İmamoglu tatile gitmisti bizimkide umreye gitmis millet hizmet bekliyor kardesim.

Sedat vatansever
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 02:59

Bu Şahinkaya üniversitesi nereye yapılacak bilginiz var mı? Özlüce diyorlardı. 2021’de eğitime başlayacak deniyordu.

Orhan Gün
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 16:41

Herkes konum atsın evine şehir hastanesi yapılsın. 100 yaşını geçenlerin evine mezarlık kurulsun hatta...
Ah ben bi başkan olsam ne Bodrum'a giderim ne Mekke'ye. Hep hizmet hep hizmet...

mus emrullah
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 17:17

Ne saçma fikir. Herkes konum atsınmış.
Hastane dediğin milletin yararlanabileceği yerde olmalı.
Mesela Şevket Yılmaz hast. Herkesin yaralanabileceği merkezi bir yerde, sayısız otobüs hattı var. Hem de şehrin içinde.
Şehir hastanesine bakın çok uzakta. Yaklaşık 1.5 miyon kişinin yaşadığı Yıldırım, Osmangazi'den en az 30 dk mesafe.

Randevu alacaksan, Şevket Yılmaz zaten çok yoğun hastane mecbur şehir hastanesi. 1 saat yol gideceksin birde tektikler vs. hastayı bıktırır.

Büyük hastane yaptılar diye söyleniyorlar. (S.Garajdaki Medical'e gider) Ama Medical'e para veremeyecek durumda olan insan mecbur devlet hastanelerine gitmek zorunda ve iyi doktorların gönderildiği hastane çok çok uzakta. Ya o tarafa taşınacaksın ya da 1 saat yol çekeceksin. Sabah randevu alacaksın sabahın köründe kalkıp otobüs metro otobüs yapacaksın.

Sedat vatansever
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 19:19

Hastane yapılmış artık bunu tartışmanın anlamı yok. Metro hattının uzatılması ve şehrin birçok yerinden ulaşımın sağlanmasını yazabiliriz artık.

zaferp

1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 20:20

Biz İnegölde yaşayanlar için bu hastanenin bir anlamı yok yaklaşık 70 km lik bir yol. Çok uzak bir yere inşaa edildi. Bu yeri hangi çok akıllı gösterdi merak ediyorum.

Orhan Gün
1 ay önce - Pzr 15 Eyl 2019, 23:00

Şevket Yılmaz bana 20 km şehir Hastanesi 3 km neyini anlayamıyorsun bunun? Sana göre merkez bursanın diğer ucu. Nilüfer ve Mudanya'ya göre şehir Hastanesi tam olması gerektiği yerde. Kentin ölü kısmına hastane mi yapacaklardı? Neresi gelişiyorsa oraya yapıyorlar. 10 sene sonra Doğu ilçesinin tahmini nüfusuna bak bir de Mudanya ve nilüfer'e...

sayfa 80
« önceki   123 ... 798081 ... 848586   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet