Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 767778798081   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 77
tırsoy
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 09:07

iyi bari haftaiçi veya cumartesi gelmiyor.bursada hayat duruyor trafikten.bide şehir dışında değilde içinde olaydı tam bir hizmet olacaktı.hayırlısı olsun.

kara çam
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 09:31

Hastaneyi su bastığına dair videolar gördüm.

tourist guide
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 09:35

Sebebi söylendi..Eğer o sebep doğruysa,böyle cahil insanlar olduktan sonra,en modern yapılarda yapsan,gelir içine ederler.

tourist guide
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 17:52

Sn.Cumhurbaşkanının Pazar günkü açılışlarını dikkatle takip edeceğim bakalım..son kale Bursa ile ilgili,daha önceki klasik şeylerden mi bahsedecek yoksa merkezi yönetim ve bakanlıkların destekleri olacağından bahsedecek mi? Biz de buna göre artık metro,Özlüce bağlantı yolu ,hızlı tren vb. yatırımlar ile ilgili bir fikir sahibi oluruz artık

Efe Elaldı

1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 18:00

Bursaya önumudeki 4 yil boyunca sadece şehir hastanesi bursaray uzutması yapilir oda zorunluluk diger hatlar vs olmaz iste bide acemleri yaparsa yapar baska bir yatirim yacaklarini dusunmuyorum cumhurbaskanida klasik konusur gider

Yiğitler
1 ay önce - Çrş 31 Tem 2019, 18:19

BBBnin projeler ortaya koyması fizibilitesini yaptırması sonrada bunu BBB olarak yapamıyorum deyip Ankarayı uyandırması lazım. Durduk yere kimse Bursayı aklına getirmez. BBB başkanı 1 dönem daha seçilmemeyi göze alamıyorsa uykuya devam.

ilk1620
1 ay önce - Pzr 04 Ağu 2019, 01:04

Hala son kale diye yatırım geleceğini umuyorsanız Ahmet Emin Yılmaz’ın bu konu hakkındaki yazısını okumanızı tavsiye ederim. Bursa son kale de kalsa çantada keklik olma özelliğini yine göstermiştir. Bu dönemde de Ankaradan istediğini alamayacaktır. Boş umutlar beslemek Bursa özelinde bir anlam ifade etmiyor maalesef..

tourist guide
1 ay önce - Pzr 04 Ağu 2019, 12:39

İstanbul,Ankara,İzmir,Erzincan vb. Bakanlıktan alsınlar alacağını ancak Bursa’mıza gelince kendi imkanlarıyla yapsın ne yaparsa..bu dönemde hala böyle olacaksa,aklını başına al sayın Bursa..yazık...

Efe Elaldı

1 ay önce - Pzr 04 Ağu 2019, 12:51

Alıntı:
İstanbul,Ankara,İzmir,Erzincan vb. Bakanlıktan alsınlar alacağını ancak Bursa’mıza gelince kendi imkanlarıyla yapsın ne yaparsa..bu dönemde hala böyle olacaksa,aklını başına al sayın Bursa..yazık...

zaten bu dönem söylenen yapılacak metro hatlarını yapsa bi daha sittin sene bişey yapmasınlar yeter zaten yer altı metrosu acemler-gürsu ve şehir hastanesi istanbula ankaraya yapılanların yanında devede kulak şu 4,5 yılda bu projeleri bitirseler başka bişey istemez bursa senelerce geri kalanını kendi halleder

Sedat vatansever
1 ay önce - Sal 06 Ağu 2019, 15:07

Bağlantı yolunda kamulaştırma ne alemde acaba? Mimar beyde yazmıyor bu aralar.

sayfa 77
« önceki   123 ... 767778798081   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet