Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir Hastanesi - Bursa Entegre Sağlık Kampüsü
« önceki   123 ... 697071 ... 767778   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 70
tourist guide
1 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 09:15

herkese günaydın,

Bursanın en büyük 10 yatırımdan bir olan şehir hastanemize hasta kabulü başladı mı? bilgisi olan var mı?

1 temmuz da başlanacak deniyordu.

Sedat vatansever
1 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 12:59

İnternette bir haber gördüm 15 Eylül diye tabi ne kadar doğrudur bilmem. Ayrıca bazı rakamlar verilmiş günde 40 bin kişi sirkülasyon bekliyorlarmış. 13 bin polikinlik, 2 bin acil, refakatcı fln iste 40 bin inanilmaz bir rakam. Arabası olmayan yandı.

tourist guide
1 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 14:11

Eleştirmek istemiyorum ancak böyle devasa bir yatırım ve yapı ile ilgili olarak açıkca bilgi olmaması çok ilginç (açılış tarihi ile alakalı).4 500 kişinin çalışacağından bahsediliyor ve günlük sirkülasyonun 40 000 kişi olduğu öngörülüyor.Bu öngörüler proje aşamasındayken öngörülmemiş anlaşılan.Sonuçta 1 günde yapılan bir yapı değil.Madem böyle bir projeniz var,neden gerekli raylı sistem konusunda merkez yönetim yardımcı olmadı zamanında ? 6.5 kmlik bağlantı yolunun bile tamamı yıl sonunda biteceğini söyledi belediye başkanı..Sanırsınız tünel açacaklar ya da dağları delecekler..

Birçok kez söylediğim gibi; önce üstyapı sonra altyapı!!!

zbaran
1 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 14:46

bursa büyükşehirler içinde en kötü olan yönetimsel anlamda yazık

Efe Elaldı

1 ay önce - Prş 04 Tem 2019, 14:55

açılış vs olsa her yerde duyrulurdu bence bu ayda böyle geçecek bu arada yanlış görmediysem gece geçtim nosabtan yolun bir bölümünü daha açmaya başlamışlar hastaneye doğru tam emin olmak için tekrar gidip bakıcam

Sedat vatansever
1 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 07:59

Efe bey fotoğraf bekliyoruz sizden.

tourist guide
1 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 08:30

Altınşehir-Nosab arası bitip,Nosab-Doğanköy arası bitmediği zaman ne olacak? Trafik yine şişecek.Düşünsenize huni misali,geniş yoldan dar yola geçiyorsunuz.Bence bir bütün halinde açılmalı yol.

UfukRaifoğlu
1 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 08:57

O yolun hepsi açılsa bile derde derman olmayacak.
Hipodrom kavşağı kilitlenecek en baştan.
Hep beraber yaşayıp göreceğiz kısmetse.
Görükle otoyol bağlantı yolu gibi veya samanlı otoyol bağlantı yolu gibi yol yapılmadığı sürece o yol patlamaya mahkumdur.

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 14:45

Alıntı:
Efe bey fotoğraf bekliyoruz sizden.

aksam gittim nosab tarafinda acilacak bir bolüm kalmamis aritma yolundaki kavsaga gelmisler simdi yolu acmanin zor kismi basliyor kamulastirmalar ugrastirmazsa çok güzel bir yola kavuşacagız birazda belediyemiz üst yapıda hızlanir umarım

(+)

(+)

(+)

Sedat vatansever
1 ay önce - Cum 05 Tem 2019, 22:43

Elinize sağlık.

sayfa 70
« önceki   123 ... 697071 ... 767778   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet