Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa Şehir hastanesi ve çevresindeki gelişmeler
« önceki   123 ... 104105106107   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet
cevap yaz
sayfa 105
tourist guide
1 ay önce - Çrş 14 Ekm 2020, 14:36

Sana noluyor ki,hele tepkilere bak..hayret bişeymiş.
Cevap yazma madem.Sanki adama zorla cevap verdiriyoruz
Konu ile alakalı istediğim zaman,istediğimi yazarım.Cevap veren verir,vermeyen vermez.

Serkan6161
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 02:18

Tahsis işlemi bitmiştir DOP başlamiştir ...bir ay içinde resmiyet kazanacaktir.... selamlar

Serkan6161
1 ay önce - Pts 19 Ekm 2020, 02:19

Seviye düşmemiştir çekemeyen çoktur

Sedat vatansever
1 ay önce - Prş 22 Ekm 2020, 13:10

Arkadaşlar bu bağlantı yolu külliyeyi geçti mi? Ne durumdadır giden var mı?

tourist guide
1 ay önce - Prş 22 Ekm 2020, 15:06

Hiçbir gelişme yok.

Kimsenin de bir acelesi yok.

Bülent Ecevit caddesinden gelen yol,Ceviz caddeye kadar geldi ve daha dün geçtim oradan,hiçbir çalışma yok..

Neyse KAMULAŞTIRMA diyip geçerler.İnsanlar özellikle akşam trafiğinde, tırlarla birlikte şu anki dar yola mahkumlar kullanmaya..

Ben hep diyorum, Bursa neyse Türkiye için,Doğanköy bölgeside odur Bursa için..hiç aceleleri yok o bölgeye bişiler yapmak için

Serkan6161
1 ay önce - Prş 22 Ekm 2020, 20:58

Öle şeyler yapilacakki tüm Türkiye görecek

Efe Elaldı

1 ay önce - Cum 23 Ekm 2020, 01:43

Alıntı:
Bülent Ecevit caddesinden gelen yol,Ceviz caddeye kadar geldi ve daha dün geçtim oradan,hiçbir çalışma yok..

Dün akşam organize sanayiden çıkışta yine mevcutta kullanılan gidiş geliş yola girmek zorunda kaldık önümüzdeki tırın dorsesi tek şerit yolun çökmesinden dolayı neredeyse devriliyordu bu yolda kaza kaçınılmaz söylemedi demeyin dikkatli gidin kullanırsanız.Koskoca tesisi yapıp yolunu yapmayı unutanlar var bu şehirde maalesef binayı yapıp merdivenlerini unutmak gibi bişey hastaneye ulaşmak istiyorsun önündeki tırlardan otobüslerden yolda öleceksin belkide

tourist guide
1 ay önce - Cum 23 Ekm 2020, 10:16

Sadece Şehir Hastanesi için değil,şu anki mevcut dar yolu,23 Nisan,Küçük Sanayi vs. istikametinden gelen vatandaşlar,çevre yoluna bağlanmak içinde kullanıyorlar...

İki büyük projeyi kullanmak için vatandaşları bu dar yola mahkum etmek...

Neyse...

Efe Elaldı

3 hafta önce - Pzr 08 Ksm 2020, 14:48

#
Alıntı:
Kocaeli’de önemli bir projeye daha imza attık.

Bölgeye ve inşaası devam eden Kocaeli Şehir Hastanesine daha hızlı ve konforlu koşullarda erişilebilmesi için yaptığımız Solaklar Köprülü Kavşağı ve Bağlantı Yollarını
Sn.Cumhurbaşkanımız @RTErdogan'ın teşrifleri ile bugün açıyoruz

Sayın ulaştırma bakanı adil bey bizim hastanenin yoluda açılıyor ama çamura toprağa offroad arabalarıyla hastaneye gideceğiz büyük yatırımlar hep bursaya yapılıyor.

jasminn
3 hafta önce - Pzr 08 Ksm 2020, 15:01

İnşası devam ederken yapılıyor bir de..

sayfa 105
« önceki   123 ... 104105106107   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA - Haberler ve Sohbet