Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
Bursa - Gölbaşı
123 ... 121314   sonraki »

ANA SAYFA -> BURSA
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 1
Bilal533416
11 yıl önce - Cmt 14 Oca 2006, 14:44
Bursa - Gölbaşı

Bursa'nın doğusunda Gölbaşı göleti. 1997
Bu tarihten sonra hiç gitmedim. Yenişehir rampasına girmeden sola sapılarak gidiliyordu. Ama oralara otoyolla ilgili birşeyler yapmışlar sanırım. Giriş değiştimi bilmiyorum.

(+)

Hakan Aydın

11 yıl önce - Cum 10 Şub 2006, 15:24

Eskisehirden Bursaya gelirken bir manzara

(+)

Fotoğraf metinn isimli üyemize aittir. "Karışık Fotoğraflar" başlığından bu başlığa taşınmıştır.

Bilal533416
11 yıl önce - Pzr 26 Mar 2006, 19:51

Yıllar sonra bugün nihayet Gölbaşı göletine gidebildim. Çokda iyi olmayan puslu bir havada çektiğim fotoğrafları hazırladıkça paylaşacağım.
Göle ulaşmak için Yenişehir rampasını biraz tırmanıp U dönüşü yapmak gerekiyor. Burada tabela mevcut. Eskisi gibi köprüyü geçince hemen sola dönülemiyor.
Zaten biraz yukarı çıkıldığında ilk önce gölü tepeden görüyorsunuz ve bu görüntü insanı cezbediyor doğrusu.

(+)

(+)

Bilal533416
11 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 15:06

Gölde amatör balık avcılığı yasaklanmış. Her tarafa tabelalar asılarak gelenler uyarılıyor.
Nedenini merak etmeye başlamıştım ki gölde balık üretimi için kullanıldığını düşündüğüm nesnelerle karşılaştım.

Ve haklı olduğumu anladım

Gölet’in batısında yer alan piknik alanı ve arkada gölet’in kaya dolgu set’i.

(+)

ALİ ÖZER

11 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 23:34

burası şu bursa-inegöl yolu üzerindeki göl değilmidir. Eğer orası ise çok kez buraya yukarıdan baktım ama bu kadar güzel bir yer olacağını hiç tahmin etmemiştim!!!

sayfa 1
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
123 ... 121314   sonraki »
ANA SAYFA -> BURSA