Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
Misafir 4a3

1 yıl önce - Sal 30 Oca 2018, 01:34

Vayy be suan okudugum okulun (hhtal) yapım aşamasını gördüm vay be

Misafir 92c

1 yıl önce - Prş 15 Şub 2018, 17:51

Bu mahalleye geçen hafta taşındık ama kavga dövüş eksik olmuyor. Biz de elit bir yer sanmıştık binalar elitmiş meğer insanalr değil. Apartman boşluğunda çamaşır asıp apartmanı rutubetten tavanları karartan oturanlar var laf edince de hakarete uğradım. Polise başvurucam bu hafta. Bir an evvel tayin bekliyorum bu şehirden kurtulmalıyım. Kuzey adana denen bölgede binalar elit ama insanların apartman kültürü oturmamış malesef.

Murat Ds
1 yıl önce - Prş 15 Şub 2018, 17:58

Yalandan kim ölmüş misafir kardeş çabana hayranım. Başlığı hareketlendiriyorsun devam kardesim

Misafir 62d

1 yıl önce - Prş 15 Şub 2018, 18:00

Muratcım gel yaşa gör şalvarlı hacı hocalarla oturuyoruz.Adanalı Toprak Ağaları almış binaları eşe dosta satmış kiralamış böyle mahalle baskılı semtler oluşmuş kuzeyde. Ziyapaşa niye vöyle değil

Misafir 6e7

1 yıl önce - Prş 15 Şub 2018, 19:20

Bende mahfesığmazda oturuyorum hacı Hatice Turgut lisesi civarındayım. Bu şekilde bir yaşam görmedim tabiki öyle insanlar olabilir mesela bizim apartmanda bir aile çamaşırlarını ön tarafa asıyor uyarıldı tabiki.sizin bununla tüm kuzey Adana’yı ya da semtin tamamını kast etmeniz yanlış bir üslup. Bu üslupla zaten bulunduğunuz kültüre uygun değilsiniz. İnşallah gidersiniz.

sayfa 3
ANA SAYFA -> ADANA