Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
sayfa 3
tanyel

14 yıl önce - Pzr 26 Mar 2006, 14:03

okmeydanı konum olarak çok iyi bi yerde ama yaşam alanı olarak yeterli değil maalesef

yalper
14 yıl önce - Pts 27 Mar 2006, 07:02

Tarabya'yı oldum olası sevmişimdir, Usküdar, Cengelköy, Kuruçeşme, Emirgan, Eyüp ve Yavuz Selim sırtları mekanlar, ama Fatih'ten de vazgeçmek mümkün değil, Aslı abla, Akın ve Selçuk abi ile Mıstaa amca iyi bilirler  

Ahmet Can Bayraktar
14 yıl önce - Çrş 29 Mar 2006, 18:21
tabi ki Suadiye

ben zaman zaman sakin zaman zaman cıvıl cıvıl olan bir insanım o yüzden ruhen beni rahatlatacak mutlu edecek bir yer olması gerekiyor bunun en iyi örneği bence suadiye cadde bostan sahil yolu caddenin alt tarafları.... neresi sakin oraların demeyin çünkü sahil tarafında çok seviyeli insanı rahatsız etmiyecek insanlar oturyor ayrıca bağdata çok yakın olmasına rağmen sahil tarafında ki sokaklar o bunaltıcı kalabalığı yansıtmıyor herkes kendi halinde sessiz... istediğim zamanda eğlence hayatına geçmek ise en güzel tarafı... aaahhh ahaahh

ARZUÇ
14 yıl önce - Çrş 29 Mar 2006, 18:27
beylerbeyi

yaşamak istediğim 2 semt var kuzguncuk ve beylerbeyi
çocukluğum beylerbeyinde geçti  ama hala oraları özlüyorum şimdi ise bağlarbaşında yaşıyorum.

Arzug
14 yıl önce - Cmt 01 Nis 2006, 14:36

İlk aklıma gelen yer Cihangir oldu.50 li yaşlarımın başına kadar orada oturmak isterdim.Hem merkezi,hem canlı ve İstanbulun en kalbinde,üstelik deniz manzaralı.
Daha ne olsun!
Biraz daha yaşlanınca belki Kuzguncuk ya da Vaniköy gibi yerlerde yaşamak uygun olurdu diye düşünüyorum.Boğaza karşı bir banka oturup geçmiş günlerin hesabını çıkarmak için en müsait yer!

Ardaince
14 yıl önce - Cmt 01 Nis 2006, 16:51

Eskiden oturduğum mütevazi, deniz manzaralı hemde Bağdat caddesi gibi bir caddeye yakın olan Bostancıda oturmak isterdim

tatavla_aytac
14 yıl önce - Cmt 01 Nis 2006, 22:28

şükürler olsun ki ben istediğim ve çok sevdiğim semtte ,Kurtuluş'ta otururuyorum.bu semte aşığım.

enes

13 yıl önce - Cum 14 Nis 2006, 17:57

Uzun süre düşündüm Ulus semti çok hoşuma gidiyor.
DT2 nin Akmerkezden sonraki güzergahında TRT'ye çok hoş bir ortam var.

yasar_gul

13 yıl önce - Cum 14 Nis 2006, 18:04

Ben Beylikdüzü'nde oturuyorum ve oturduğum yeri seviyorum.Çünkü sakin yer ve yeşilliklerle dolu.Planlı yapılaşma huzur veren ortam...Gerçi bu son zamanlarda bazı olaylar var ama Türkiye'nin her yeri aynı sanırım...
Ama yinede BEN KÖYÜMÜ ÖZLEDİM

bülent yurtsever

13 yıl önce - Cum 14 Nis 2006, 18:16

Türkiye nin Dünyaya açılan en büyük kapısı olan YEŞİLKÖY ' de

sayfa 3
« önceki   1234 ... 333435   sonraki »
ANA SAYFA -> İSTANBUL - Haberler ve Sohbet