Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İZMİR - Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu (Karşıyaka Arena)
« önceki   123 ... 192021222324   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 20
GkhanTR
4 yıl önce - Sal 08 Nis 2014, 22:29

20.10.2010 Tarihli Pınar Karşıyaka - Galatasaray Liv Hospital maçından görüntü.
  (+)

Haldun Turan

4 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 20:45

Basketbol Ligi bu hafta sonu startı verdi.

Bugün oynanan Karşıyaka - Banvit maçında çektiğim kareleri paylaşmak istiyorum.Coşkulu Karşıyaka seyircisi kızlı erkekli salonda her zamanki yerini aldı.Maça ilgi çok büyüktü.Ufuk Sarıca sevgiden nasibini adı

Cumhurbaşkanlığı Kupasını aldıkları içinde moralleri üst düezeydi.Maçtan sonra kupayı gene getirdiler salona ve yine sevinç oldu.

Karşıyaka'nın 64-60 kazandığı maçta kontrol hep Karşıyakadaydı ama farkı 10 sayının üzerine bir türlü açamadılar ve devreyi de 33-28 önde kapattılar.

Son 2 dakikada Banvit geri dönme adına hamle yaptı ama süre de yetmedi Karşıyaka tatsız bir süprize izin vermedi.

Tebrikler Kaf Sin Kaf

İlk fotoğraf hava atışı.Karşıyaka beyaz ağırlıklı forma giydi Banvit yeşil.

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

(+)

GkhanTR
4 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 20:49

Haldun Abi fotoğraflar efsana Panayır, bir bayram gibi geçmiş maç belli oluyor. Karşıyaka'ma herşey yakışır. Bu seyirci olduktan sonra Avrupa'dan bile kupa gelebilir İzmir'e

Haldun Turan

4 yıl önce - Pzr 12 Ekm 2014, 20:55

Alıntı:
Haldun Abi fotoğraflar efsana Panayır, bir bayram gibi geçmiş maç belli oluyor. Karşıyaka'ma herşey yakışır. Bu seyirci olduktan sonra Avrupa'dan bile kupa gelebilir İzmir'e

Gökhancığım maç öncesi ısınırlarken çektiklerimde var onları da yarın atarım.Birde Banvit otobüsünden inen Cevher'i gördüm adamla fotoğraf çektirdim haha biraz ilginç oldu.Karşıyaka içeriye girmişti onları göremedim salon dışında.

Bu ortamda Karşıyaka'nın yenilmesi çok zor.Basketbol kültürü ve sevgisi çoktur bilirsin.Baskıda cabası

emin ksk
4 yıl önce - Pts 13 Ekm 2014, 16:04

Fotoğraflar için teşekkürler. Maça gidememiştim bu şekilde ortamı görmek güzel oldu asıl maç çarşamba günü 20.00'de paokla olacak. Özellikle taraftarı adını duyurmuş paok karşısında güzel bir tribün ve zevkli bir maç bizleri bekliyor olacak diye tahmin ediyorum bende salonda olacağım fotoğrafları çekip atmaya çalışırım.

sayfa 20
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   123 ... 192021222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR