Ana Sayfa 1 milyon Türkiye fotoğrafı
İZMİR - Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu (Karşıyaka Arena)
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »

ANA SAYFA -> İZMİR
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
sayfa 4
alpaslan999
13 yıl önce - Cum 29 Tem 2005, 09:24

Haydi hayırlısı bakalım..
Ben bu salonu beğendim. Tam ksk. için ideal.. Buraya dev gibi bir salon zaten abes kaçardı. Ama bu salon çok ideal olmuş.
İzmir ve Karşıyaka Basketbolu çok seven ve anlayan nadir yerlerimizden..
Bakın bu salon çok ses getirecek.

hüseyin79
13 yıl önce - Cum 29 Tem 2005, 10:02

Salon kesinlikle Karşıyaka için büyük kazanç.
Basketbolun İzmir'deki en başarılı ekibi Karşıyaka'ya, maçlarını kendi evinde ve kendi salonunda oynaması çok yakışacak.

Benim tek korkum taraftar.
Karşıyaka taraftarı maçların sonucu ne olursa olsun bu salona sahip çıkmalılar. Aksi takdirde daha önce Atatürk Spor Salonunda yaşanan olaylar burada tekrar edilirse salona çok yazık olur. Burada taraftara da büyük görev düşecek...

Salonu yapmak kadar taraftarla doldurmak (ki buna şüphe yok), doldurmak kadar da temiz tutmak gerekiyor...

burak trident
13 yıl önce - Cum 05 Ağu 2005, 18:49

taraftarin salona sahip cikacagindan ben eminim,sonuc olarak karsiyakanin kandi icinde kendi salonu,son senelerdeki duzelme bu salonda hat safhaya ulasacaktir.salon gercekten tam karsiyakaya gore.

salee
13 yıl önce - Cmt 06 Ağu 2005, 07:39

en sevındıgım olayda ulasım konusu!!!artık mactan sonra full dolan otobusler olmayacak!!!mac kazanma sevıncımızı de karşıyakamızda kutlayacagız...boylelıkle dısarıda kı olaylarda bir nevi azalmış olucak.....hade hayırlısı.....bir de benim gozume takılan spor salonun havalandırma sistemi dısarıdan cok kaba ve kotu gozukuyoo bu kadar pahalı bir yatırıma yakısmıyor bence...(bilmiyorum belki düzelmişlerdir)....o kadar da olsun artık...

erhanthunder
13 yıl önce - Pts 08 Ağu 2005, 11:40

şunuda eklemek isterim
eğer projede birdeğişiklik olmadıysa karşıyaka belediyesi bu işe çok inanmıştı.ama daha sonra inşaatı devrettiler.Proje ile ilgisine gelince.İzmirde parke işi ile uğraşan bir firmada çalışıyordum karşıyaka belediyesinin sahayı kaplamak istediği parkenin özelliklerini görünce ben buna inandım.Çünkü bu malzeme şuan türkiyede hiç bir salonda yok ( halkapınarı bilmiyorum en son o yapıldı belki kullanılmıştır??) bu malzeme NBA salonlarında kullanılan parkelerden idi ve fiba dan ipekçi bile zar zor onay alabilmiştir.İpekçide kullanılan malzeme bu seviye değildi.Ama her zaman olduğu gibi proje olarak mı kaldı yoksa uygulandımı bilemiyorum???Eğer uygulandıysa ksk için mükemmel olan salon dahada mükemmel olmuştur.Hayırlı olsun ezeli rakibimize yakışır İZMİR imize yakışır.

sayfa 4
cevap yaz
(üye olmadan da mesaj yazabilirsiniz)
« önceki   12345 ... 222324   sonraki »
ANA SAYFA -> İZMİR